Marta Pawlikowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Zabrze
Gliwice
Bytom
Ruda Śląska
Katowice
Chorzów
Świętochłowice
Zbrosławice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,
Mam na imię Kasia.
Z językiem hiszpańskim jestem związana ponad 20 lat prywatnie, a zawodowo od 2004 roku kiedy rozpoczęłam pracę w Hiszpanii. Przez lata język ten stał się dla mnie drugim językiem w komunikacji a Hiszpania drugim moim domem. Od kilku lat po powrocie do kraju zajmuję się nauczaniem, co sprawia mi ogromną satysfakcję, zarazem inspiruje do ciągłego rozwoju. Posiadam doświadczenie w pracy nauczyciela na wszystkich poziomach. Zaczynając od pracy z małymi dziećmi, gdzie nauka odbywa się poprzez zabawę, gry i inne formy aktywnego zanurzania się w języku. Możliwość pracy w osobami w różnym wieku bardzo mnie motywuje, zawsze szukam różnych form skutecznej nauki, dostosowuję formę zajęć do możliwości i umiejętności uczniów. Jestem przekonana, że każdy może
osiągnąć wymarzony poziom nauki języka. Zawód jaki wykonuję jest dla mnie przede wszystkim pasją, cieszy mnie fakt, że mogę wykonywać pracę, która jest dla mnie samej przyjemnością. Dzięki temu na co dzień mam dużo pomysłów, które wykorzystuję podczas zajęć, a o ich trafności świadczą moi zadowoleni uczniowie. Uczę w sposób ciekawy, kreatywny. Zawsze staram się zarazić moich uczniów miłością do Hiszpanii, kultury, muzyki, kuchni i ludzi. Jeśli chcesz nauczyć się tego pięknego języka, miło i efektywnie spędzać czas podczas nauki, zapraszam. Pokażę Ci, że nauka może być ciekawa i przyjemna, pokochasz ten język tak jak ja, a wszelkie bariery w komunikacji znikną. Spełnij swoje marzenie, z moja pomocą i pracą własną jest ono w zasięgu wzroku.

Tel. 884 017 092

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2017

Marta to wykwalifikowana nauczycielka z ogromnym potencjałem - takiego nauczyciela to ze świecą szukać!
Moja historia z j. angielskim zaczęłam się już w szkole podstawowej tak jak i u innych w okolicach 1993 roku, gdzie lekcje nie kojarzyły się z przyjemnością dnia codziennego – co zajęcia były kartkówki ze słówek a co miesiąc z całych unitów – gdzie większość z nas traktowała to przedsięwzięcie jako zakuć, zdać zapomnieć! – a więc j. angielski dalej traktowałam jako taki przedmiot jak i inny – dlaczego ? Bo trzeba było zdać, przejść do następnej klasy – tylko takie wartości się wtedy liczyły.
Po latach podstawówki i gimnazjum przyszedł czas na maturę !
Byłam wystraszona – zdać zdałam, ale niestety na 50 % a maturę ustną 33% - przerażenie w oczach, że tak słabo obudziło we mnie zainteresowanie czytając oferty pracy bo przecież byłam już po maturze i miałam 3 miesiące żeby zarobić trochę pieniędzy na samochód. Pojechałam do Niemiec – bo blisko i płacą 4 razy więcej – MÓWIŁAM W J.ANGIELSKIM – na tyle że inni mnie rozumieli INNI niestety nie Niemcy – może i rozumieli, ale nie rozmawiali ze mną w tym języku – a więc uczyłam się j. niemieckiego – niestety na marne bo po 2 latach wyjechałam do pracy do LONDYNU – j. angielski już umiałam bo zaczęłam się bardziej do niego przykładać, uczyłam się sama. Zaczęłam pracować jako barmanka – kiedy przyszedł mój pierwszy klient i zapytał „ Can I have a pint of Peroni?” – zdumiałam ! Nie wiedziałam o co mu chodzi…mam tylko piwo, i inne drinki…Wtedy zrozumiałam, że
j. angielski na miejscu jest całkiem inny a ja przecież marzyłam o studiach za granicą !
Niestety nie zaczęłam studiów I stopnia za granicą ale postanowiłam że zrobię magisterkę w Londynie. W czasie studiów prze 6 miesięcy miałam zajęcia z Martą. Moim celem było przygotowanie się do certyfkatu IELTS, który był jednym z etapów rekrutacji na studia w Londynie, ponieważ j. angielski nie jest moim pierwszym językiem. Razem z Martą przeżywałam trudne i wspaniałe chwile w trakcie nauki kiedy wszystko wydało mi się zbyt trudne, że sama sobie nie poradzę i kiedy naprawdę wierzyłam, że już jestem coraz bliżej do zdania tego egzaminu. Marta poświęciła mi dużo energii, cierpliwości i zaangażowania.
Po obronie inżyniera poleciałam prosto do Londynu. Dostałam się na wymarzone studia na kierunku Human Resources Management (Msc) – at Birkbeck University of London! Zaczęłam od października 2017 a nie od stycznia 2018 czego najbardziej się obawiałam.
Jeszcze raz dziękuję Marta za każdą godzinę zajęć!
Gorąco polecam zajęcia z Martą – ponieważ są niestandardowe i indywidualnie dopasowane do poziomu zainteresowania.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2017

Najlepsza nauczycielka, a przy tym swietny, ciekawy człowiek z cudownym poczuciem humoru, optymizmem, szeroką wiedzą i zaangażowaniem! Zajęcia zawszą są ciekawe, Marta pamięta o zainteresowaniach danego ucznia i pod nie układa lekcje, przez co łatwiej przyswoić wiedzę, która w dodatku jest nam przydatna. Lekcje są treściwe i wiele sie z nich wynosi, a przy tym są przyjemnością i ładunkiem pozytywnej energii :) Marta dba, żeby zajęcia nie były nudne, potrafi pozytywnie zaskoczyć :) Drugi rok korepetycji i za każdym razem jest super. Polecam wszystkim, dzieciom, studentom (ze swojego doswiadczenia polecam pod kierunki medyczne) i starszym osobom.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Długo szukałem odpowiedniego nauczyciela dla siebie. W końcu znalazłem. Marta to profesjonalistka, posiada niesamowitą wiedzę, którą potrafi przekazać. Przygotowana na każde zajęcia, wymaga ale również potrafi zachęcić do pracy. Z chęcią uczęszcza się na zajęcia. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Dzięki Pani Marcie otworzyłam się i zaczęłam mówić w języku angielskim. Zajęcia prowadzone ciekawie i systematycznie. Pani Marta bardzo zmotywowała mnie do pracy. Posiada dużo materiałów pomocniczych i zawsze jest przygotowana na zajęcia. Gorąco polecam niezależnie od wieku i poziomu umiejętności. Pani Marta jest wspaniałą osobą z mnóstwem pozytywnej energii.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Zajęcia z Martą to czysta przyjemność . Jako nauczyciel potrafi "otworzyć ucznia " , wykrzesać potencjał o który sami się często nie podejrzewamy . Gorąco polecam , by angielski stał się hobby, a nie obowiazkiem nauki .

avatar
Zbigniew
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

W 100% zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. Marta to nauczyciel z powołania i zawsze jest przygotowana do zajęć pod indywidualne potrzeby. Sam polecilem zajęcia z Martą, kilku moim znajomym i wszyscy są zadowoleni. Nikt już nie chce innego nauczyciela...
Marta jest bardzo profesjonalna nauczycielka i każde zajęcia są ciekawe. W szczególności jak organizuje spotkania tematyczne z native speakerem z różnych krajów.
Polecam, polecam, polecam!!!!!

avatar
Amadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

What can I say? I had many engilish teachers in my language history, but never someone like Marta. She is well organised, always prepared to our classes and she exactly understand what you need to improve your english skills. Best teacher ever, thanks to her i love that language and i want to develop myself :) I
recommend her!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Polecam zajęcia z Martą. Sama jestem lektorem innego języka, stąd moje wymagające podejście. Każde zajęcia to 100 % zadowolenia. Zajęcia z Martą są interesujące, różnorodne i profesjonalne. Jeśli do tej pory wydawało Ci się, że masz jakieś bariery językowe przy Marcie szybko one znikną.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Pełen profesjonalizm, fantastyczna atmosfera, indywidualne podejście do każdego ucznia.
Żeby uczyć języka obcego nie wystarczy tylko umieć się nim posługiwać, należy mieć dar, pasje, pomysł i umiejętności jak go przekazać/ nauczyć innych - Marta robi to doskonale!
Polecam z całego serca!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

The best teacher ever!:) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Metody nauki wykorzystywane w trakcie zajęć są zupełnie inne niz w szkołach, a efekty zdecydowanie szybsze. Bardzo polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

“The mediocre teacher tells. The good teacher explains. The superior teacher demonstrates. The great teacher inspires.”
I fully understood the meaning of this quote by William Arthur Ward after the half-a-year learning cycle with Marta Pawlikowska. In my life, I had had many different language teachers who gave my various impressions. In comparison to them, Marta Pawlikowska is an outstanding and unique example of a person who can not only teach, but also strongly inspire.
I perceive her as my true mentor who could greatly support me in my struggles with learning languages. What`s more, she mastered an incredibly difficult art of transferring huge portions of positive energy. As a matter of fact, these words cannot fully describe Marta's devotion and wonderful attitude. I just hope you will have a chance to experience it.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Lekcje z Martą to fantastyczna przygoda z językiem, ciekawe spontaniczne, życiowe doświadczenie z "amerykańskim akcentem" dla każdego, gorąco polecam:)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Świetne zajęcia na każdym poziomie zaawansowania ;) mam dwadzieścia parę lat a Pani Marta chętnie rozmawia ze mną na tematy techniczne, które wykorzystuję w pracy. Polecam zajęcia zarówno na Skype jak i spotkania osobiste. Pani Marta jest zawsze uśmiechnięta i zaangażowana. Uczęszczam na zajęcia rok i jestem bardzo zadowolony z efektów, w końcu odważyłem się mówić ;)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Moja córka do Pani Marty chodzi na indywidualne nauczanie języka angielskiego już ponad 3 lata:) Jej zasób słów w języku angielskim jest bardzo ogromny, dzieki Pani Marcie jej wiedza wyprzedza nauczaniem dzieci w wieku 11lat. Córka poprostu Kocha Panią Martę lekcje są łączone z zabawą gotowaniem spacerami oraz gimnastyką - oczywiście wszystko w języku angielskim.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Pani Marta uczy moje dzieci od przedszlola. Przygotowała profesjonalnie moją córkę do matury z angielskiego. Uzyskała 5 bardzo dobry wynik. Obecnie przygotowuje syna do matury. Dzięki dodatkowym lekcjom z Panią Martą dzieci biegle mówią po angielsku. Profesjonalizm w każdym calu. Dzieci ją uwielbiają.

avatar
Honorata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Lekcje prowadzone są profesjonalne i pełne różnorodnych metod, dzięki którym materiał lepiej się przyswaja. Prowadzone są w sposób lekki i zabawny, tak, że osoba ucząca się nie odczuwa tego jako przymusu, tylko traktuje to jak dobrą zabawę. Na lekcje z języka angielskiego czeka się z wielką niecierpliwością :) Polecam lekcje z Martą. Z nią nauczysz się języka :)

avatar
Carlos
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko biegło, co tydzień na korepetycje z wypiekami na twarzy i roziskrzonymi oczami, poza językiem nauczyło się piec ciasteczka, śpiewać i tańczyć :) ... tylko Marta!!!

avatar
Baśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo ciekawe zajecia, prowadzone w profesjonalny sposób . Pani Marta jest wyjątkową osobą energiczna, wesołą, cierpliwą i co ważne zna się na nauczaniu . Wykorzystuję nowoczesne, przyjazne metody , które skutkują. Uczę się z przyjemnością i zauważam rezultaty, moje zrozumienie znacznie się poprawiło i mam większą motywacje do mówienia. Szczerze polecam zajęcia z Panią Martą dla dorosłych i dzieci ( dzieciaki śpiewają i piszą teksty piosenek - sama słyszałam).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.