Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Szczecin (Pomorzany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 / 45 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem studentem kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym - dostanie się na wymarzone studia umożliwiła mi ciężka i praca i cały wkład włożony w przygotowanie się do matury wraz z całą gamą nauczycieli, co pozwoliło mi opracować możliwie najbardziej wydajny i efektywny system przygotowania do matury z chemii i biologii. Program nauczania (w tym ilość godzin zajęć) jest dostosowany do ucznia, który ustalamy wspólnie na pierwszych zajęciach. Zakres materiału jest opracowywany na podstawie wymagań matury i klucza odpowiedzi tworzonego przez CKE.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo polecam, Michał ma ogromną wiedzę z zakresu biologii, zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, zawsze każde problematyczne pojęcia były doskonale wytłumaczone i poparte ciekawymi przykładami, poprawiłam maturę na 82%

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Michał to bardzo dobry korepetytor, całą wiedzę z Biologii przekazał mi od podstaw, wyjaśniając w prosty sposób. Zawsze miał odpowiedź na moje każde zadane pytanie, tłumacząc do skutku. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze i były niezwykle efektywne, gdyż dzięki nim biologia stała się dla mnie logiczna, a nie tylko uczeniem na pamięć.
Serdecznie polecam Michała i bardzo dziękuję! ☺️

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Jak najbardziej polecam zajęcia!
Dzięki świetnemu wyjaśnieniu wcześniej niezrozumiałych przeze mnie zagadnień i przerobieniu dużej ilości zadań w spokoju napisałam maturę i spodziewam się wyniku +80% :).

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Michał to bardzo dobry korepetytor. W przystępny sposób przekazuje wiedzę. Na zajęciach panuje zawsze super atmosfera. Dzięki niemu nie miałam problemu z zadaniami na tegorocznej maturze. Polecam

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Michał zapewnia dobrą atmosferę na zajęciach i w rzetelny i przystępny sposób przekazuje potrzebną wiedzę. Zawsze z przyjemnością przychodziłam na zajęcia, jednocześnie wychodząc z nich z wiedzą w głowie. Gorąco polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2021

Michał jest cudownym nauczycielem, który w przystępny sposób potrafi ułożyć cała wiedzę w głowie, a do tego dodać coś od siebie. Nawet w dni zwątpienia pozostaje świetnym motywatorem i sprawia, że osiągniecie dobrego wyniku n maturze staje się realnym celem:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2020

Michał jest bardzo pomocny i rzetelny. Współpraca z nim była przyjemnością, dzięki której mogłam świetnie przygotować się do matury z biologii miło spędzając czas ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Te korepetycje naprawdę bardzo mi pomogły i dzięki nim napisałam maturę na bardzo dobrym poziomie. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna, Korepetytor sumienny i rzeczowy. Dziękuję!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2017

Dzięki korepetycjom udzielanym przez Michała dostałam się na wymarzone studia. Pomimo ograniczonego czasu ( 2 miesięcy ) udało mu się przygotować mnie do rozszerzonej matury z biologii na bardzo satysfakcjonującym poziomie. Polecam :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.