Joanna Chęcińska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Rumia
Reda
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka Akademii Muzycznej, nauczyciel Szkoły Muzycznej udzieli korepetycji z pianina, śpiewu, fletu poprzecznego, kształcenia słuchu, zasad muzyki
Muzyka jest czynnikiem, który wzbogaca osobowość i życie człowieka, czyni je bogatszym, jest promieniem rozjaśniającym codzienną rzeczywistość

Jeżeli kochasz muzykę i chciałbyś rozwijać swój talent, ja Ci w tym pomogę.

Oferuję:
- zajęcia w miłej atmosferze z dawką śmiechu
- indywidualnie opracowane materiały pomocnicze
- pomoc w przygotowaniu do egzaminów wstępnych do Szkoły Muzycznej

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki, kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej z fakultetem z wokalu jazzowego u Pani Krystyny Stańko. Instruktor wokalu w Broadway Musical School. Licencjat w klasie fletu poprzecznego uzyskała w 2007 na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Pierwsze kroki zawodowe stawiała jako nauczyciel rytmiki. W 2009 roku z kwartetem jazzowo - gospelowym otrzymała wyróżnienie na festiwalu FAMA w Sopocie. Podczas zdobywania tytułu nauczyciela kontraktowego, kierowany przez nią chór zdobył II miejsce w konkursie „Orlęta Pieśni Polskiej”. W 2013 roku rozpoczęła pracę w Sopockiej Szkole Muzycznej im. Stanisława Moniuszki jako nauczyciel kształcenia słuchu. Pod jej kierunkiem, jej podopieczni zajęli II i III miejsce na XIII konkursie czytania nut a vista w Gdyni. Poza pracą pasjonuje ją muzyka świata. W 2012 roku rozpoczęła studia podyplomowe z Etnomuzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. W maju bieżącego roku poprowadziła warsztaty wokalne białego śpiewu muzyki etnicznej. Z Pierwszym Prywatnym Ogniskiem Muzycznym w Gdyni współpracuje jako nauczyciel wokalu,fortepianu, keyboardu, teorii muzyki i kształcenia słuchu.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota16:00 - 21:00
Niedziela16:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Joanna Chęcińska
Jana Kazimierza 17
81-577 Gdynia
NIP: 9581442370

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2010
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
Edukacja artystyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2019

Pani Joanna zupełnie zmieniła podejście mojej córki do lekcji muzyki. Kiedyś znienawidzony przedmiot stał się jej ulubionym. Świetne podejście do ucznia i co najważniejsze umiejętność przekazania wiedzy! Dziękujemy!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2017

Osobiście uczęszczam na naukę gry na flażolecie. Asia prowadzi bardzo fajnie zajęcia, na każdym przerabiamy coś innego, poruszamy się co zajęcia do przodu raz kilometry raz centymetry, ale chyba na tym polega podróż w kontekście gry na instrumencie. U Asi trzeba ćwiczyć też wszystkie niewygodne rzeczy co uznaję za duży plus, bo na co dzień grając samodzielnie unikam ich jak ognia. Śmiało mogę polecić Asię jako nauczyciela każdemu w tym dorosłemu jak chce się nauczyć grać! Praca z Asią pozwala zaoszczędzić bardzo dużo czasu. Także śmiało :)

avatar
Dorota i Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Córka, która uczęszcza na lekcje śpiewu od kilka lat bardzo chwali zajęcia z Nauczycielem i od początku chodzi na nie z wielką przyjemnością. Wszystkie wskazane poniżej cechy Nauczycielki czyli niezwykła kreatywność, wysokie kompetencje, cierpliwość i wytrwałość przy jednocześnie pogodnym i miłym usposobieniu powoduje, że dzieci chętnie z Nią pracują a rodzice za c to cenią. Pani Joasia posiada niebywałą umiejętność kierowania dzieckiem w odpowiedni sposób i wydobycia z niego to co najlepsze. Jednym słowem specjalista na najwyższym poziomie. W pełni przekonani gorąco polecamy naukę u Pani Joanny. Rodzicie D&D

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Córka uczęszcza do na zajęcia do Pani Joasi od prawie 3 lat. Pod jej okiem kształci się zarówno wokalnie jak i muzycznie (gra na instrumencie). Od tego czasu dziecko ogromnie się rozwinęło. Z tygodnia na tydzień widać wyraźne postępy.
Nauczyciela cechuje wysoki profesjonalizm, pracowitość i rzetelność. Zawsze do lekcji przygotowana i uśmiechnięta. Przy tym charakteryzuje Ją nieprzeciętna wrażliwość artystyczna, wyobraźnia i pogodne usposobienie. Jest jednocześnie wymagająca, wszechstronna oraz miła. To rzadkie połączenie cech u pedagoga

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2017

Bardzo dobra nauczycielka! Ma wspaniałe podejście do nauczanego dziecka i zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć. Córka jest zachwycona tymi korepetycjami bo tam nie ma nudy a co najważniejsze wiedza jest przekazywana w sposób przyswajalny dla dziecka i adekwatny do jego faktycznego wykształcenia muzycznego. Nauka teorii muzyki w Szkole Muzycznej szczególnie dla dzieci z klas I, II szkoły podstawowej jest dla nich nie lada wyzwaniem tym bardziej gdy w klasie są dzieci starsze i nauczający wykłada pod nie a nie zważa na to, że te młodsze w zasadzie ledwo piszą. Jedynym ratunkiem jest wtedy pomoc korepetytora i w tej roli pani Joasia jest niezastąpiona. W przypadku naszej córki postępy są zauważalne od razu. Cieszy fakt, że pieniądze wydane na te korepetycje są dobrą inwestycją. Polecam w 100%!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2016

Pani Joanna jest cudownym nauczycielem!!! Zawsze uśmiechnięta, pełna energii oraz świetnie przygotowana do lekcji. Córka uwielbia lekcje śpiewu, robi duże postępy i odnosi sukcesy na konkursach. A oprócz tego Pani Joanna pomaga przygotować się z kształcenia słuchu, teorii muzyki i instrumentu. Osoba o dużym talencie i wielkim sercu do swojej pracy!!!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Pani Joanna jest bardzo solidna i punktualna, zawsze świetnie przygotowana. dziecko bardzo lubi spotkania z nią, polecam

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2015

Od roku korzystamy z lekcji pianina dla 6letniego syna. Każda lekcja to wyraźny postęp niezależnie od ćwiczeń w domu. Synek jest wybredny jeśli chodzi o nauczycieli, ma problemy z koncentracja i jest uczulony na zadania domowe, ale do pianina siada odrazu na hasło "ze zrobi tym przyjemnosc pani Asi". Duża determinacja i cierpliwość pedagoga! Kazda minuta zajec wykorzystana w 120 proc. Polecamy! Rodzice.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.