Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań

Malwina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Malwina

O mnie

magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 02.2019
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2017 - aktualnie
Youth Educare College
Od 2017 roku prowadzę klasę fortepianu w Youth Educare College w Londynie ( aktualnie zajęcia online ).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Grzegorz P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Mam 37 lat, 20 lat temu uczyłem się gry na keyboardzie (prawa ręka melodia, lewa tylko akordy). Trwało to około 3-4 lata, dość szybko się zniechęciłem. Satysfakcja z utworów granych na tym instrumencie była niewielka.
W ubiegłym roku podczas covidowego lockdownu spontanicznie kupiłem pianino cyfrowe. Przez 3 miesiące próbowałem uczyć się sam korzystając ze starych materiałów, kanałów na YouTube itp. Postępy były średnie.

Wtedy znajoma poleciła mi Panią Malwinę. Dość sceptycznie podszedłem do nauki zdalnej, ale bardzo szybko przekonałem się, że niesłusznie. Uczę się w ten sposób już 10 miesięcy i efekty jakie osiągnąłem są dużo lepsze niż się spodziewałem. Nauczyłem się czytać z nut zapis lewej ręki (wcześniej tylko akordy), gram utwory, o których nie marzyłem nawet, że się nauczę w takim czasie. Zacząłem zwracać uwagę na dynamikę, frazę.

Pani Malwina świetnie motywuje, bardzo trafnie dobiera repertuar do moich preferencji (zarówno utwory klasyczne jak i ładne aranżacje utworów pop/rock), czujnie wychwytuje moje błędy i proponuje różne ćwiczenia by się ich pozbyć. Lekcje nie są monotonne i to wszystko bez wychodzenia z domu! Gorąco polecam!!!

avatar
Bartłomiej Zawada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Pani Malwina to wspaniały nauczyciel. Efektywny, empatyczny i co najważniejsze, nasz synek w końcu polubił fortepian po przykrych doświadczeniach w szkole muzycznej. Teraz gra swobodnie i jego postępy są zauważalne.

avatar
Basia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Świetne zajęcia, bardzo polecam ! Dużo się nauczyłam i dzięki Pani Malwinie w końcu umiem akompaniować sobie proste utwory :)

avatar
Agnieszka Godny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Pani Malwina uczy naszą córkę gry na fortepianie od roku. Zaczęliśmy stacjonarnie, teraz kontynuujemy online i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Lekcje przebiegają w pomocnej i życzliwej atmosferze. Pani Malwina zwraca uwagę na właściwą technikę i ciekawy repertuar. Nasza córeczka bardzo lubi te zajęcia i z tygodnia na tydzień robi zauważalne postępy. Bardzo polecamy lekcje z Panią Malwiną !

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2021

Fantastyczne zajęcia ! Pani Malwina to sympatyczny, ale i wymagający nauczyciel. Wcześniej uczyłem się gry na klawiszach z różnych tutoriali jednak dopiero odkąd mam regularne zajęcia z p. Malwiną widzę realny progres. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe lekcje !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2020

Pani Malwina to świetny nauczyciel. Bardzo się cieszę, że trafiłam na nią jako mojego pierwszego pedagoga. Uczę się już kilka miesięcy i postępy są zauważalne. Repertuar jest zróżnicowany i uczymy się utworów klasycznych, jak i rozrywkowych. Pani Malwina świetnie motywuje do ćwiczeń. Lekcje online też są super i bardzo wygodne dla mnie. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.