Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem aktywnie pracującym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie jestem wychowawcą klasy drugiej. Oferuję pomoc w nadrabianiu zaległości klas 1-3 w tym nauka: pisania, czytania, liczenia. Oferuję swoje materiały dydaktyczne oraz gry. Każdego ucznia traktuję indywidualnie, dobieram dostosowany do jego umiejętności materiał. Odrobię zadanie domowe, wytłumaczę niezrozumiały materiał.
Obecnie prowadzę w placówce oświatowej także terapię z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi (zespół Aspergera, autyzm, upośledzenie, dyslektycy, dysgraficy). Chętnie pomogę twojemu dziecku opanować podstawowy zakres materiału.
Oferuję miłą, serdeczną i spokojną atmosferę, która ułatwia opanowanie materiału oraz dowartościowuje słabsze dzieci.
Dojeżdżam na terenie Gliwic oraz okolic do 5km.
Preferuję kontakt telefoniczny-sms.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek14:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek14:00 - 19:00
Piątek14:00 - 19:00
Sobota13:00 - 19:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.