Paulina Banasik

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Czeladź
Katowice
Język włoski50 - 60 / 60 min

Paulina Banasik

Opis ogłoszenia

Jestem filiologiem języka włoskiego ale przede wszystkim pasjonatką kultury włoskiej, która urzekła mnie ponad 20 lat temu i moja fascynacja nadal nie przemija. Z wielką radością przekazuję moją wiedzę językową oraz zarażam moją pasją kolejne pokolenia. Jeśli ktoś chce poznać nie tylko język ale odkryć nowy świat, serdecznie zapraszam na moje lekcje.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Paulina Banasik
ul.Wspólna, 33a
42-500 Będzin
NIP: 625 224 92 97

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1999 - 09.2004
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia włoska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.