Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia35 - 40 / 60 min

Rafał

Opis ogłoszenia

Jestem doktorantem na IH UWr. Obszarem wiedzy, z którego udzielam korepetycji to: historia, WOS i filozofia. Nauczam obecnie historii i etyki w szkole podstawowej. Posiadam 7-letnie doświadczenie w pracy w z młodzieżą licealną i gimnazjalną (pracowałem 3 lata w liceum, 2 lata w gimnazjum i 2 lata w szkole wieczorowej dla dorosłych). Mogę również służyć znaczną podpowiedzią z języka polskiego, a także z nauk politologicznych i prawniczych. Przygotowuje do matury, do sprawdzianów w szkole podstawowej, gimnazjalnej i średniej, ale i do studiów (w szczególności egzaminy i zaliczenia z filozofii na kierunkach ścisłych).Cena w granicach od 35 - 40 zł za godzinę w szkole podstawowej i liceum. Jeśli zaś idzie o studia, to cena podlega negocjacji, w zależności od zakresu materiału i przedmiotu na egzaminie. Analogicznie wygląda sprawa z przygotowanie do zajeć z filozofii.
Korepetycje przebiegają w bardzo pozytywnej atmosferze, uzupełnione o materiał wykonany przez nauczyciela (tj. prezentacje multimedialne, plansze,, autorskie karty pracy, testy, itd.). Możliwy jest dojazd do ucznia, a także lekcje u nauczyciela. Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2011
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Nauczyciel kontraktowy
historia
10.2009 - 07.2012
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
filozofia
10.2014 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
historia - studia doktoranckie
06.2015 - 06.2017
Politechnika Poznańska
technika - studia podyplomowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Szkoły Podstawowe, gimnazjalne i licealne
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.