Malwina Lato-Zięborak

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Dąbrowa Górnicza (Centrum)

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem klas 1-3 szkoły podstawowej. Ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki, studia podyplomowe z całościowych zaburzeń rozwoju - zespół Aspergera i autyzm. Obecnie studiuje integrację sensoryczną z terapią ręki. Moją pasją jest nauczanie dzieci. Daje mi to mnóstwo radości i satysfakcji. Chętnię pomogę w nauce czytania i pisania już od szóstego roku życia :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.