Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań

Malwina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Malwina

O mnie

magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 02.2019
Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2017 - aktualnie
Youth Educare College
Od 2017 roku prowadzę klasę fortepianu w Youth Educare College w Londynie ( aktualnie zajęcia online ).

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Mateusz W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2023

Bardzo polecam każdemu - niezależnie od stopnia zaawansowania. Pomimo, że naukę gry na pianinie zacząłem od zera, to z każdą kolejną lekcją widzę duże, zadowalające postępy. Malwina to pełna profesjonalizmu, sympatyczna nauczycielka z bardzo indywidualnym podejściem. Ogromnym plusem jest to, że materiał dobierany jest zawsze adekwatnie do umiejętności oraz upodobań muzycznych ucznia, ale jednak z odrobiną wyzwania, żeby wyciągać z lekcji jak najwięcej. Atmosfera jest swobodna, zdecydowanie sprzyja nauce - bez niepotrzebnego stresu i presji, a to pasja i zaangażowanie prowadzącej zachęcają do zdobywania kolejnych muzycznych osiągnąć. Nieważne czy planujesz nauczyć się gry na pianinie żeby występować na scenie w blasku lamp, czy chcesz cieszyć się własną muzyką w zaciszu domowym - lekcje u Malwiny pozwolą osiągnąć każdy cel :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2023

Jestem niesamowicie zadowolona z zajęć online. Są świetnie prowadzone, wyczerpujemy całą godzinę, ćwiczymy od podstaw w bardzo pozytywnej atmosferze. Mamy dobry mix ćwiczeń do nauki czytania nut, uelastyczniania palców, a także gramy piękne utowry, które tylko zachęcają do dalszej gry. Malwina potrafi pomóc w koncentracji i jest bardzo dobrze zorganizowana z pracą domową i śledzeniem progresu. Takich nauczycieli jak ona powinno być dużo więcej!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Nie można wyobrazić sobie wspanialszej osoby do nauki. Wyjątkowa kultura osobista, niesamowita cierpliwość, profesjonalizm. Przez kilkanaście miesięcy nauki syn zrobił niesamowite postępy, bardzo lubi zajęcia. P. Malwina jest trzecim nauczycielem gry na pianinie online i jest zdecydowanie najlepsza. Gorąco polecam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Pani Malwina jest niezwykle miłą i skuteczną nauczycielką gry na fortepianie.
Nasz córka już od 2 lat uczęszcza na zdalne lekcje z Panią Malwiną i przez ten okres zrobiła niesamowite postępy.
Lekcje przebiegają w miłej atmosferze i nie są monotonne. Pani Malwina jest każdorazowo przygotowana do zajęć a dobierany repertuar dopasowany do umiejętności oraz preferencji córki. Na lekcjach grane są zarówno utwory klasyczne jak również znane piosenki z bajek czy filmów.
Córka uwielbia zajęcia z Panią Malwiną i z pewnością będziemy dalej kontynuować zdalne nauczanie!

Szczerze polecam w imieniu swoim jak i córki!

avatar
Grzegorz P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2021

Mam 37 lat, 20 lat temu uczyłem się gry na keyboardzie (prawa ręka melodia, lewa tylko akordy). Trwało to około 3-4 lata, dość szybko się zniechęciłem. Satysfakcja z utworów granych na tym instrumencie była niewielka.
W ubiegłym roku podczas covidowego lockdownu spontanicznie kupiłem pianino cyfrowe. Przez 3 miesiące próbowałem uczyć się sam korzystając ze starych materiałów, kanałów na YouTube itp. Postępy były średnie.

Wtedy znajoma poleciła mi Panią Malwinę. Dość sceptycznie podszedłem do nauki zdalnej, ale bardzo szybko przekonałem się, że niesłusznie. Uczę się w ten sposób już 10 miesięcy i efekty jakie osiągnąłem są dużo lepsze niż się spodziewałem. Nauczyłem się czytać z nut zapis lewej ręki (wcześniej tylko akordy), gram utwory, o których nie marzyłem nawet, że się nauczę w takim czasie. Zacząłem zwracać uwagę na dynamikę, frazę.

Pani Malwina świetnie motywuje, bardzo trafnie dobiera repertuar do moich preferencji (zarówno utwory klasyczne jak i ładne aranżacje utworów pop/rock), czujnie wychwytuje moje błędy i proponuje różne ćwiczenia by się ich pozbyć. Lekcje nie są monotonne i to wszystko bez wychodzenia z domu! Gorąco polecam!!!

avatar
Bartłomiej Zawada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2021

Pani Malwina to wspaniały nauczyciel. Efektywny, empatyczny i co najważniejsze, nasz synek w końcu polubił fortepian po przykrych doświadczeniach w szkole muzycznej. Teraz gra swobodnie i jego postępy są zauważalne.

avatar
Basia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Świetne zajęcia, bardzo polecam ! Dużo się nauczyłam i dzięki Pani Malwinie w końcu umiem akompaniować sobie proste utwory :)

avatar
Agnieszka Godny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Pani Malwina uczy naszą córkę gry na fortepianie od roku. Zaczęliśmy stacjonarnie, teraz kontynuujemy online i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów. Lekcje przebiegają w pomocnej i życzliwej atmosferze. Pani Malwina zwraca uwagę na właściwą technikę i ciekawy repertuar. Nasza córeczka bardzo lubi te zajęcia i z tygodnia na tydzień robi zauważalne postępy. Bardzo polecamy lekcje z Panią Malwiną !

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2021

Fantastyczne zajęcia ! Pani Malwina to sympatyczny, ale i wymagający nauczyciel. Wcześniej uczyłem się gry na klawiszach z różnych tutoriali jednak dopiero odkąd mam regularne zajęcia z p. Malwiną widzę realny progres. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe lekcje !

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2020

Pani Malwina to świetny nauczyciel. Bardzo się cieszę, że trafiłam na nią jako mojego pierwszego pedagoga. Uczę się już kilka miesięcy i postępy są zauważalne. Repertuar jest zróżnicowany i uczymy się utworów klasycznych, jak i rozrywkowych. Pani Malwina świetnie motywuje do ćwiczeń. Lekcje online też są super i bardzo wygodne dla mnie. Polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.