MANIA NAUCZANIA Małgorzata Gotner-Wilk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice (Zarzecze +2)
Mikołów
Ruda Śląska
Sosnowiec
Gliwice
Tychy
Chorzów
Mysłowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

AUTORKA WIELU ZADAŃ MATURALNYCH
INDYWIDUALNEGO AUTORSKIEGO PROGRAMU NAUCZANIA
ŚREDNIA Z MATURY ROZSZERZONEJ Z CHEMII 82%

*OSTATNIE MIEJSCA NA ROK SZKOLNY 2022/2023
NOWY SPRAWDZONY AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA DOSTOSOWANY ZARÓWNO DO POTRZEB I OCZEKIWAŃ UCZNIA JAK I DO WYMOGÓW NOWEJ PODSTAWY PROGRAMOWEJ NA MATURZE ROZSZERZONEJ Z CHEMII*

Oferuję profesjonalne i przede wszystkim skuteczne lekcje chemii na najwyższym poziomie nauczania.

Lekcje indywidualne i kursy maturalne dla ambitnych uczniów, którzy cenią sobie systematyczne dążenie do osiągania wyznaczonych celów. Korepetycje przeznaczone są dla:

  • Maturzystów oczekujących najwyższych wyników z egzaminu maturalnego
  • Licealistów przygotowujących się do konkursów i olimpiad chemicznych

Celem zajęć prowadzonych według mojego AUTORSKIEGO PROGRAMU NAUCZANIA jest w rzetelny, skuteczny i precyzyjny sposób przedstawić metody udzielania odpowiedzi do zadań. Zajęcia prowadzone są w ustalonych przeze mnie następujących blokach:

  • UCZNIOWIE KLASY PIERWSZEJ i DRUGIEJ LICEUM:

Zajęcia rozpoczynają się od testu wstępnego tak, aby móc dokładnie określić punkt wyjścia indywidualnie dla każdego ucznia.
Efektem tego testu jest dopasowanie do ucznia indywidualnego i spersonalizowanego programu zajęć, który będzie obowiązywał przez pierwszy rok nauki. Jego celem jest wyeliminowanie braków i ujednolicenie poziomu wiedzy. Dzięki temu moi uczniowie po pierwszym roku nauki biegle posługują się zagadnieniami objętymi podstawą programową oraz są gotowi aby przystąpić do kolejnego etapu nauki jakim jest samodzielne robienie zadań problematycznych i logicznego zinterpretowania zarówno polecenia jak i postawionego w zadaniu pytania.
Uczę moich uczniów w jaki skuteczny sposób eliminować pomyłkę podczas czytania długich poleceń , na co szczególnie zwracać uwagę i jakie są mechanizmy rządzące dokładną analizą zadań.
Materiał przewidziany jest na przerobienie 10 działów. Zajęcia ułożone są w taki sposób aby pierwsze dały początek kolejnym. Każda lekcja jest dokładnie przemyślana i zaplanowana, dzięki czemu przedmiot chemia ze skomplikowanego i trudnego staje się łatwy i logiczny w miarę przerabianego materiału.
Każdy dział kończy się testami, a po testach kolej na matury próbne.
Specyfiką moich lekcji jest kontynuacja materiału i wykorzystywanie już zdobytej we wcześniejszych działach wiedzy. Czyli im więcej przerobionego materiału, tym więcej zagadnień znajdzie się na kolejnych testach i maturach próbnych.
Matury próbne mają na celu przede wszystkim zwrócenie uwagi uczniom na SŁOWA KLUCZE oraz nauczenie poprawnych zapisów odpowiedzi w zadaniach otwartych na egzaminie maturalnym.

  • DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH I POPRAWIAJĄCYCH MATURĘ

Organizuję również tzw. przyspieszone kursy maturalne.
Uczniowie otrzymują wszystkie materiały do samodzielnej nauki zagadnień teoretycznych jak również zadania, które mają na celu usystematyzowanie wiedzy i sprawdzenia już zdobytych umiejętności w wykorzystywaniu wiedzy.

Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i każda lekcja trwa 180 minut, czyli tyle ile czasu jest przewidziane na rozwiązanie arkusza maturalnego.

Podczas zajęć przerabiane są wspólnie zadania przygotowywane przeze mnie na różnym poziomie. Moi uczniowie przerabiają też część zadań samodzielnie pod moim okiem i z wyraźnymi wskazówkami dotyczącymi sposobu oceniania zadań przez egzaminatorów maturalnych.

Ponieważ korepetycjami zajmuję się od ponad 25 lat indywidualne nauczanie Fizyki, Chemii i Matematyki stanowi obecnie moje zawodowe spełnienie jak i realizację pasji.
 Dzięki dobremu podejściu oraz ogromnej cierpliwości szybko, a przede wszystkim skutecznie sprawiam, że dane zagadnienie jest zrozumiane.   
 Potrafię przekazać wiedzę nawet najbardziej opornym umysłom.
 
Gwarantuję:
indywidualne podejście do każdej osoby profesjonalizm bezstresową i miłą atmosferę;)
Zmuszam Do Myślenia, efekty mojej pracy są trwałe. Nawet jeśli ktoś nie widzi swojej przyszłości z Fizyką, Chemią i Matematyką, przyda mu się ***Umiejętność Logicznego Myślenia***.
Jeśli chcesz nadrobić zaległości w szkole, przygotować się do testu, sprawdzianu, nowej matury, zdać kolokwium, egzamin na studiach, czy też chcesz rozwinąć swój talent do nauk ścisłych to jak najbardziej polecam się. W celu doskonalenia wyniesionej wiedzy zadaję przemyślane i dopasowane do umiejętności ucznia zadania domowe.

ZAPEWNIAM

  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Właściwe warunki lokalowe-gabinet przeznaczony tylko do nauki i prowadzenia zajęć
  • Doświadczenie i umiejętności zdobywane przez lata nie tylko na studiach ale również podczas praktyki w szkole aż wreszcie podczas prowadzenia indywidualnych bądź grupowych zajęć.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela07:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

MANIA NAUCZANIA Małgorzata Gotner-Wilk
ul. Karasiowa 56 A
40-748 Katowice
NIP: 958-058-26-72

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 134
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2023

Czekałam z napisaniem opinii na temat korepetycji u Pani Małgosi aż rozpocznę swoje wymarzone studia, ponieważ trafiłam do Pani Małgosi na początku października z listy rezerwowej po tym jak napisałam maturę rozszerzoną z chemii na 39%. Poprawiłam mój wynik i po trochę więcej niż 7 miesiącach napisałam maturę z chemii na 91%. Ten wynik sam mówi za siebie, jestem bardzo szczęśliwa tym bardziej, ze wśród wszystkich moich znajomych i znajomych znajomych wszyscy płakali i narzekali na to jak bardzo trudna była dla nich ta matura. Przerobiłam z Panią Małgosią cały materiał oraz kilkadziesiąt arkuszy maturalnych. Wszystkie były zawsze sprawdzone i omówione a prace domowe w ilościach gigantycznych sprawdzane dokładnie i rzetelnie. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z osoba tak poukładana, dokładna i rzetelna jak Pani Małgosia. Dodatkowo jest to osoba o wielkim sercu, wielkiej życzliwości i cierpliwości oraz niesamowitych zdolnościach tłumaczenia i wyjaśniania. Dziekuje bardzo Pani Małgosiu, jest Pani naprawdę WIELKA!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2023

Do Pani Małgosi trafiłam nie mając nawet odpowiednich podstaw z chemii a na ten moment idę na pierwszy rok medycyny :)
Pani Małgosia ma ogromną wiedzę i wie jak ją przekazać. Bardzo pasował mi plan nauczania, ponieważ był konkretny i sensowny i pierwszy raz komuś się udało poukładać mi to wszystko w głowie. Oprócz tego Pani Małgosia jest świetną osobą o wielkim sercu i z indywidualnym podejściem do ucznia. Naprawdę polecam z całego serca, lepiej nie mogłam trafić!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2023

Dzięki zajęciom z panią Gosią mogłam spełnić swoje marzenie o studiowaniu medycyny. Pierwszą maturę z chemii napisałam na 47% i było to za mało, by dostać się na studia. W 9 miesięcy dzięki przygotowaniu pani Gosi i ciężkiej pracy poprawiłam maturę na 88% i na medycynę dostałam się od razu z pierwszej listy!
Każdy temat był omawiany, a następnie pani Gosia przesyłała zadania do wykonania. Zadania, które rozwiązywałam miały rożny stopień trudności, od tych prostych po ciężkie i problematyczne, więc każdy temat stawał się jasny i klarowny oraz nie było zadania, które mogłoby sprawić później większą trudność. Dodatkowo wszystkie zadania sprawiające kłopot były wyjaśniane i przerobione na lekcji. Korepetycje u pani Gosi były najlepszą decyzją ❤️

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2022

Najlepsza korepetytorka na Śląsku, wybór świadomy z polecenia znajomych. Wynik z matury 85% po roku nauki. Poprawa z 41%, polecam z całego serca bo to pierwsza korepetytorka która zna się na rzeczy i jak nikt inny ogarnia arkusze maturalne, wymogi klucza i wszystkie maturalne kruczki.

avatar
Jula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2022

Bardzo polecam :) Wynik z rozszerzonej matury z chemii w tym roku to 87 % po roku nauki u Pani Małgosi! Dziękuje bardzo!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2022

Polecam!!! Polecam!!! Wynik z matury 93% niech powie sam za siebie, to tylko zasługa korepetycji u Pani Małgosi!!! Jestem pod wrażeniem metod nauczania i ilości zadań oraz znajomosci kruczków chemicznych niezbędnych do uzyskania tak wysokiego wyniku. Najlepsza nauczycielka pod każdym względem, każdemu polecam kto chce spełnić marzenia o medycynie!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Córka uczęszczała na korepetycje do Pani Małgosi 9 miesięcy i poprawiła wynik matury rozszerzonej z chemii z 37% na 89%. Jesteśmy wdzięczni za znalezienie miejsca, pomimo jego braku oraz za przyjęcie na korepetycje, otoczenie opieką i radą. Dziękujemy za profesjonalne podejście do nauki, za wyjaśnienie każdego zagadnienia, za uśmiech i wiarę, dziękujemy za każde dobre słowo i gest który utwierdzał naszą córkę w tym, że dobrze robi i podjęła właściwą drogę.
Pani Małgosia, to nie tylko najlepszy korepetytor to również osoba o wielkim sercu, zaangażowaniu i niespotykanej wręcz pasji do tego co robi. Pani Małgosia nie tylko w sposób jasny przekazuje wiedzę ale również w taki sam sposób tłumaczy i sprawia, że jej pasja staje się pasją jej uczniów i nawet Ci, którzy mieli awersję do chemii, zaczynają ją po prostu lubić. Dziękujemy serdecznie i polecamy z całego naszego serca.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Zajęcia z chemii prowadzone są na najwyższym poziomie i w bardzo dobrej atmosferze. Zagadnienia, nawet te najtrudniejsze tłumaczone są tak długo i w tak przystępny sposób jak jest to potrzebne. Poprawiłam wynik z matury z 37% na 89% chociaż trudno mi w to dotąd uwierzyć ze w niecały rok przerobiłam z Panią Małgosia trzy razy więcej niż z innym korepetytorem przez trzy kata nauki.
Jestem wśród szczęściarzy którzy mogli chodzić na zajęcia do Pani Małgosi bo bardzo trudno się dostać na korepetycje ale warto być cierpliwym. Jeszcze raz dziękuje i z czystym sumieniem polecam jako osobę i korepetytora.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2022

Mój wynik z matury rozszerzonej z chemii 97% po niecałych ośmiu miesiącach uczęszczania do Pani Małgosi na lekcje mówi wszystko sam za siebie.
Poprawiłam wynik po poprzednim korepetytorze trzykrotnie. To bezwzględnie najlepsza korepetytorka w województwie śląskim, miałam dużo szczescia ze się dostałam na korepetycje bo z tym był największy problem. Polecam wszystkim którzy poważnie mysla o studiach medycznych.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Korepetycje z Panią Małgosią to czysta przyjemność. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze. Pani Małgosia jest bardzo sympatyczną, rzetelną i profesjonalną osobą, wspiera ucznia od początku do końca nauki. Przez rok korepetycji zrobiłam duże postępy, czuję się dobrze przygotowana na maturę z chemii. Polecam Panią Małgosię z całego serca!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Przygotowywałem się z Panią Małgosią do matury z chemii przez rok i czuję się naprawdę dobrze. Wiele rzeczy, których nie rozumiałem albo które były dla mnie ciężkie Pani Małgosia pomogła mi zrozumieć i doszlifować. Przerobiliśmy razem setki zadań, nawet tych najtrudniejszych. Pani Małgosia jest bardzo kochaną i pomocną osobą oraz świetną korepetytorką.
Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Mega korepetytorka!!! Współpraca z Panią Małgosią to czysta przyjemność, a na lekcjach panuje tak przyjemna atmosfera jak nigdzie indziej. Indywidualne podejście do każdego ucznia sprawiły, że były to zajęcia dopasowane tylko i wyłącznie pod mój styl nauki i rozumowania ,za co jestem ogromnie wdzięczna. Zagadnienia maturalne zostały przedstawione w tak prostu i czytelny sposób ,że aż ciężko było mi uwierzyć, że mogłam wcześniej tego nie rozumieć.
Serdecznie polecam każdemu Panią Małgosię, kobietę o wielkim sercu i wyrozumiałości, która zrobi wszytko abyśmy osiągneli nasz upragniony sukces!!!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2021

Syn uczęszczał na korepetycje od pierwszej klasy. Wynik z matury rozszerzonej z chemii 98%. Najwyższy wynik ze szkoły-zawdzięczamy go tylko Pani Małgosi. Dużo nauki ale są efekty. I o to nam chodziło. Polecamy z czystym sumieniem.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Bezkonkurencyjna Pani Małgosia! Po roku oczekiwania na miejsce dostałam się na korki. A po kolejnym roku korków uzyskałam 86% z rozszerzenia z chemii.
Polecam wszystkim, chociaż ciężko się dostać. Warto poczekać bo żaden inny korepetytor nie podoła tym maturom. Tylko Pani Małgosia.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Na zajęcia do Pani Małgosi uczęszczała dwa lata i zdecydowanie dzięki tym zajęciom przygotowałam się do matury i zdałam na 92%. Na zajęciach wszystkie zagadnienia były mi tłumaczone tak jak powinno się pisać na maturze. Otrzymałam wiele materiałów które były bardzo przydatne utrwalaniu wiedzy oraz podczas powtórek przed samą matura. Dzięki lekcji u Pani Małgosi nauczyłam się logicznie myśleć i rozwiązywać zadania zgodnie z kluczem maturalnym. A wszystkie wskazówki dotyczące rozwiązywania zadań wykorzystałam na maturze. Pani Małgosia ma ogromną wiedzę a dzięki temu że jest chemikiem i fizykiem nawet najcięższe działy chemii typu chemia fizyczna okazały się bardzo logiczne i proste. A dzięki motywacji jaką dostałam przez te dwa lata, matura była dla mnie przyjemnym doświadczeniem a nie nerwowym przymusem. Będę te zajęcia miło wspominać i na pewno będzie mi brakować życzliwości i uśmiechu Pani Malgosi

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Poprawa wyniku z matury z 43% na 89% po roku korepetycji z P. Małgosia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i wdzięczni ze udało się wcisnąć córkę.
Polecamy te korepetycje szczególnie tym którzy mysla o medycynie.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2021

92% z matury rozszerzonej z chemii po roku nauki to dla mnie wynik bomba tym bardziej ze chemia nigdy nie była moja mocna strona. Dziękuje za tony zadań, materiałów i cierpliwość oraz za motywacje bo bez niej niczego bym nie osiągnęła. Pani Małgosia jak dla mnie wygrywa wśród korepetytorów za podejście, wiedzę i ogromne doświadczenie.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Korepetycje z Panią Małgosia pozwoliły mi uzyskać wynik 92% z tegorocznej matury z chemii.
Z Panią Małgosia uczyłem się dwa lata w systemie dwa razy w tygodniu. Dzieki materiałom, autorskim arkuszom oraz ogromnej liczby zadań szedłem na maturę pewny siebie i swojej wiedzy.
Polecam każdemu kto przygotowuje się do matury z chemii rozszerzonej. Atmosfera panująca na zajęciach zachęca do nauki i motywuje do robienia zadań.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Najlepsza korepetytorka na Śląsku i nie tylko, zawdzięczamy Pani Małgosi 95% z matury z chemii naszego syna. Jesteśmy wdzięczni i wzruszeni wynikiem, wkładem pracy, motywacji i uśmiechu. Jest Pani dla nas absolutnie wyjątkowa tak jak wyjątkowy czas spędził ucząc się z Panią nasz syn. Ta ilość zadań, wracanie do błędów i wsparcie teoretyczne, omawianie arkuszy i cały czas powtarzanie materiału sprawiły, ze efekt końcowy został osiągnięty!!!

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Świetne i rzetelne przygotowanie do matury. Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób. Wszystkie zagadnienia tłumaczone od podstaw - łatwo przyswoić nawet najtrudniejsze tematy. POLECAM !!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Na zajęciach jest super atmosfera ,Pani Małgosia bardzo dobrze tłumaczy każdy materiał ,a także można ją o wszystko zapytać .Bardzo duża ilość zadań robionych na zajęciach pozwala w świetny sposób usystematyzować zdobyta wiedzę,nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się zrozumiałe .Gorąco polecam i zachęcam do nauki z Pania Małgosia :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Polecam korepetycję z całego serca, super atmosfera, idąca w parze z wysokim poziomem nauczania, wszystko, nawet najtrudniejsze zagadnięcia wytłumaczone w łatwy, zrozumiały sposób

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Bardzo dobre przygotowanie, indywidualne podejście i miła atmosfera. Polecam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Lekcje z Panią Małgosią to czysta przyjemność i pełny profesjonalizm z jej strony. Uczęszczałam zarówno na lekcje stacjonarne jak i na lekcje prowadzone online i muszę przyznać, że Pani Małgosia od początku podeszła do lekcji online bardzo profesjonalnie. Nauczanie zdalne z Panią Małgosią było bardzo efektywne, dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu. Jej ogromny wkład, zaangażowanie i chęć pomocy przy każdym niezrozumiałym zadaniu sprawiły, że chemia stała się dla mnie prostsza. Porządne tłumaczenie materiału, własny program nauczania i przyjazna atmosfera podczas lekcji ułatwiły mi zdecydowanie przyswojenie materiału. Polecam każdemu, kto marzy o wysokim wyniku na maturze z chemii!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje z chemii u Pani Małgosi!!
Pełen profesjonalizm, rzetelne przygotowanie do matury i indywidualne podejście do każdego z uczniów to główne zalety tych lekcji. Polecam każdemu, kto na 100% chce być przygotowany do zdawania matury.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Nie można trafić lepiej w poszukiwaniach korepetytora niż do Pani Małgosi, potrafi dobrać i przekazać wiedzę tak aby trafiło do każdego, wkłada całe serce w przekazywanie swojej pasji do Chemii i zaraża ją wszystkich dookoła. Mogę z czystym sumieniem ją każdemu polecić.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Szczerze polecam wszystkim !
Dzięki pani Małgosi jestem dumnym studentem I roku Medycyny -i to za pierwszym razem. Nauka bezbolesna, w przyjaznej atmosferze.
Dzięki za wszystko maja cool belferko

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Pani Małgosia wkłada całe swoje serce w naukę swoich podopiecznych. Indywidualne podejście do każdego, a przede wszystkim solidne przygotowanie do matury z chemii. Na zajęciach przyjazna atmosfera, a na Panią Małgosię można zawsze liczyć. Pomimo wymagających zadań po czasie wszystko staje się łatwe i przyjemne, a uczenie się chemii sprawia przyjemność i przynosi satysfakcję. Lekcje online nie sprawiły problemów dzięki profesjonalnemu przygotowaniu Pani Małgosi, z dnia na dzień była gotowa do prowadzenia takich lekcji, dzięki czemu nie musieliśmy się stresować że zostaniemy na lodzie przed maturą do której przygotowywaliśmy się przez 3 lata. Świadczy to o tym że dla Pani Małgosi nie ma żadnych barier, i poradzi sobie z każdą sytuacją. Gorąco polecam Panią Małgosię i z całego serca dziękuje za wspólne trzy lata.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Super korepetytorka! Najlepsza! Świetna nauczycielka, wspaniała osoba. Każdego ucznia traktuje indywidualnie, mam 100% zaufanie do jej kompetencji, jakości pracy i jej własnych materiałów. Profesjonalna, miła, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta, wspaniały kontakt z dziećmi i młodzieżą. Zawsze przygotowania i zawsze potrafiąca wytlumaczyc nawet najbardziej zawiłe i trudne zadania czy zagadnienia. Matura w tym roku bez przygotowania u Pani Malgosi to byłby koszmar nie do przebrnięcia. Weszłam na nią bardzo pewna siebie a wyszłam zmień zadowolona i szczęśliwa choc wokół mnie wszyscy byli zdruzgotani. Dziękuje i polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Zajęcia online z Panią Małgosią to idealne rozwiązanie na czas pandemii. Dzięki temu nie mam zaległości w nauce, doskonale realizujemy materiał na zajęciach. Nie uważam by było to jakiekolwiek utrudnienie, gdyż otrzymuje wiele bardzo zrozumiałych materiałów, podczas spotkań online powiększam zasoby swojej wiedzy, rozwiązuję dużo zadań, które zawsze po kolei są szczegółowo omawiane. Cieszę się, że mam możliwość uczestniczenia w zajęciach online i poszerzania, a przede wszystkim doskonalenia zdobytej wiedzy z pomocą Pani Małgosi.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Korepetycje online to świetne rozwiązanie !! Indywidualnie przygotowane materiały dla każdego ucznia i Obszerna pomoc Pani Małgosi to strzał w dziesiątkę w sytuacji braku lekcji w szkole. Naprawdę super !!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Zajęcia online dla mojego syna to był strzał w dziesiątkę ! Nauczyciele i szkoły nie podołali wiec wzięliśmy sprawy w swoje ręce, a właściwie w ręce Pani Malgosi! Najlepszy korepetytor, perfekcja i przygotowanie oraz najwyższa jakość ! Zawsze uśmiechnięta, zawsze przygotowana, zawsze chętna do pomocy. Syn zachwycony! I tylko żal ze mieszkamy tak daleko bo aż chciałoby się Panią Małgosię odwiedzić i poznać bliżej. Pozdrawiamy i zostajemy z Panią na dłużej, nie tylko w czasie epidemii.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Zaczęłam uczęszczać na korepetycje do Pani Małgosi na początku trzeciej klasy liceum, ponieważ chciałam bardzo dobrze przygotować się do matury z chemii, która jak wiadomo do łatwych nie należy. Nie żałuję wybrania Pani Małgosi na mojego nauczyciela, ponieważ gdyby nie Ona nie osiągnęłabym takiego wyniku, jaki odebrałam w lipcu na świadectwie. Uważam, że zadnia, które rozwiązywane są zarówno w czasie lekcji, jak i te zadawane do domu, a raczej ich duża ilość, naprawdę wiele dają i pomagają uczniowi przygotować się do egzaminu na bardzo wysokim poziomie. Atmosfera w czasie lekcji jest bardzo przyjazna, a Pani Małgosia sama w sobie to nie tylko świetna korepetytorka, ale i wspaniała, ciepła osoba :) Bardzo polecam zajęcia u Niej każdemu przyszłemu abiturientowi!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

U Pani Małgosi trzeba po prostu być! Cena adekwatna do jakości usług, miła atmosfera i przede wszystkim profesjonalizm w każdym calu. Miałam okazje uczęszczać na lekcje do Pani Małgosi dwa lata. Maturę napisałam na wynik 81% bez żadnego kłopotu. Cenne wskazówki Pani Małgosi dotyczące klucza maturalnego, ilość zadań, bezpłatne matury które odbywały się kilka razy w miesiącu w kilkuosobowych grupach oraz testy, testy, testy... Wszystko to dało wynik który pozwolił dostać się na medycynę za pierwszym razem. Polecam bez dwóch zdań!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Po roku korepetycji z Panią Małgosia wynik na maturze 84% z rozszerzonej chemii. Uzyskałem to co chciałem. Bez zbędnych ceregieli, bez problemu. Zajęcia dokładnie takie jakie miały być. Duża ilość zadań, organizowane próbne matury BEZPLATNE- to się nie zdarza u innych korepetytorów. Dostępność Pani Małgosi prawie cała dobę. Zawsze chętna i pomocna poza godzinami lekcji. Tak wyobrażam sobie nauczyciela z prawdziwego zdarzenia. Trafiłem do Pani Małgosi z matura z chemii zdana na 28% po dwóch latach korepetycji u innej korepetytorki i nauce w szkole w klasie z rozszerzona chemia od drugiej klasy. Mój wynik to wyłącznie zasługa Pani Małgosi i jej ogromnego wkładu pracy. Przygotowywane zadania pod mój poziom wiedzy, racjonalna ocena możliwości, podnoszenie poprzeczki i zarażanie mnie tym co najważniejsze: logicznym rozwiązywaniem zadań i równie logicznym podejściem do zadań. Polecam z czystym sumieniem

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
8 sierpnia 2019

Na korepetycje do Pani Małgosi uczęszczało moje dziecko. Poziom wiedzy korepetytora oceniam na bardzo dobrym poziomie. Bardzo duża ilość przerobionych zadań, których nauczyciele w szkole, niestety chyba z braku czasu w ramówce programowej nie przerabiają. To co mnie niestety rozczarowało, to liczne odwoływane lekcji i ich przekładanie na ostatnią chwilę. Pani Małgosia mimo bardzo sympatycznego usposobienie, niestety z zarządzaniem swoim czasem kompletnie sobie nie radzi. W trakcie lekcji wychodziła z pokoju i znikała czasami nawet na godzinę. Lekcje odbywały się czasem w bardzo licznych grupach, czterech, a nawet pięciu uczniów razem. Co do reklamowanego programu autorskiego, to niestety również nie mogę się zgodzić, ponieważ nic takiego nie miało miejsca. Pomoc w przygotowaniu do matury na pewno się przydała, ale z taką jakością - niestety nie za taką cenę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Pani Małgosia to sympatyczna i bardzo profesjonalna nauczycielka. Każde zajęcia to przede wszystkim ciężka i systematyczna praca. Dzięki temu wyniki matur są tak wysokie. Przerabiane są zadania krok po kroku po kolei działami a następnie wszystkie razem. Pani Małgosia organizuje próbne matury, które są w cenie lekcji. Atmosfera na zajęciach jest fantastyczna. Duża cierpliwość, zadania tłumaczone pod klucz maturalny, wiele zadań domowych i nieustanne wracanie do błędów w celu utrwalenia prawidłowego myślenia a nie uczenia się na pamięć. Miałem ogromne szczęście, że mogłem mieć takiego korepetytora i że mogłem uczestniczyć w zajęciach Pani Małgosi. Dziękuję Pani Małgosiu, kłania się już Student Medycyny.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Najlepsza korepetytorka na Śląsku. Córka brała udział w zajęciach u Pani Małgosi dwa lata i osiągnęła wynik na maturze z chemii rozszerzonej 92%. Szukaliśmy długo korepetytora, niestety po drodze trafiliśmy na co najmniej kilka niewypałów. Do Pani Małgosi bardzo ciężko się dostać. Na szczęście udało się i córka była jyz prowadzona prawidłowo. Materiał przerabiany partiami a potem w całości. System uczenia przemyślany i spójny. Zadania domowe sprawdzane i oddawane na bierząco z zaznaczonymi błędami. Wiele testów i sprawdzianów. To wszystko przyniosło efekt. Córka dostała się z pierwszej listy do Warszawy. Dziękujemy serdecznie i polecamy.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Trafiłam do pani Gosi po niezbyt udanym pierwszym podejściu do matury rozszerzonej z chemii. Zaczęłyśmy wspólnie pracować od września zeszłego roku więc wyjątkowo późno w stosunku do innych maturzystów. Jednak pomimo krótszego czasu współpracy udało nam się porządnie przerobić cały zaplanowany materiał. Drugie podejście do matury z chemii było dużo bardziej udane i bez "trenera" jakim była pani Gosia nie byłoby to możliwe.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Małgosi. Syn odwiedził wielu korepetytorów zanim trafił w profesjonalne ręce Pani Małgosi i to właśnie tylko dzięki zajęciom u Pani Małgosi napisał w tym roku maturę z chemii rozszerzonej ze spokojem. Podczas gdy wszyscy wokół narzekali syn był spokojny, bo wiedział ze był przygotowany bardzo dobrze. Ilość zadań, testów, zbiorów przerabianych na zajęciach przyniosła efekty. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Do pani Małgosi zaczęłam chodzić w czerwcu 2 klasy liceum, dość późno w porównaniu z innymi, którzy chodzili do pani od pierwszej klasy. Od pierwszych zajęć wiedziałam, że jestem na właściwym miejscu i bardzo cieszyłam się i cieszę, że trafiłam właśnie na panią Małgosię! W trzeciej klasie miałam zajęcia dwa razy w tygodniu po 3 godziny( w pierwszej i drugiej klasie są zajęcia dwa razy w tygodniu po 2 godziny). Niektórym może wydawać się, że to za dużo, ale patrząc na poziom matur, który zwiększa się z roku na rok jest to idealny plan, aby przerobić wszystko dokładnie i mieć czas jeszcze na powtórki i robienie arkuszy maturalnych. Na początku przerabia się dział za działem, robiąc pełno zadań, dzięki którym uczeń może nabrać dużej wprawy, oprócz tego na bieżąco dostaje się do domu zadania powtórkowe z już przerobionych działów, a w ostatnich miesiącach rozwiązuje się pełno arkuszy i najtrudniejszych i podchwytliwych zadań, żeby nic nas nie zaskoczyło na maturze. Atmosfera u pani Małgosi jest cudowna, człowiek nie stresuje się, lecz trzeba pamiętać, że matura to nie przelewki i zadania domowe trzeba robić, tak jak w szkole! W chwilach zwątpienia pani Małgosia zawsze nas dopinguje i potrafi zmotywować człowieka, że tyle nauki ma sens i to wszystko zaprocentuje super wynikami z matury i pozwoli nam na dostanie się na wymarzone studia! Jestem ogromnie wdzięczna, że tyle mogłam się nauczyć dzięki pani Małgosi, która ma przeogromną wiedzę. Uważam, że jest to najlepsza korepetytorka w Katowicach i gdybym miała wybierać jeszcze raz na pewno wybrałabym panią Małgosię! Oprócz tego, że pani Małgosia jest cudownym nauczycielem, jest także cudownym człowiekiem, zawsze uśmiechniętym, życzliwym i chętnym do pomocy! Polecam korepetycje u pani Gosi z całego serca!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Do Pani Małgosi chodziłam trzy lata. Kiedy zaczęłam uczęszczać na zajęcia miałam praktycznie zerową wiedzę z chemii. Dzięki ogromnej ilości zadań, książek i materiałów zrozumiałam chemię, a nauka jej wręcz sprawiała mi radość. Przez rok chodziłam na zajęcia dwa razy w tygodniu po dwie godziny, a przez następne dwa lata dwa razy w tygodniu po trzy godziny. Wiele osób może zapytać: Czemu dwa razy w tygodniu? Czemu trzy godziny? Proponuję wtedy obejrzeć sobie chociażby tegoroczny arkusz maturalny z chemii. Z mojego doświadczenia wiem, że ilość i częstotliwość zajęć u Pani Małgosi była idealna. Dzięki temu, że zajęcia trwały trzy godziny bez problemu wyrobiłam się z wszystkimi zadaniami na maturze i zostało mi jeszcze trochę czasu na ich sprawdzenie. Literatura polecona przez Panią Małgosię niejednokrotnie pojawiała się w tekstach źródłowych na arkuszach maturalnych. Dzięki wejściówkom, odpowiednio dobranym książkom, maturom oraz powtórkom z problematycznych dla mnie zagadnień, na które została poświęcona odpowiednia ilość czasu, podeszłam do tegorocznej matury bez ogromnego stresu. Pani Małgosia nauczyła mnie przez ten czas przede wszystkim logicznie myśleć, co jest ogromnie potrzebne na obecnej maturze. Dodała mi wiary w siebie, którą usilnie odbierała mi szkoła. Pokazała, że jedynie ciężką i systematyczną pracą można osiągnąć sukces. Polecam każdemu z całego serca takiego nauczyciela i przewodnika w świecie chemii. Człowieka z ogromnym sercem, uśmiechem, życzliwością, który zawsze służy pomocą. Jestem bardzo wdzięczna Pani Małgosi za ten czas, za przekazaną wiedzę i gościnność. Wierzę, że dzięki temu będę mogła w październiku spełnić największe marzenie mojego życia - studiować medycynę.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Pani Małgosia uczyła moja córkę od maja pierwszej klasy. Przez te dwa lata bardzo intensywnej pracy, wielu ćwiczeń i zadań domowych moja córka nauczyła się nie tylko chemii ale tez myśleć logicznie i rozwiązywać zadania chemiczne wymagające nie tylko wiedzy ale i zdolności logicznego myślenia. Dzięki tym wspaniałym, profesjonalnym lekcjom dziś Agnieszka kończy pierwszy tok medycyny nie mając żadnych problemów na studiach. Polecamy, a najlepszym poleceniem niech będzie fakt, iż kolejne nasze dziecko już zaczyna swoją przygodę z chemia i z najlepszym nauczycielem jakim jest Pani Malgosia.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2019

Bardzo ale to BARDZO polecam zajęcia u Pani Gosi! Po 2 wspaniałych latach uczęszczania do niej na zajęcia jestem jednego pewna: korepetycje te nie tylko przygotowują do bardzo dobrze napisanej matury i dostania się na studia medyczne, ale także do PRZETRWANIA NA STUDIACH! Dzięki solidnemu wałkowaniu tematu po temacie, każdego zagadnienia, zadania chemicznego czy robienia doświadczeń dzisiaj, będąc na studiach lekarsko-dentystycznych, nie mam najmniejszych problemów z zaliczeniem ćwiczeń na biofizyce i chemii !! Na tych studiach nie ma zmiłuj się - ile to już osób u mnie na roku wyleciało ze studiów, bo mieli zbyt słabą wiedzę z chemii z liceum albo w ogóle chemii nie zdawali na maturze! Na szczęście dzięki Pani Gosi mnie ten problem nie dotyczy ;) Pani Gosiu dziękuję za każdą godzinę poświęconą nad chemią, bo wiem, że aby odnieść sukces trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu. A plan, który Pani układa, to gwarantuje- nie tylko sukces zdania matury. Gwarantuje sukces przetrwania na studiach :)

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Od miesiąca uczęszczam na zajęcia do pani Małgosi i jestem bardzo zadowolona. Pani Małgosia dokładnie ustala plan każdych zajęć podczas których panuje bardzo przyjemna atmosfera. Prócz tego nauczycielka motywuje każdego. Dzięki rozwiązywaniu zadań z panią Małgosią nie mam już żadnych problemów w szkole. Ogromne ilości pracy domowej i materiału da się w 100% wykorzystać czas na lekcji. Gorąco polecam te korepetycje <3

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Gorąco polecam zajęcia u Pani Gosi. Jest to połączenie pełnego profesjonalizmu i miłej atmosfery. Zajęcia są bardzo intensywne i wymagające. Pani Gosia pilnuje przygotowania do zajęć, co pozwala na 100 % wykorzystanie czasu zajęć na doskonalenie swoich umiejętności i uzupełnianie ewentualnych braków. Mimo tego, na zajęciach znajdzie się czas na chwilę przerwy, zjedzenie ciasta przygotowanego przez prowadzącą i wypicie pysznej herbaty, albo kawy. Pano Gosia plan przygotowania do matury dostosowuje do indywidualnych potrzeb ucznia, w przypadku problemów z jakimś zagadnieniem poświęca mu tyle czasu ile potrzebuje uczeń, by w pełni zrozumieć temat. Spędziłam z Pania Gosią wspaniałe dwa lata i mimo intensywności zajęć przychodziłam na nie z ochotą, bo bardzo polubiłam prowadzącą. Wyniki mówią same za siebie. 95 % z matury z chemii, dostałam się na wszystkie najlepsze uczelnie medyczne w Polsce, a teraz na medycynie, gdy wszyscy narzekają na zajęcia z biochemii, ja nie mam z nimi najmniejszego problemu, bo taką biegłość w obliczeniach zadań chemicznych dały mi te korepetycje.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Pani Małgosia prowadzi korepetycje na bardzo wysokim poziomie.
Jest osobą wymagającą oraz narzucającą dużą ilość materiału do przyswojenia, co przekłada się na ogromne postępy uczniów z których każdy jest traktowany idywidualnie.
Profesjonalnemu prowadzeniu zajęć i ogromnej pracy zawsze gości u wszystkich uśmiech, a atmosfera na zajęciach jest miła i przyjazna co dzieje się za sprawą Pani prowadzącej.
Uważam ,że jest to świetny korepetytor i warto uczęszczać tam na zajęcia

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Pani Małgosia bardzo sympatyczna i przyjazna osoba o wielkim doświadczeniu.Zawsze służy pomocą nawet w najtrudniejszych sytuacjach .To ona nauczyła mnie ,że nie można poddawać się w trudnych chwilach , zawsze należy brnąć do celu . Dzięki niej chemia stała się dla mnie bardzo przyjemnym i zrozumiałym przedmiotem. Dzięki tym korepetycjom siadając na sali maturalnej i patrzeć na arkusz wiedziałam co mam pisać. Wiedza uzyskana na tych korepetycjach w zupełności wystarczy na napisanie matury na wysokim poziomie . Wszystkim gorąco polecam te korepetycje !!! :) :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Pani Małgosia to wspaniała osoba, nauczyła mnie zawsze walczyć o swoje marzenia i NIGDY się nie poddawać. Dzięki pomocy Pani Małgosi od października zaczynam studia medyczne - marzenie które jeszcze rok temu było niemożliwe do zrealizowania. Pani Małgosia od samego początku obdarowywała mnie tonami materiałów z przeróżnych źródeł, zbiorów i książek. Dzięki tak dużej ilości przerobionych zadań nikt nie będzie miał problemu na maturze ;) Pani Małgosia zawsze służyła pomocą, nie tylko na lekcjach, ale także po ich zakończeniu. Zawsze mogłam skontaktować się z Panią Małgosią gdy miałam problem z zadaniem i zawsze otrzymałam pomoc i odpowiedź na moje pytania. Pani Małgosia to nauczyciel, który potrafi jasno i precyzyjnie przekazać uczniom swoją wiedzę, to nauczyciel, który udowadnia jak systematycznością, ambicją i ciężką pracą osiągnąć sukces !!! Dlatego właśnie z całego serca polecam korepetycje u Pani Małgosi :) Jeśli szukasz osoby która pomoże Ci spełnić marzenia o studiach medycznych to idealnie trafiłeś :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Wynik z matury to najlepsza rekomendacja korepetycji u Pani Małgosi. Corka była uczennica Pani Malgosi przez dwa lata i uzyskała wynik 95% z matury rozszerzonej z chemii. Polecam wszystkim lekcje z Panią Małgosia choć trudno się dostać to z cała pewnością są to korepetycje z gwarancja sukcesu. Oboje z żona jesteśmy lekarzami i wiemy jak ciężko obecnie dostać się na studia medyczne, tym bardziej po rocznym rozeznaniu się wśród znajomych, których dzieci chodziły na korepetycje, wiedzieliśmy ze warto zainwestować i zaufać Pani Małgosi. Efekt nawet nas powalił i tym bardziej jesteśmy wiernymi fanami Pani Małgorzaty. Pozdrawiamy serdecznie, Krzysztof i Agnieszka, rodzice Ani.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Korepetycje które polecam każdemu kto chce dostać się na studia medyczne. Profesjonalne lekcje a nie jakieś pseudo korki, wszystko wytłumaczone i przekazane w sposób jasny i zrozumiały. Dwa lata nauki i wynik z matury 95%. Polecam

avatar
Marek tata Agi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Chciałbym wypowiedzieć się jako Tata dwójki dzieci, które chodziły na korepetycje do Pani Małgosi. Starsza córka obecnie kończy trzeci rok studiów medycznych z ogromnymi sukcesami i zawsze bez żadnych problemów. Zanim dostała się na wymarzone studia uczęszczała na korepetycje do Pani Małgosi przez rok, maturę z rozszerzonej chemii zdała z wynikiem 94%. Wcześniej odwiedziliśmy kilkoro innych korepetytorów ale dopiero Pani Małgosia potrafiła zawsze odpowiedzieć na pytanie, zawsze była przygotowana i absolutnie zawsze moja córka miała przygotowane zadania i sprawdzone te które zostawiła do sprawdzenia. Pani Małgosia jest nie tylko solidnym i najlepszym korepetytorem, jest też nauczycielem który potrafi pobudzić ambicje, siłę woli i systematyczność u moich dzieci. Młodsza zaczęła naukę u Pani Małgosi w zeszłym roku i w tym roku, będąc uczennicą trzeciej klasy nadal będzie uczęszczała na lekcje. Jestem wdzięczny Pani Małgosi za mobilizowanie moich córek, za ogrom pracy i zaangażowania oraz za bycie fantastycznym człowiekiem jednocześnie będąc bardzo dobrym i wymagającym nauczycielem.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2017

Super korepetycje! Poprawiałam maturę z bardzo słabego wyniku dzięki Pani Małgosi zdałam maturę po roku nauki z Panią Małgosią poprawiłamna 86%! Jestem najlepszym przykładem na to że można napisać maturę na tak wysoki wynik ale trzeba mieć dobrego korepetytora! Po wcześniejszym korepetytorze mój wynik to niecałe 50 %. Po roku nauki u Pani Małgosi uzyskałam wynik 86%! Bardzo Pani Dziekuje za wszystko Pani Małgosiu. Za stosy zadań, za motywację i za ciągle motywowanie i wiarę we mnie. Pozdrawiam Panią i całą Pani rodzinę. Asia

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Korepetycje prowadzone są przez Panią Małgosie w sposób bardzo profesjonalny i efektywny. Dzięki tym zajęciom udało mi się uzyskać 90% z tegorocznej matury z chemii. Pani Małgosia jest również bardzo gościnna oraz szerzy uśmiech wśród uczniów, co sprawia, że nauka jest o wiele przyjemniejsza. Polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Najlepsze korepetycje z chemii na Śląsku! Syn uczęszczał na lekcje przez dwa lata i uzyskał wynik na maturze 86%. Jesteśmy Pani bardzo wdzięczni za ogromny wkład pracy, uśmiech, trzymanie w ryzach naszego syna oraz za systematyczne i profesjonalne nauczanie przez te dwa lata. Korepetycje z Panią nauczyły syna nie tylko jak należy się uczyć żeby skutecznie się nauczyć ale również logicznego rozumienia i wiązania faktów poszczególnych działów z chemii. Życzymy udanych wakacji i kolejnych roczników równie udanych, równie wysokich wyników z matury rozszerzonej oraz tyle uśmiechu i życzliwości ile dostaliśmy od Pani w tych dwóch latach. Pozdrawiamy serdecznie Panią i Pani rodzine.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Najlepsze korepetycje dla osób wymagających i chcących uzyskać wynik pozwalający dostać się na studia medyczne. Z tegorocznej matury 2017 uzyskałam wynik 92% z chemii rozszerzonej. Korepetycje pozwoliły mi usystematyzować wiedzę, zdobyć nową i przygotować się do matury. Pani Małgosia wytłumaczyła mi każde zadanie, każdy temat był przerabiany tak długo jak było to potrzebne. Przerobiłam setki zadań i testów. Otrzymałam materiały do nauki teorii do każdego działu który był następnie przerabiany. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i polecam przyszłym lekarzom korepetycje z Panią Małgosią.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Polecam pod każdym względem korepetycje u P. Małgosi. Profesjonalne i autorskie zadania, mnóstwo testów i to wszystko przyniosło efekt 89% z matury rozszerzonej z chemii. Rekomenduje korepetycje Pani Małgosi w 100%. Dziękuję za wszystko P. Małgosiu!!!

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Korepetycje u Pani Małgosi są przyjemne, profesjonalne i na najwyższym poziomie! Mogę spokojnie polecić Panią Gosie wszystkim tym, którzy chcą wiązać swoją przyszłość z medycyną. Tak jak to było ze mną, zaczynając u Pani byłam zupełnie zielona z chemii. Pani Gosia szczegółowo tłumaczy każde zagadnienie, organizuje nam materiały do nauki oraz miłą atmosferę, dzięki czemu nauka idzie w szybkim tempie i z przyjemnością. Dzięki pomocy Pani Gosi byłam spokojna o tegoroczną maturę z chemii. Jest to nie tylko najlepszy korepetytor ale również człowiek z wielkim sercem i pasją! Dzięki Pani moje marzenia o medycynie są coraz bliżej! :) Jestem bardzo wdzięczna za czas i trud włożone w moją edukacje. Pani Małgosia potrafi czynić cuda w naszych głowach i tworzyć w nich coś z niczego :D. Z całego serca pragnę podziękować za wszystko, co dla mnie Pani zrobiła. Mam nadzieje ze jeszcze się kiedyś spotkamy :). Z łezką w oku zawsze będę wspominać korepetycje i wspólnie spędzony czas na zajęciach. Pani Małgosia zawsze potrafi wykrzesać z nas to co najlepsze. Jeszcze raz szczerze polecam Panią Małgosie dla wszystkich tych, którzy chcą spełnić swoje marzenia o studiowaniu medycyny oraz stomatologii! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Do Pani Gosi trafiłam równo rok temu, z totalnym brakiem wiedzy- mój poziom był tak niski,że mogłabym chyba bić rekordy, nie wiedziałam kompletnie NIC, przez beznadziejnych nauczycieli w szkole tak naprawdę nie miałam żadnego pojęcia o chemii! To był cud, że udało mi się dostać na zajęcia do Pani Małgosi, ponieważ walka o miejsce na korkach jest, gdyż zajęcia przez nią prowadzone są <jak już wspomniane we wcześniejszych opiniach> wyjątkowe, na bardzo wysokim poziomie, no i profesjonalne! Z początku byłam całym kłębkiem nerwów, pytań, ale Pani Małgosia na spokojnie mnie wyprowadziła na prostą...chociaż u Pani Gosi trzeba być przygotowanym już z teorii,bo na korkach nie ma nią czasu, gdyż rozwiązuje się masę różnorodnych zadań, to i w tym mi pomogła wysyłając na maila poprawną,dobrą teorię, bo takowej ze szkoły nie posiadałam ;p nigdy nie czułam się u niej głupia, czy gorsza, chociaż było oczywiste, że zdecydowanie odstaję od reszty uczniów.. dziękuję jej za cierpliwość do mnie, szczególnie gdy z początku przy każdym zadaniu zadawałam jakieś pytanie, albo dostawałam lenia, <ale na szczęście zaraz przywracała mnie do porządku ;)> przemiłą atmosferę, uśmiech, herbatkę no i wiele dobrych słów- ponieważ oprócz tego,że jest Pani świetnym korepetytorem, to jest też Pani bardzo dobrym człowiekiem :)) Dziękuję Pani Gosiu, nie wiem co bym bez Pani zrobiła, jeszcze nie skończyłyśmy naszej współpracy, ale dzięki Pani mogę realnie powiedzieć, że moje marzenie o medycynie jest coraz bliżej ;))

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Zajecia na bardzo wysokim poziomie,mila atmosfera.W ciagu zajec robi sie niezliczona ilosc zadania a dzieki temu mozliwe jest napisanie matury na bardzo wysokim poziomie.Z calego serca polecam Pania Malgosie ktora zawsze jest uśmiechnięta.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Korepetycje u pani Małgosi są wyjątkowe. Ważne aby być przygotowanym z teorii bo na korkach nie ma na nią czasu, najważniejsze jest rozwiązywanie masy zadań. Pani Małgosia jest osobą urodzoną do pracy, którą wykonuje i robi to naprawdę świetnie. Oprócz tego jest osobą przemiłą i niezwykle gościnną. Zawsze cieszyłem idąc na zajęcia i spokojnie mogę powiedzieć, że dzięki nim chemia nie stanowi dla mnie problemu. Szczerze polecam wszystkim korepetycje pani Małgosi bo są tego warte ;)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2016

Korepetycje prowadzone są w sposób profesjonalny, precyzyjny, nie pozastawiający miejsca na wątpliwości, ze względu na Panią Małgorzatę, która w sposób szczegółowy potrafi wyjaśnić każde zagadnienie. Przygotowanie do matury na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Gorąco polecam korki u Pani Małgosi! Kiedy zaczęłam chodzić na korepetycje chemia była dla mnie „czarną magią” i znienawidzonym przedmiotem, ale dzięki Pani Małgosi po roku korepetycji była to dla mnie czysta zabawa, a uzyskany wynik z matury pozwolił mi na dostanie się na moje wymarzone studia medyczne. Zawsze cierpliwa, posiadająca ogromny zasób wiedzy, potrafiąca zmusić do ciężkiej nauki, ale z drugiej strony mająca cudowną osobowość kobieta, która już na zajęciach o 7:30 była pełna energii, więc nawet taka pora nie była straszna. :-) Pani Małgosiu korepetycje u Pani były dla mnie czystą przyjemnością, której będzie brakować i które zawsze będę wspominać z dużą radością i wzruszeniem. Mam nadzieję, że uda się Pani osiągać kolejne sukcesy w nauce innych osób i tego z całego serca Pani życzę! :-)

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2016

Najlepsze korepetycje na Śląsku :-) Gdy zapisywałem się na lekcje do Pani Małgosi dziwiło mnie i moich znajomych, że do Pani Małgosi uczniowie dojeżdżają z Częstochowy, Krakowa, Cieszyna a nawet Wrocławia. Teraz, gdy sam byłem uczniem rozumiem dlaczego Pani Małgosia ma tylu chętnych i dlaczego tak trudno się do Pani Małgosi dostać na korepetycje. Wielkie uznanie z mojej strony oraz podziw i wdzięczność że strony moich rodziców, ponieważ tylko dzięki pracy, zaangażowaniu i perfekcji w tłumaczeniu chemii dostałem się na medycynę z wynikiem 91% z matury. Ogromne znaczenie miały dla mnie te korepetycje również w zaliczeniu pierwszego roku bez najmniejszych problemów z chemii. Z całą pewnością nie dałbym sobie rady bez pomocy Pani Małgosi.

avatar
KASIA M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Polecam! Korki na najwyższym poziomie, Pani Małgosia to nie tylko profesjonalna nauczycielka, to też super człowiek i fantastyczna osoba! To korepetytor na jakich się już nie trafia bo poza wysokim poziomem zajęć, wiedzy wykraczającej znacznie poza możliwości przeciętnego korepetytora to dodatkowo cierpliwa i wymagająca ale jednocześnie zachęcająca do nauki korepetytorka! Dzięki wielkie za pomoc i wytrzymałość w uczeniu chemii ale przede wszystkim dzięki wielkie za przywrócenie nadzieji że można dostać się na medycynę! Pozdrawiam, Karolina

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2016

Ja również dziękuję bardzo Pani Małgosi za przygotowanie mnie do matury rozszerzonej z chemii. Byłam uczennicą Pani Małgosi dwa lata, lekcje odbywały się w grupie dwuosobowej dwa razy w tygodniu. Przerobiliśmy na zajęciach cały materiał, który Pani Małgosia bardzo rozszerzyła. Maturę w roku 2016 zdałam na 84 % i dzięki temu wyników dostałam się na moją wymarzoną medycynę. Polecam korepetycje u Pani Małgosi wszystkim tym, którzy poważnie rozważają studia medyczne, nie znam nikogo kto lepiej przygotowuje do matury rozszerzonej z chemii niż Pani Małgosia. Moja dobra rada, aby pomyśleć o zapisach już rok wcześniej bo największym problemem jest brak miejsc. Serdecznie pozdrawiam

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Uczęszczałem na lekcje do pani Małgosi przez rok który był bardzo obfity w naukę, masa materiałów jaką otrzymywałem do zrobienia w domu oraz bardzo konstruktywne 3 godzinne zajęcia sprawiły że dostałem się na wymarzone studia. Lekcje odbywały się w bardzo miłej atmosferze, wiec na lekcje chodziłem z przyjemnością. Bardzo dziękuję za wielkie zaangażowanie, poświecenie i cierpliwość. Gorąco Polecam !!!

avatar
Ania- mama Bartka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Syn uczęszczał na korepetycje do Pani Małgosi przez rok. Z pełną odpowiedzialnością, szczerze i z całego serca polecamy!!! Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że syn dostał się na wymarzony kierunek lekarski na osiem uczelni medycznych- teraz przed nim trudny wybór. Pani Małgosia jest jednak nie tylko wspaniałym korepetytorem, ale również cudownym człowiekiem. Godziny ciężkiej pracy, setki zadań i testów, każde zajęcia bardzo sumiennie i rzetelnie prowadzone w miłej i sympatycznej atmosferze na najwyższym poziomie, przemyślany plan powtórek, mnóstwo dodatkowych materiałów przesyłanych na e-maila ułatwiających zrozumienie trudniejszych zagadnień, wyjaśnienie każdej wątpliwości- tak to wygląda w wielkim skrócie. Jednak ogromne zaangażowanie Pani Małgosi, jej profesjonalizm, troska o każdego ucznia, ogrom poświęconego czasu powodują, że jest to wyjątkowy i charyzmatyczny Korepetytor przez wielkie K. Pani Małgosiu bardzo, bardzo za wszystko dziękujemy, życzymy samych sukcesów, zawsze będziemy Panią ze wzruszeniem, radością i ciepło wspominać. Bardzo się cieszymy, że spotkaliśmy właśnie Panią na tej trudnej drodze przygotowań do matury, a współpraca z Panią była dla nas ogromną przyjemnością.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji i wyniku na maturze z rozszerzonej matury z chemii. Dzięki tym korepetycjom i prowadzonym przez Panią Małgosię zajeciom, dzięki tonom testów i zadań dostałem się bez problemu na wydział lekarski. Kiedy trafiłem do Pani Małgosi miałem po poprzednich korepetycjach i kursach wynik 47 %. Po dwóch latach intensywnej nauki przeskoczyłem o ponad 40% i osiągnąłem wynik 89 %. Polecam wszystkim a przede wszystkim tym, którym zależy na profesjonalnym przygotowaniu do nowej podstawy.

avatar
Teresa- Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Pani Małgosiu, ani przez chwilę nie zwątpiłam, widząc Pani pracę i zaangażowanie w naukę, w efekty i wyniki z matury rozszerzonej z chemii. Ale, proszę wybaczyć, wynik 88% przy takim programie jakim była w tym roku matura rozszerzona z chemii to już przeszło moje nawet te najśmielsze oczekiwania wobec Pani i mojej córki! Uszczesliwiła Pani nie tylko nas ale wszystkich tych którzy nie wierzyli, że można taki efekt osiągnąć. Jesteśmy Pani fanami i pozostanie Pani w naszych sercach i naszym życiu na zawsze, bo tylko dzięki Pani niemożliwe stało się możliwe, a córka nie tylko mogła rozpocząć studia na jednej z uczelni medycznych ale też mogła spokojnie do ogłoszenia wyników odpoczywać. Była tak dobrze przygotowana i pewna na maturze. Dzięki za trzymanie Asi w ryzach, za setki zadań domowych i testów. Dzięki za to szczęście, którego jest Pani absolutnym i niekwestionowanym najlepszym korepetytorem! Długa droga zanim do Pani trafiliśmy i niepotrzebnie zaliczano po drodze inni nauczyciele. Nic to! Jesteśmy na medycynie, cel osiągnięty! Nigdy nie zapomnimy o Pani ogromnej pracy, zaangażowaniu i postawieniu na dziewczynkę, która gdy do Pani przyszła, miała niewiele ponad minimum z poprzedniej matury. Dziękujemy!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2016

Syn uczęszczał na lekcje do Pani Małgorzaty przez dwa lata w dwuosobowej grupie. Początki były bardzo trudne, począwszy od dostania się na korepetycje do Pani Małgorzaty, gdyż Pani Małgorzata dokonuje najpierw wstępnej selekcji uczniów. Szczęśliwie te dwa lata intensywnej pracy, stosy testów przyniosły zamierzony efekt. Mój syn jest studentem medycyny od tego roku! Spełnił swoje największe marzenia a my zawdzięczamy to wszystko tylko i wyłącznie Pani Malgorzacie.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Pani Małgosiu bardzo dziękuję za sporą wiedzę jaką Pani we mnie wtłoczyła,charyzmę, ogromne serce, bardzo miłą atmosferę. Obie Panie w tym roku przeprowadziłyście moją skromną osobę do sukcesu brawurowo! Dostałam się na wymarzone studia medyczne oraz odzyskałam wiarę w siebie. Naprawdę Dziękuję i Gorąco Polecam. Będzie mi tych lekcji z Panią brakowało.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

88 % z rozszerzonej matury z chemii w roku 2016 zawdzięczam tylko i wyłącznie zaangażowanii i pracy Pani Małgosi. Znalazłem się wśród 2% maturzystów, którzy napisali w tym roku maturę na tak wysokim poziomie. Polecam bardzo korepetycje u Pani Małgosi, bo chociaż trzeba się dużo uczyć to przynosi ta nauka i praca efekty.

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Najbardziej profesjonalne i prowadzone na najwyzszym poziomie korepetycje z chemii. Bardzo wysoki poziom i bardzo wysoko ustawiona poprzeczka sprawiają że wybór jakiego dokonała córka po wstępnej weryfikacji okazał się najlepszy. Córka bardzo ciężko pracowała przez całe dwa lata z P. Małgosią i efekt tej pracy to rozpoczęcie nauki na wymarzonych studiach medycznych. Zaufanie jakie P. Małgosia u nas zdobyła oraz ogromny szacunek jaki ma w środowisku lekarskim, którego sama jestem przedstawicielem sprawił, że w tym roku zajęcia u P. Małgosi rozpoczęła młodsza córka. Chciałabym jeszcze dodać, że pierwsza z córek nie miała tyle szczęścia i dostała się do P. Małgosi dopiero po drugiej klasie najlepszego liceum w Katowicach i na Śląsku. Pracowała z P. Małgosią dwa lata dwa razy w tygodniu przerabiajac ogromne stosy zadań z ponad czterdziestu zbiorów, które otrzymywała ona i pozostałe dzieci od P. Małgosi. Wynik pierwszej z córek na maturze to 96%, który został osiągnięty tylko i wyłącznie dzięki korepetycjom u P. Małgosi. Ciężka praca, materiały i zaangażowanie P. Małgosi jest godne podziwu bo poświęca ona nawet swój wolny czas aby sprawdzać zadania domowe i testy przeniesione przez dzieci. Starsza córka bardzo przeżyła rozstanie z P. Małgosią gdyż nie tylko jest ona absolutnie wyjątkowym korepetytorem ale również fantastyczną osobą i nauczycielem, którzy już się nie zdarzają. Jesteśmy wdzięczni P. Małgosi i z pełnym zaufaniem powierzylismy P. Małgosi opiekę dydaktyczną nad młodszą córką.

avatar
WITOLD
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Zaangażowanie Pani Małgosi sięga na zajęciach zenitu. To jedyna korepetytorka na Sląsku, która interesuje się swoimi zajęciami również poza czasem ich trwania. Ilość przerobiony materiałów i testów jest ogromna. Zaliczyłem z córką co najmniej trzech korepetytorow w Katowicach zanim trafiliśmy do Pani Małgosi. Szczęśliwie dla nas znalazło się miejsce i córka miała możliwość uczeszczania na lekcje do Pani Małgosi. Efektem jest zadowolenie i pewność podczas pisania matury w roku 2016 jak również absolutny spokój o wyniki. Sam jestem lekarzem i wiem jak trudna jest droga aby stać się dobrym lekarzem. Tym bardziej jesteśmy Pani Małgosi bardzo wdzięczni i z czystym sumieniem polecamy.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
16 maja 2016

Moja córka była uczennicą Pani Małgosi przez dwa lata. W tym roku zdawała maturę rozszerzoną z chemii. Gdy wyszła z sali uderzyło mnie to, z jakim spokojem i pewnością siebie skończyła pisać arkusz. Moja córka stwierdziła, że ten arkusz nie był dla niej w żadnym stopniu zaskoczeniem, była przygotowana na jakość i ilość zadań a pisała nową podstawę. Wystarczyło jej czasu, a żadne z zadań jej nie zaskoczyło negatywnie. Spodziewamy się wysokiego wyniku i obie jesteśmy zaskoczone opiniami na temat tegorocznych matur. To był arkusz dla osób, które rozumieją i lubią chemię. A z całą pewnościa moja córka rozumie i uwielbia chemię dzięki TYLKO I WYŁACZNIE Pani Małgosi, gdyż to właśnie Pani Małgosia nauczyła moją córkę rozumieć i logicznie my sleć oraz dostosowywać odpowiedzi pod klucz maturalny. Jesteśmy z mężem ogromnie wdzięczni za zaangażowanie i wszystko to, co Pani Małgosia podarowałą w formie najlepiej wytłumaczonej chemii. Z całą pewnością nie ma lepszego korepetytora na całym Śląsku, a dodam że dojeżdżałyśmy do Pani Małgosi z okolic Częstochowy. Polecam każdemu lekcje z Panią Małgosią, gdyż nie tylko jest to absolutna miłośniczka chemii ale też osoba, któa ma chemię w małym palcu :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

Pani Gosia przygotowała mnie tak do matury, że miałem otwarte drzwi na każdą uczelnię techniczną w Polsce, a również pierwsza sesja poszła bez problemu. Bardzo polecam tego doświadczonego korepetytora.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

Jestem uczennicą Pani Małgosi od września 2015 roku,trafiłam do Pani właśnie przez tę stronę.Dzieki Pani Małgosi jestem przygotowana do swojej matury najlepiej jak się da.Trafiłam na bardzo rzetelną ,odpowiedzialną i pracowitą osobę,która zna się najlepiej na tym co robi.Pani Małgosia jest bardzo zaangażowana w swoją pracę.Bardzo się przejmuje dobrem każdego ucznia i tym by matura była napisana na najwyższe noty.Dzięki wspaniałemu podejściu i pasji Pani Małgosi aż chce się tam chodzić.Cały tok nauki jest bardzo mądrze opracowany co pozwala efektywnie pracować i osiągać wysokie wyniki na testach.U Pani Małgosi panuje bardzo rodzinna atomosfera,nie ma żadnego stresu przed lekcjami co sprawia że zawsze wraca się tam z wielką chęcią.Faktem jest że na lekcjach pracujemy na najwyższych obrotach ale nasze wyniki rekompensują wszystko.Nie znam drugiej takiej osoby jak Pani Małgosia.Bardzo zżyłyśmy sie przez ten rok.Podziwiam w niej pasję,zaangażowanie, poświęcenie temu co robi.Jest osobą jedyną w swoim rodzaju i przede wszystkim najlepszą w tym co robi.Dzięki niej mnóstwo osób może spełniać swoje marzenia jakimi są studia medyczne.Dziękuję z całego serca Pani Małgosiu.Mam nadzieję,że w tym roku i moje marzenie się spełni!

avatar
Dr Katarzyna K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Syn zaliczył pierwszą sesję bez żadnej poprawki. Srednia po 1ym semestrze 4,8. Lepsza niż w liceum na koniec trzeciej klasy. Matura z chemii napisana na 89%, z fizyki na 92%. Wszystkie podane przeze mnie dane liczbowe zawdzięczam tylko i wyłącznie korepetycjom u Pani Małgosi. Szanowni Rodzice, polecam z czystym sumieniem, sama będąc lekarzem wiem i zdaję sobie sprawę ile zawdzięczam zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Małgosi. Dr Katarzyna K.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Z całego serca pragnę podziękować Pani Gosi, a jednocześnie polecić pracę z nią wszystkim tym, którzy szukają solidnego przygotowania do matury. Sama trafiłam do niej bardzo późno, bo pod koniec lutego, na niecałe 3 miesiące przed maturą. Próbowałam rozmawiać z wieloma korepetytorami, niestety nikt nie chciał podjąć się przygotowywania mnie w tak krótkim czasie do tak ważnego egzaminu. Ale Pani Gosia wzięła mnie pod swoje skrzydła, choć wiedziała, że czasu jest mało. Jestem jej niezwykle wdzięczna za ciężką pracę, jaką włożyła w lekcje ze mną, za ogrom materiałów, które przygotowywała i udostępniała bez żadnej dodatkowej odpłatności, ale przede wszystkim za cierpliwość, siłę i pogodę ducha, które dodawały mi chęci do dalszej pracy. Każde spotkanie z nią było przeze mnie wyczekiwane z niecierpliwością, bo czułam, że jest mi przyjazną duszą, od której otrzymam wsparcie nawet w ciężkich chwilach zwątpienia (a maturzyści wiedzą, że im bliżej egzaminu, tym więcej takich chwil). Lekcje z nią są przyjemne, atmosfera niezwykle miła, wręcz rodzinna, a tok nauczania spersonalizowany i indywidualny dla każdego ucznia. Nie oznacza to wcale, że nauka chemii to tylko herbatka i pogawędki; to przede wszystkim ciężka praca, wyzwania i ciągłe podnoszenie poprzeczki. Ale Pani Gosia jest człowiekiem, który potrafi uświadomić każdemu, że chcieć to móc. Jestem pełna podziwu, że poświęca ona tyle czasu uczniom, choć sama ma rodzinę, małą córeczkę. Korepetycje z nią nie kończą się wraz z zakończeniem lekcji - Pani Gosia pracuje także później, przygotowując swoim uczniom pomoce, które ułatwią naukę, szukając zadań, które będą najbardziej odpowiednie i korespondując z uczniami, kiedy tylko nowy pomysł bądź nowe zadania przyjdą jej do głowy. Za tę nieustanną pracę szczere "chapeau bas".
Tegoroczną "nową" maturę z chemii napisałam na 92%. Teraz jestem studentką pierwszego roku medycyny. Istne spełnienie marzeń. Wiele zawdzięczam Pani Gosi. Ale nauczyła mnie nie tylko chemii. Przede wszystkim nauczyła mnie, że ciężka praca, wytrwałość i niezbaczanie z drogi wytyczonej do celu są gwarancją sukcesu, nie tylko na maturze, a "jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać". Pani Gosiu, dziękuję.

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Polecam Panią Małgosię głównie za profesjonalizm, wiedzę, pasję i pracę jaką wkłada w każdego swego ucznia. Mój wynik z tegorocznej matury z rozszerzonej chemii to 91%. Na szczęście zapisałam się na lekcje już rok wcześniej więc nie było kłopotu, wiem jednak że to największy problem jeśli chodzi o korepetycje u Pani Małgosi. Miejsca zajęte są już nawet rok wcześniej. Ale to na pewno świadczy o profesjonalizmie i o tym jakie to szczęście jest dostać się na korepetycje do Pani Małgosi. Polecam każdemu kto chce studiować medycynę jak również wszystkim tym, którzy cenią profesjonalizm, dobre serce, serdeczność i uśmiech.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2015

Chciałbym z całego serca podziękować Pani Małgosi za czteroletnią w cudzysłowie opiekę nad moimi dwoma córkami. Pani Małgosia najpierw uczyniła cuda z moją starszą córką Asią a potem dokładnie te same czary odprawiła nad moja młodszą Kasią i obie dziewczynki dostały się na medycynę bez najmniejszych kłopotów czy stresów. Mało tego, Pani Małgosia swoją cudowną osobą pełną pasji i zaangażowania zaraziła dziewczynki miłością do wcześniej niezrozumiałej, trudnej chemii. Sam jestem lekarzem z doświadczeniem i wiem ile pracy potrzeba aby dostać się na studia medyczne i je skończyć. Tym bardziej jestem wdzięczny za zaangażowanie, profesjonalizm i wkład pracy w przygotowanie do studiów i do życia jakie Pani Małgosia dołożyła ze swej strony. Lekcje z Panią Małgosią zawsze były przez dziewczynki wyczekiwane i zawsze zarówno na nie szły jak i wracały z uśmiechem i radością. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i calej rodziny Gołębiewskich. Dr Adam Gołębiewski

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2015

Bardzo dziękuję za ten rok nauki. Nareszcie wszystko zrozumiałem i nauczyłem się myśleć chemicznie. Skuteczność korepetycji u pani Małgosi to przede wszystkim bardzo wysoki wynik na rozszerzonej maturze. Doceniłem te lekcje tym bardziej gdy zobaczyłem wynik 85%. Umiejętność na kierowania ucznia " pod klucz" podczas rozwiązywania zadań i testów maturalnych jest bardzo ważna a pani Małgosia bardzo pilnuje każdego napisanego słowa. Poza umiejętnościami i ogromem wiedzy to również wspaniała osoba.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm i fantastyczne podejscie do ucznia. Mila atmosfera, material wytlumaczony jasno i zrozumiale. Notatki i testy na lekcji oraz zadania domowe omówione szczegółowo z zauwazeniem nawet najmniejszych szczegółów. Pani Malgosia uczy nie tylko teorii ale przede wszystkim logicznego myślenia. Jej pomoc w zrozumieniu chemii pomogl mi tak bardzo, ze uzyskalam ponad 80 % z matury rozszerzonej z chemii.

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

Polecam korepetycje z panią Małgosią. To bardzo dobra korepetytorka, potrafi zainteresować chemią i wszystko tłumaczy bardzo szczegółowo, cierpliwie i zrozumiale. Na lekcji panuje bardzo dobra atmosfera, chociaż Pani Małgosia jest bardzo wymagająca i ostro ocenia testy, których drukuje całe segregatory. Polecam w 100%. Najlepiej niech świadczy o sposobach uczenia pani Małgosi mój wynik z tegorocznej matury rozszerzonej z chemii. Otrzymalam 97%!

avatar
mikolaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

Korepetytora wybieralem skrupulatnie spośród wielu. Do p. Malgosi trafiłem po lekcjach u co najmniej 6 innych. Po pierwszej lekcji wiedziałem, ze zostaje. P. Malgosia jest bardzo dobrym korepetytorem , świetnie zawsze przygotowanym i mającym w małym palcu chemie i biochemie. Wynik z matury rozszerzonej z chemii to 81%. Polecam bez żadnych skrupułów. Jedyny klopot to dostanie sie na listę osób przyjętych na korepetycje.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2015

Polecam wszystkim. Najlepszy korepetytor na Śląsku z chemii. Dzięki cierpliwości i nadzwyczajnym metodom chemia stała się dla mnie łatwa i przyjemna. I okazało się, że to mój konik i naprawdę można wytłumaczyć chemię tak, aby okazała sie zwyczajnie prosta. Jeszcze raz polecam- juz studentka medycyny!!!

avatar
Dr Placka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2015

Witam, o wyborze korepetycji u Pani Małgosi zdecydowały przede wszystkim opinie znajomych lekarzy, których dzieci szczęśliwie dostały się na korepetycje. W środowisku lekarskim, którego sama jestem przedstawicielem Pani Małgosia jest istnym guru chemicznym i nie ukrywam, że uczęszczanie na lekcje do P. Małgosi jest pewnego rodzaju nobilitacją. Reasumując: Córka po dwóch latach uczęszczania na lekcje dwa razy w tygodniu maturę z chemii w trybie rozszerzonym zdała na 91%! Dodam, iż pierwszy test u P. Małgosi napisała na 21%! Cudownej i ze wszech miar fantastycznej nauczycielce i człowiekowi o gigantycznym sercu, nieprawdopodobnej intuicji i dosłownie siódmym zmyśle chciałabym na forum podziękować i z czystym sumieniem polecić kolejnym dzieciom. Dr Placka

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Pani Malgosia jest cierpliwa, uśmiechnięta, zawsze przygotowana i zawsze profesjonalna. Nie ma wad! Jesli chodzi o prowadzenie lekcji to kazda lekcja jest przygotowana i wypelniona od początku do końca rzeczowymi i merytorycznymi zagadnieniami. Dzieki tym lekcjom zrozumiałem chemie, polubilem i otrzymałem wynik powyżej 80% z matury rozszerzonej.

avatar
paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

Bardzo dobry wybór! Najlepszy korepetytor na Śląsku z chemii.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

Trafiłem do Pani Małgosi z polecenia. Tata - lekarz słyszał w środowisku lekarskim dużo o skutecznych metodach nauki na korepetycjach u Pani Małgosi i dostałem się po roku na lekcje. Korepetycje miałem dwa lata. Zdawałem maturę rozszerzoną z fizyki (88%) i z chemii (90%). Do obu przygotowywała mnie Pani Małgosia. Krótko mówiąc, gdy trafiłem na lekcje, mialem 4 z fizyki i 5 z matematyki na koniec pierwszej klasy liceum- najlepszego w Katowicach. Pierwsze testy u Pani Małgosi na pierwszych zajęciach napisałem poniżej 50% i przeżyłem szok. Potem było tych szoków jeszcze kilka gdy okazało się że pomimo tak dobrych ocen w szkole moja wiedza jest na marnym poziomie. A jeśli chodzi o przygotowanie do arkuszy maturalnych to juz w ogóle jest tragedia. Na szczęście Pani Małgosia szybko mnie wyprowadziła z braków z lat poprzednich i zaczęła sie ciężka praca, która została zwieńczona sukcesem w postaci wysokich wyników z matury.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Moja starsza siostra chodziła na korepetycje do Pani Małgosi i właśnie skończyła stomatologię. Nigdy nie miała kłopotów na studiach i zaliczała wszystkie przedmioty chemiczne lub biochemiczne w terminie i bez żadnych problemów. Uczęszczałam na lekcje przez trzy lata. Bez nawet najmniejszego problemu napisałam chemię na poziomie rozszerzonym na 96%. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna za czas, zaangażowanie, profesjonalne przygotowanie mnie do matury i przede wszystkim za życzliwość, cierpliwość i uśmiech nawet wtedy gdy byłam bardzo oporna w opanowaniu materiału. Pozdrawiam serdecznie Agnieszka z rodziną.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Bardzo dobry korepetytor. Polecam zdecydowanie wszystkim mającym marzenie studiowania medycyny. Trud i zaangażowanie z jakim prowadząca korepetycje realizuje materiał daje oczekiwane efekty. Moje wyniki z matury pozwoliły na swobodne dostanie się na studia a także brak jakichkolwiek kłopotów już na pierwszym roku.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2015

Zawsze perfekcyjnie przygotowana, zawsze uśmiechnięta, zawsze cierpliwa i dogłębnie tłumacząca Pani Małgosia nauczyła mnie więcej niż najlepsi nauczyciele w najlepszym ogólniaku. Bardzo ciężko sie dostać do Pani Małgosi ale jeśli już ktoś dostanie się pod jej skrzydła, może spać spokojnie. Do Pani Małgosi chodziłem trzy lata temu przez dwa lata. Bez problemu dostałem sie na studia medyczne z wynikiem, który pozwolił na wybór uczelni . W tym roku edukację u Pani Małgosi zakończyła po dwóch latach moja siostra. Powtórzyła mój sukces i zdała maturę na 94% z rozszerzonej chemii. To znów zasługa tylko i wyłącznie Pani Małgosi i jej wprost magicznej sztuce tłumaczenia i dobitnego wyciągania każdego szczególiku w odpowiedziach.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Wynik z matury rozszerzonej z chemii : 89%. Wynik z matury rozszerzonej z fizyki : 88%. Polecam każdemu kto chce raz i porządnie nauczyć się tych przedmiotów i napisać maturę tak, by móc rozpocząć studia jakie się chce a nie takie jakie się musi. Żałuję tylko, że Pani M. Gotner-Wilk nie prowadzi korepetycji z biologii :-)

avatar
Martka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Bardzo dobry korepetytor. Jakość zajęć, ilość materiałów, udostępnione dodatkowe pliki i foldery, bardzo duże zaangażowanie i profesjonalizm. To wszystko cechuje zajęcia u Pani Małgosi. To nieprawdopodobne jak Pani Małgosia jest zorganizowaną i uporządkowaną osobą. Dodatkowo jest przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Będę bardzo ciepło i miło wspominać te dwa lata. Teraz kolej na moje młodsze rodzeństwo, dla którego już dziś rezerwowałam miejsce. Martka

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

92% z rozszerzonej chemii to na pewno najlepsza opinia zawarta w tych dwóch cyfrach. Ten wynik byłby niemożliwy bez korepetycji u pani Małgosi. Bardzo dziękuję i polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Wybór korepetycji u P. Małgosi to najlepszy wybór jakiego dokonałem. Wcześniej przez rok chodziłem na lekcje do innego korepetytora i skończyłem na niskim wyniku z matury. Dopiero P. Małgosia nauczyła mnie myślenia logicznego i chemicznego. Dopiero u P. Małgosi dowiedziałem się jak trudno napisać maturę z rozszerzonej chemii na powyżej 80%. Mój osobisty wynik to 86%. Jestem zadowolony i przede wszystkim to dzięki P. Małgosi mogę spełnić swoje marzenia o stomatologii.

avatar
kasska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Na lekcje chodziłam przez okres dwóch lat. Tegoroczną maturę napisałam na 89%. Uważam, że gdyby nie pomoc Pani Małgosi nawet kończąc najbardziej prestiżowe liceum ogólnokształcące w Katowicach, nie byłabym w stanie przekroczyć progu 60%. To zdecydowanie zasługa Pani Małgosi, że wynik z matury był tak wysoki. Niestety, nie zorientowałam się w porę i podeszłam do matury z biologii bez solidnego wsparcia dobrego korepetytora i maturę z biologii muszę poprawić. Na szczęście chemia już za mną. Polecam Panią Małgosię wszystkim poważnie myślącym o studiach medycznych. Niestety samo chodzenie do najlepszego liceum i piątki w dzienniku o niczym nie świadczą.

avatar
Madzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Dziękuję z całego serca Pani Małgosi za tak dobre przygotowanie do tegorocznej matury z rozszerzonej chemii. Przerobiłam cały materiał dokładnie i z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych szczegółów. Podczas zajęć przerobiony został stos zadań, drugie tyle zadawane było do domu. Pani Małgosia potrafi wyłuszczyć każdy nawet najdrobniejszy błąd w rozwiązywaniu zadań maturalnych. Z ogromną uwagą podchodzi do sformułowania wniosków czy też obserwacji i zawsze zwraca uwagę na to, co musi się znaleźć w odpowiedzi. Jestem wdzięczna za tak profesjonalne przygotowanie, które dało mi wysoki wynik z matury rozszerzonej z chemii i bezproblemowe dostanie się na wymarzoną medycynę.

avatar
uczennica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Profesjonalne podejscie do zagadnień maturalnych, bardzo wysoki poziom nauczania i dużo materiałów. Konkretnie i rzeczowo. Jestem absolwentka grupy tegorocznych uczniów p. Malgosi. Od wczoraj wiem, ze jestem juz studentka medycyny. Mój wynik z matury rozszerzonej z chemii to 97%. Dziękuję!

avatar
mama Julki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Bardzo wysokiej klasy korepetycje. Bez zarzutów. Szkoda, że nie można sklonować pani Malgosi. Przydałoby się więcej nauczycieli z pasją, wiadomościami, zaangażowaniem i tak rzadko już spotykanym podejściem do ucznia-to cechy prawie na wyginięciu- wszystkie posiada pani Małgosia. Życzę zdrowia, pani Małgosi i całej jej fantastycznej rodzinie. Mama Julki

avatar
Kasia i Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Witam, jestem studentka farmacji, drugiego roku. Miałam lekcje u P. Gotner-Wilk przez dwa lata, dwa razy w tygodniu. Maturę rozszerzona z chemii napisałam na 87%. Do Pani Gotner-Wilk chodziłam w grupie dwuosobowej wraz z koleżanką która również dostała się na farmację z wynikiem powyżej 80%. Zajęcia oceniam na bardzo wysokim poziomie, gabinet przystosowany do zajęć, ogromna ilość książek i zbiorów. Cotygodniowe maile z materiałem, z którego miałyśmy się przygotować i niezliczona ilość zadań. To z pewnością najlepsze korepetycje w województwie śląskim. Wiem od znajomych jak wyglądają korepetycje u innych korepetytorów i wiem jakie miałyśmy szczęście, że dostałyśmy się na korepetycje do Pani Gotner-Wilk. Pozdrawiamy cieplutko, Kasia i Magda.

avatar
Studentka stomatologii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Polecam! Polecam! Pani Wilk nauczyla mnie wszystkiego, od logicznego myślenia po umiejętne odpowiedzi zgodne z wymogami maturalnymi. Dużo pracy i wiele godzin spędzonych przy zadawanych przez P.Wilk zadaniach przyniosły efekty! Polecam szczerze i zgadzam sie z przedmówcami. Najtrudniej jest sie dostać na lekcje do P.Wilk. Studentka drugiego roku stomatologii.

avatar
Krzysztof i Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Szczerze mówiąc to nie tylko najlepszy korepetytor ale i człowiek jakiego udalo Nam się spotkać na swej drodze. Corka uczeszczala wczesniej do wielu korepetytorow z chemii i dopiero u Pani Malgosi poczuliśmy się spokojni o jej przyszłość. Pani Malgosia jest osoba nieprawdopodobnie zaangazowana w swoja prace, zawsze przygotowana, zawsze na najwyższym poziomie udzielane byly informacje dla nas- rodziców o postępach córki. Jedynym mankamentem lekcji jest to, ze bardzo bardzo ciężko jest się do Pani Malgosi wcisnąć w grafik. Z powodu ogromnej ilości chętnych kolejn aż córkę zapisaliśmy dwa lata wcześniej aby miec pewność, ze na pewno się dostanie na korepetycje.Starsza konczy juz studia medyczne i nigdy nie miała kolorów na studiach. To właśnie dzieki bardzo rozszerzonemu programowi i usystematyzowaniu wiedzy dzis jestesmy spokojni o starsza córkę a mlodsza rozpoczyna niezwykla historie z korepetycjami u Pani Malgosi. Wszystkim tym, którzy dostali sie na lekcje do Pani Malgosi gratulujemy a sama Panią Malgosie serdecznie pozdrawiamy. Państwo Kopeć.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2015

Mam zajecia z Pania Malgosia od wrzesnia. Probna mature z chemii napisalam na 98%. Bardzo dobra korepetytorka, najlepsza jaka mialam. Dzieki peofesjonalnemu podejsciu i ogromie wiedzy, duzym zaangazowaniu i stosach zadan, mam juz przerobiony caly material I moge spokojnie przerabiac arkusze. Polecam wszystkim,ktorzy powaznie mysla o medycynie.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2014

Lekcje prowadzone na najwyższym poziomie, rzetelnie i bardzo przystępnie. Cena niewygorowana, można skorzystać z lekcji w dwuosobowej grupie. Miła atmosfera, mnóstwo notatek i wiadomości drukowanych i wysyłanych mailowo. Logicznie i przystępnie następnie tłumaczonych w kontekście klucza maturalnego. No i oczywyogrom testów i cwiczen! Dostępność wielu książek i zbiorów, arkuszy i autorski program pani Małgosi to wszystko składa się na sukces mojej matury i osiągnięcie 96 % z rozszerzonej matury z chemii. Polecam każdemu kto szuka uczciwej, mądrej i wiedzącej co robi korepetytorki.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2014

Super zajecia, bardzo wymagajaca Pani Małgorzata. Szczegolnie wymagająca podczas sprawdzania testow maturalnych, ktorych rozwiązałam milion na zajęciach. Kazda lekcja przygotowana w najdrobniejszych szczegółach , bardzo duzo uwag i wskazówek dotyczących pisania odpowiedzi na arkuszu maturalnym. Naprawde polecam, bo choc Pani Malgosia jest naprawde wymagająca to jej profesjonalizm skutkuje moim wynikiem na maturze 89 % i zero problemow na pierwszym roku stomatologii. Pani Malgosia jest dodatkowo fantastyczna osoba zawsze gotowa do pracy i zawsze uśmiechnięta, co sprawia ze zajecia przebiegaja w super atmosferze. Pozdrawiam i POLECAM

avatar
Joanna Tryczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2014

Super korepetytorka! Najlepsza nauczycielka, niezwykle madra I inteligentna osoba o niebywalej wrecz kulturze. Moja corka Iza uczestniczyla w zajeciach u Pani Malgosi przez dwa lata dwa razy w tygodniu. Profesjonalne zajecia, przygotowanie do czytania ze zrozumieniem zagadnien maturalnych I przede wszystkim umiejetne odpowiadanie tak, by zmiescic sie w kluczu maturalnym. Jestem Mama juz studentki medycyny I moge z cala odpowiedzialnoscia zapewnic, ze korepetycje u Pani Malgosi to najlepszy wybor. Corka zaczynala od zera, zdala mature rozszerzona z chemii na 93%. Polecam I bardzo jestem wdzieczna, bo przyczynila sie Pani do zrealizowania marzen I wiary w to, ze TACY nauczyciele jeszcze istnieja. Pozdrawiam, Mama Izy Tryczyk.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2014

Bardzo polecam korepetycje u Pani Małgosi. Chodziłam do Pani Małgosi z polecenia i wiem od znajomych moich rodziców, którzy są lekarzami, ze mnóstwo dzieci ze środowiska lekarzy chodzi na lekcje do Pani Małgosi i wszyscy zdają powyżej 80 % matury rozszerzone z chemii. Chodziłam ponad rok i napisałam maturę na 87 %. Atmosfera na zajęciach była bezstresowa i bardzo przyjazna, Pani Malgosia jest nie tylko bardzo bardzo dobrym korepetytorem ale rownież bardzo mądra osoba. Potrafiła mnie zainteresować chemia. Przerobilysmy cały materiał zgodnie z autorskim programem Pani Małgosi, każde nawet najmniejsze zagadnienie omawiane jest z najdrobniejszymi szczegółami. Ogromna ilośc materiałów dodatkowych i bardzo duże skupienie Pani Małgosi udzielało się rownieżnie. GOraco i szczerze polecam tym wszystkim, którzy wybierają się na medycynę.

avatar
uczeń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
18 października 2014

trochę drogie te korepetycje tym bardziej ze Pani Malgosia nie specjalizuje się w jednym przedmiocie i trudno wyobrazić sobie by z wszystkich trzech przedmiotów była profesjonalna.

avatar
Agata G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2014

Pani Malgorzata przygotowywala mnie do matury z chemii i fizyki. Wyniki matur to:
chemia rozszerzona 89%
fizyka rozszerzona 87%
Polecam każdemu, kto powaznie myśli o maturze a potem studiach, bo zajecia u Pani Malgosi nie tylko polegaly na przerabianiu materialu liceum ale bardzo otworzyly mi oczy na zagadnienia z poziomu studiow. Do Pani Malgosi wcześniej chodzila tez moja siostra, ktora w tym roku kończy farmację. Polecam

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2014

Polecam, polecam, polecam! Rzetelność, wiedza, profesjonalizm, materiały własne, konkretnie do matury z rozszerzonej chemii. Wynik : 89%. I początek studiów medycznych! Dzieki

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2014

Idealna korepetytorka dla wszystkich, którzy chcą za pierwszym razem zdać bardzo dobrze maturę i dostać sie na medycynę. Uczeszczalam na lekcje dwa razy w tygodniu przez dwa lata, maturę rozszerzona z chemii zdałam w roku 2014 na 96%. Jestem bardzo wdzięczna Pani Małgosi, bo bez jej ogromnego zaangażowania, profesjonalnych zajęć i materiałom nie byłoby to możliwe, nawet będąc uczennica najlepszego liceum w Katowicach. Dziękuje, Pani Malgosiu i pozdrawiam Panią i cała Pani rodzine.

avatar
Anna Karwowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Moja corka i syn pracowali z Pania Malgosia przez dwa lata. Syn zdal mature z matematyki rozszerzonej na 90% a z fizyki rozszerzonej na 92%, corka chemie rozszerzona napisała na 96%. Pani Malgosia jest osoba doswiadczena, komunikatywna i wymagajaca oraz znajaca sie na obecnych wymogach maturalnych. Wybralam korepetycje u Pani Malgosi i byl to bezapelacyjnie najlepszy wybor.

avatar
dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Polecam. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze, bardzo interesujące i profesjonalne zajęcia. Jestem bardzo zadowolony, chodziłem wcześniej do wielu korepetytorowv ale nikt nie potrafił przekazać wiedzy tak przystępnie i tak zrozumiałe. Mnóstwo materiałów, notatek i ćwiczeń. Jestem studentem budownictwa i to wszystko dzięki zajęciem z fizyki i matematyki na które udało mi się chodzić do Pani Malgosi.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Szczesliwie dostalam sie na lekcje u Pani Gotner-Wilk i uczylem sie z Pania Malgosia fizyki i matematyki. Żaden nauczyciel ani korepetytor nie potrafił wytłumaczyć mi materiału z tych przedmiotów w tak przystępny i łatwy sposób jak Pani Małgosia. Okazuje się, że oba te przedmioty mogą być łatwe! Dzięki korepetycjom zdałem rozszerzenie z matematyki na 90% a rozszerzoną fizykę napisałem na 92%.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Idealna korepetytorka dla najbardziej wymagających uczniow. Wszystko wytlumaczone jasno, przejrzyście i szczegółowo. U pani Malgosi kazda lekcja jest przemyślana, ilosc ćwiczeń i zadań dostosowana indywidualnie. Polecam pania Malgosie dla każdego, kto powaznie myśli o medycynie!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, tym bardziej ze juz wczesniej probowalam korepetycji u innych korepetytorow, z marnym skutkiem. Pani Malgorzata potrafi nie tylko wytlumaczyc dosłownie kazde zagadnienie ale rowniez zainteresowac przedmiotem . Wiele sie od niej dowiedzialam i dzieki niezliczonej ilosci przerobionych cwiczen Moj wynik z matury pozwolil dostac sie na medycyne. Polecam

avatar
Malgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Jestem szczesciara, ze dostalam sie na korki do P. Małgosi! Pelen profesjonalizm, obszerne materialy, znajomosc zagadnien maturalnych i absolutne opanowanie materialu przez P. Malgosie pozwolily mi zdac mature z rozszerzonej chemii na 97%!!! Bardzo dziekuje i Polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2014

Korepetycje na najwyzszym poziomie. Ciezko sie dostac do Pani Gosi bo wszyscy chca do niej chodzic. Moja Mama rezerwowala mi miejsce rok wczesniej. Po dwóch latach intensywnej nauki, przerobieniu tysiaca testow i zadan, zdalam rozszerzenie z matematyki na 90% a z fizyki na 96%. Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2014

Najlepsza korepetytorka na Sląsku. Wytlumaczyla mi wszystko w taki sposob, ze nie mialem zadnych problemow na maturze. Obszerna wiedza, duzo materialow i ciekawostek, wiele testow przygotowanych przez Pania Malgorzate oraz zadan przyniosly oczekiwane efekty czyli 93 % z rozszerzonej matury z chemii. Szkoda, ze taty nauczyciele jak Pani Malgosia nie zdarzaja sie nawet w najlepszych liceach na Sląsku. Polecam wszystkim wybierajacym sie na medycyne.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2014

Jestem mamą Przemka, który uczestniczył w zajęciach u Pani Małgosi z dwóch przedmiotów: fizyki i matematyki. Pani Małgosi przygotowała mojego syna do matury rozszerzonej z fizyki, którą to napisał na 84% oraz matury rozszerzonej z matematyki z której mój Syn zdobył 94 %. Oba te wyniki są tylko i wyłącznie zasługą nieprawdopodobnej pracy, cierpliwości i umiejętności w wręcz magiczny sposób przekazywania wiedzy Pani Małgosi, gdyż nawet najlepsze liceum na Sląsku okazało się nieporozumieniem. Jestem bardzo wdzięczna Pani Małgosi za całe serce i przeogromną fachową wiedzę jaką dosłownie wtłoczyła mojego synowi do głowy. Dziś również dzięki Pani Małgosi mój Syn spełnia swojemu marzenie, gdyż jest już studentem politechniki na kierunku architektura. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam. MARIA T.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2014

Dzieki Pani Malgorzacie dzis moge sie pochwalic przyjechac na kierunek architektura! Zdalem mature rozszerzona z fizyki na 88%, a rozszerzona z matematyki na 96%!!! Jestem szczesliwy! Polecam zajecia u Pani Malgorzacie, glownie za profesjonalne przygotowanie do obudzic matur. Dodam, iz wczesniej, zanim trafilem do Pani Malgorzaty uczeszczalem na lekcje do innych korepetytorow ze skutkiem marnym. Niestety malo ktory korepetytor tak swietnie orientuje sie w problematyce obecnych matur jak P. Malgorzaty ktora jest rzeczywiście absolutnym guru jesli chodzi o wiedze i przygotowanie do rozszerzona z matematyki i fizyki. Jeszcze raz Dziekuje i Polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2014

Korepetycje z Panią Małgorzatą to zdecydowanie najlepsze co mogło mi się trafić jeśli chodzi o edukację. Pani Małgorzata przygotowała mnie do matury rozszerzonej z chemii, którą napisałam na 92%. Ten wynik jest dla mnie bardzo satysfakcjonujący, tym bardziej że w zupełności wystarczył aby dostać się na stomatologie. Polecam korepetycje u Pani Małgorzaty, kto poważnie myśli o studiach medycznych i nie chce wpaść w pułapkę kotepetytorow którzy nie potrafią nauczyć albo którzy zwyczajnie nie wiedzą na czym polega napisanie arkusza z chemii rozszerzonej. Pani Małgorzata rzeczywiście ma nie tylko ogromną wiedzę ale również jest bardzo dobrze zaznajomiona z wymogami matur. Polecam i pozdrawiam, serdecznie za wszystko dziękując. Marta

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2014

Najlepsza i najskuteczniejsza korepetytorka na Slasku. Mega skutecznosc Pani Malgosi to wynik 94% z matury rozszerzonej z chemii. Bardzo dziekuje i polecam innym, szczegolnie tym ktorzy licza na wysoki wynik z matury.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2014

Najbardziej wykwalifikowana, profesjonalna, sympatyczna i zawsze przygotowana korepetytorka na Śląsku. Pełne szafy materiałów w gabinecie, mnóstwo materiałów własnych i autorski program! Dzięki temu zdałam na 88% fizykę rozszerzona i na 82 % rozszerzenie z matmy! Pani Małgorzata wyjaśniła każde zagadnienie i zawsze z uśmiechem kwiatowala pomyłki. Mnóstwo cierpliwości i dobrego humoru, bardzo wysoka kultura osobista. Zawsze można na nią liczyć. Polecam serdecznie i żałuję że nasza współpraca dobiegła końca. Pozdrawiam; ) Alicja z Zabrza

avatar
Ania K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2014

Polecam przede wszystkim za profesjonalne i fachowe podejście. Do matury bo poza przekazaniem wiedzy oraz wyjasnieniem niezbędnej wiedzy zostałam przygotowana w kwestii wstrzeliwania się w klucz arkuszy maturalnych. Zdecydowanie najlepsza korepetytorkaka na Śląsku. Zna wszystkie zagadnienia i niuanse potrzebne do zdania matury na ponad 90 %. Teraz będzie przygotowywać się u Pani Małgosi mija siostra i to najlepszy dowód na zaufanie i profesjonalizm Pani Małgosi.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2014

Jestem bardzo zadowolony, najlepsza korepetytorka z jaka mialem doczynienia. Profesjonalne podejscie do przedmiotu, tak samo profesjonalne przygotowanie do matury rozszerzonej z chemii. Bardzo szeroki zakres wiedzy, ogrom dodatkowych materialow. Najwiekszym atutem korepetycji u Pani Malgosi jest skuteczny sposob przekazywania ogromnej wiedzy, autorski program i bardzo wysoki poziom lekcji. Polecam zajecia u Pani Malgosi bo dzieki niej zrozumialem chemie i bardzo dobrze napisalem mature rozszerzona z chemii.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

RPani Małgorzata nauczyła mnie logicznego myśleni'a, rozwiązywania zadań maturalnych w bardzo szybkim tempie, toku myślenia zgodnego z obecnymi kluczami maturalnymi i 'dzięki teamu dziś jestem zwzwolniony z egzaminu z fizyki na politechnidw a egzamin z matematyki i analizy matematycznej zaliczyłem w pierwszym terminie. Matura z fizyki rozszerzonej zdana na 86 % z matematyki rozszerzonej na 84 %, NIGDY nie miałem kłopotów z tymi przedmiotami na studiach. Wszystko tylko dzięki Pani Malgosi, bo liceum Mickiewicza w Katowicach nie przygotowało mnie do pisania arkuszy maturalnych. Teraz do Pani Malgosi chodzi moj młodszy brat. Polecam szczególnie tym którzy mają wysokie wymagania.

avatar
Marta Sz.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2013

Polecam, polecam, polecam :) Nikt dotąd nie wytłumaczył mi chemii w tak jasny, przejrzysty i przede wszystkim profesjonalny sposób. Ogromną wiedza, nieprawdopodobnie duża ilość materiałów dydaktycznych, umiejętność łatwego wytłumaczenia nawet najtrudniejszych zadań i super poczucie humoru!!! Pani Malgosia jest niesamowitą babka, tłumaczy wszystko prosto i przejrzyście!!!! Biochemia też stała się prosta! Matura zdana na 92 %! Ddziękuję i polecam! :@

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2013

Najlepsza korepetytorka i nauczyciel w jednym. Uczęszczałem na korepetycje u Pani Małgosi przez dwa lata przygotowując się do matury rozszerzonej z chemii i fizyki. Matura rozszerzona z chemii zdana na 94 %, matura rozszerzona z fizyki zdana na 88 % :):):) Dziś już jestem studentem medycyny na Uniwersytecie Śląskim i już załuję, że moja przygoda z korepetycjami dobiegła końca. Zostałem przygotowany nie tylko do matury ale przede wszystkim do studiów medycznych. Polecam korepetycje z Panią Małgosią, bo dzięki niej i jej lekcjom wkraczam w świat medycyny bardzo dobrze przygotowany. Polecam i pozdrawiam serdecznie ;))))

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2013

Pani Małgosia jest najlepiej przygotowujących korepetytorem na jakiego udało mi się trafić. Przygotowała mnie z fizyki rozszerzonej na 90 % i chemii rozszerzonej na 86 %. Bardzo rzetelna i mega doświadczona osoba o niebywałej poczuciu humoru. Zawsze uśmiechnięta i wesoła, zawsze przygotowana. Znający wiele ciekawostek z życia fizyki i chemii. Fantastyczna kobieta i nauczycielka! Osoba o ńiebywalym i niespotykanym zaangażowaniu. Polecam, naprawdę szczerze. Bo tak oddanych nauczycieli jak Pani Malgosianiestety już nie ma.

avatar
Olka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2013

Bardzo trafny wybór, dzięki Pani Małgosi moja matura rozszerzona z matematyki stała się przyjemnym doświadczeniem. Bardzo wielkie dzięki i polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.