Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Bielsko-Biała
Czechowice-Dziedzice
Szczyrk
Pszczyna
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 - 80 / 60 min

Marcelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti! ;)

       Jestem absolwentką kierunku filologia-język włoski: program tłumaczeniowy na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W 2015 roku uzyskałam tytuł licencjata na tej samej uczelni, a w 2017 obroniłam magistra. Ukończyłam także uzupełniający kurs nauczycielski BKN (Blok Kształcenia Nauczycielskiego) przy UŚ.
       Swoją przygodę z włoskim rozpoczęłam w 2009 roku, kiedy to, idąc do liceum, wybrałam klasę, gdzie w rozszerzonej liczbie godzin była nauczana "lingua italiana" :). Moja sympatia do cudownej Italii okazała się na tyle silna, że zdecydowałam się na studia językowe, wybierając właśnie włoski, a jako ulubiony cel wakacyjny od kilku lat z przyjemnością obieram Włochy i ich różne zakątki ;)…
       W 2018 roku zrealizowałam również praktyki absolwenckie w ramach programu Erasmus+ - udało mi się odbyć je w samym sercu Italii, w Rzymie, w szkole językowej dla obcokrajowców.

       Jeśli chcesz nauczyć się jednego z najpiękniejszych języków świata ;) od zera, lub trochę podszkolić swoją dotychczasową wiedzę - chętnie pomogę. Oferuję także dodatkową pomoc osobom uczącym się języka w szkole lub na kursach. Staram się, aby moja praca z uczniem była urozmiacona i nie polegała jedynie na "suchym rozwiązywaniu ćwiczeń z gramatyki", dlatego często do tematyki zajęć wplatam różne ciekawostki , np. kulturowe, kulinarne, związane z Włochami.
       Zapewniam materiały dostosowane do potrzeb osoby uczącej się. Jestem cierpliwa i z przyjemnością postaram się pomóc każdemu najlepiej jak potrafię :).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
filologia: język włoski - program tłumaczeniowy
Kursy i szkolenia
06.2017
BKN (Blok Kształcenia Nauczycielskiego)
Doświadczenie
06.2015 - 06.2015
Prelegentka podczas symulacji konferencji dot. zjawiska dwujęzyczności w UE (Uniwersytet Śląski, Katowice, Polska)
10.2015 - aktualnie
Korepetycje z j. włoskiego
07.2016 - 07.2016
Operatorka infolinii dla pielgrzymów podczas ŚDM (Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego, Katowice, Polska)
10.2016 - aktualnie
Tłumaczenia pisemne i ustne
09.2017 - 09.2017
Tłumaczka konsekutywna PL-IT, IT-PL podczas Targów Cukierniczych (Polmarkus Sp. z o.o., Pyskowice, Polska)
02.2018 - 03.2018
Telemarketerka (Tolot International Marketing and Sales, Padwa, Włochy)
05.2018 - 08.2018
Praktykantka w ramach programu Erasmus+ (Accademia StudioItalia, Rzym, Włochy)
08.2018 - 11.2018
Recepcjonistka - sekretarka w hotelu (Top Residence Kurz, Maso Corto, Włochy)
04.2020 - 05.2020
Przygotowanie oraz przeprowadzenie egzaminu z języka włoskiego nauczanego jako języka obcego nowożytnego w kl. VII (NZPE, Pszczyna)
10.2021 - 11.2021
Tłumaczka konsekutywna PL-IT, IT-PL podczas montażu głowicy firmy Padovani do maszyny produkującej ciastka (Spomet sp. j., Bielsko-Biała)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Szczerze polecam! Przesympatyczna nauczycielka z ogromną pasją i wiedzą. Cierpliwa, doskonale tłumaczy. Zajęcia zawsze przygotowane i dobrze zorganizowane. Płynnie dobiera materiał do potrzeb ucznia, wplata ciekawe elementy jak gry/zagadki itp. Zajęcia nigdy nie są nudne. Posiada ogromną ilość materiałów i pomocy naukowych, często przygotowuje też coś sama, np. ćwiczenia lub tablice specjalnie dobrane do zagadnienia, z którym aktualnie mam problem. Widać, że lubi to co robi i bardzo się stara, a nauka z taką osobą to czysta przyjemność :)
Jeżeli ktoś zastanawia się nad rozpoczęciem nauki lub uczy się i gdzieś po drodze zgubił motywację czy też utknął na zagadnieniu, które go przerosło bądź zniechęciło - zdecydowanie polecam zajęcia z tą nauczycielką. Zapewniam, że szybko zobaczycie, że nauka przynosi efekty, motywacja wróci, a zagadnienie, które było nie do przejścia zostanie wplecione w zajęcia tak, że po chwili przestanie sprawiać problem, nawet nie zauważycie kiedy ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.