Mariola Herian

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Szczecin

Mariola Herian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Mariola Herian

O mnie

Studentka kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego . Udzielam korepetycji z chemii stacjonarnie na terenie Szczecina na poziomie szkoły podstawowej oraz szkół średnich. Posiadam 8- letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z chemii. Poziom zajęć dostosowuję pod każdego ucznia. W łatwy, przystępny sposób tłumaczę wszystkie zagadnienia. Ucząc osoby planujące zdawać egzamin maturalny z chemii skupiam się w dużej mierze na zadaniach z arkuszy maturalnych. Uważam, że ilość przerobionych ZE ZROZUMIENIEM arkuszy maturalnych absolutnie przekłada się na wynik maturalny.

Zapraszam do współpracy!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2013 - aktualnie
e-korepetycje

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Przede wszystkim bardzo fajne podejście do ucznia i duża cierpliwość dzięki której udało się przekazać wiedzę nawet takiemu beztalenciu chemicznemu jak ja :D Serdecznie polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Mariola to świetna korepetytorka! Indywidualne podejście do ucznia, świetna organizacja pracy, miła atmosfera na zajęciach, wszystko dokładnie i na spokojnie tłumaczy. Dzięki niej, chemia nie była dla mnie już taka straszna. Polecam z całego serca! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.