Marcelina Kopaczka

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Bielsko-Biała
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti! ;)

Jestem absolwentką kierunku filologia-język włoski: program tłumaczeniowy na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W 2015 roku uzyskałam tytuł licencjata na tej samej uczelni, a w 2017 obroniłam magistra. Ukończyłam także uzupełniający kurs nauczycielski BKN (Blok Kształcenia Nauczycielskiego) przy UŚ.
Swoją przygodę z włoskim rozpoczęłam w 2009 roku, kiedy to, idąc do liceum, wybrałam klasę, gdzie w rozszerzonej liczbie godzin była nauczana "lingua italiana" :). Moja sympatia do cudownej Italii okazała się na tyle silna, że zdecydowałam się na studia językowe, wybierając właśnie włoski, a jako ulubiony cel wakacyjny od kilku lat z przyjemnością obieram Włochy i ich różne zakątki ;)…
W 2018 roku zrealizowałam również praktyki absolwenckie w ramach programu Erasmus+ - udało mi się odbyć je w samym sercu Italii, w Rzymie, w szkole językowej dedykowanej obcokrajowcom. 
Jeśli chcesz nauczyć się jednego z najpiękniejszych języków świata ;) od zera, lub trochę podszkolić swoją dotychczasową wiedzę - chętnie pomogę. Oferuję także dodatkową pomoc osobom uczącym się języka w szkole lub na kursach. Staram się, aby moja praca z uczniem była urozmiacona i nie polegała jedynie na "suchym rozwiązywaniu ćwiczeń z gramatyki", dlatego często do tematyki zajęć wplatam różne ciekawostki , np. kulturowe, kulinarne, związane z Włochami.
Zapewniam materiały dostosowane do potrzeb osoby uczącej się. Jestem cierpliwa i z przyjemnością postaram się pomóc każdemu najlepiej jak potrafię :).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 11.2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
filologia: język włoski - program tłumaczeniowy
Kursy i szkolenia
06.2017
BKN (Blok Kształcenia Nauczycielskiego)
Doświadczenie
09.2014 - aktualnie
Doświadczenie zawodowe
2014 - praca biurowa (pomocnik) - Centro Italiano di Cultura w Bielsku-Białej 2015 - udział w konferencji (mówca - j. włoski) 2016, 2017 - udział w Targach Cukierniczych w Pyskowicach (tłumacz – j. włoski) 2016 - udział w Kongresie Gospodarczym w Skarżysku – Kamiennej (tłumacz pomocniczy – j. włoski) 2017 - udział w Kongresie Ekonomicznym SiSilesia (tłumacz – j. włoski) 2017 - wykonywanie telefonów w celu przeprowadzania badań rynkowych na zlecenie Tolot International Marketing and Sales s.a.s. z siedzibą w Padwie 2015-.... -udzielanie prywatnych lekcji z języka włoskiego 2016-....-wykonywanie tłumaczeń pisemnych

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.