Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia40 - 60 / 60 min

Marcel

Opis ogłoszenia

Jestem studentem Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych, w ramach których realizuję dzienne studia prawnicze oraz historię sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wysokie wyniki na maturze rozszerzonej z historii oraz pozostałych przedmiotów pozwoliły mi uzyskać miejsce na wymarzonych studiach. Ponadto w zakresie historii samodzielnie przygotowałem się do Olimpiady Historycznej i w tym zakresie odniosłem sukces na poziomie wojewódzkim.
W swojej pracy skupiam się na kontakcie z uczniem, jego indywidualnej sytuacji i tym jak przekształcić ją w sukces. Moje metody konsultuję indywidualnie z uczniem oraz rodzicami, dobierając je do etapu edukacji, poziomu wiedzy oraz oczekiwanych rezultatów. Jestem otwarty na prowadzenie zajęć cyklicznych, ale również pojedynczych, kiedy zachodzi potrzeba przygotowania do poszczególnego tematu.
W przypadku korepetycji, które mają pomóc uzupełnić braki lub umożliwić przerobienie bieżącego materiału wspólnie ustalimy metody dostosowane do indywidualnych potrzeb i ambicji ucznia. Podczas zajęć opieram się na podręcznikach szkolnych i własnych materiałach dodatkowych.
Podczas prowadzenia przygotowań do Olimpiady opieram się na sprawdzonej uniwersyteckiej formule konwersatorium. Pozwala ona na usystematyzowanie procesu uczenia się i dobre opanowanie wymaganego materiału. Jest to wynikiem regularnego sprawdzania wiedzy za pomocą wejściowej kartkówki oraz dyskusji na wcześniej zadany temat. Przed każdymi zajęciami uczeń otrzyma plik zawierający wymagane do opanowania informacje w pigułce oraz poszerzone informacje dla chętnych.
Moja stawka to 40 złotych za godzinę zegarową w przypadku korepetycji, a w przypadku przygotowań do Olimpiady to 60 złotych za godzinę zegarową. Biorę pod uwagę zajęcia zdalne prowadzone przy pomocy platformy Zoom. W razie potrzeby dojeżdżam do ucznia pod wskazany adres.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota16:00 - 19:00
Niedziela16:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.