Konstanty Kamiński

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Proponuję 1h zajęcia na miejscu w Bydgoszczy (w salach stowarzyszenia Pracownia) lub online poprzez wybraną platformę i komputer z DAW. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich poziomów.Podczas zajęć będziemy uczyć się metodą PLB- pozwalającą na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wizji, dobierając odpowiednie studium przypadku - np. muzykę ulubionego artysty lub metody udźwiękowienia konkretnej reklamy lub gry.Możemy wspólnie zrobić utwór już po kilku lekcjach, jak i również skupić się na szczegółowym zagadnieniu jak np. teoria muzyki elektronicznej (jak komponować techno)-aranżacja muzyki filmowej (jak stworzyć trailer, żeby trzymał w napięciu)-drum programming (jak zrobić, by Twój beat nie brzmiał kartonowo) tworzenie urządzeń do sprawnego grania live / tworzenie seta dj-skiegoczy też nauka świadomego słuchania potrzebnych do miksowania i masterowania utworów.Jeśli nie jesteś pewien czy to zajęcia dla Ciebie- odpowiem na Twoje wątpliwości i pytania.Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.