Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Faktura VAT

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Joanna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2015
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
08.2014
Podyplomowe studia przekładu
Doświadczenie
09.2013 - 06.2015
Szkoła językowa Bernatt, Wrocław
Przygotowywanie lekcji, prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi, przygotowywanie do matury, egzaminów gimnazjalnych.
03.2015 - aktualnie
Malta Joanna Jarosławska - własna działalność
Przygotowywanie zajęć, lekcje indywidualne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, przygotowywanie do egzaminów 6-klasisty, gimnazjalnych i maturalnych, jak i do egzaminów Cambridge - FCE, CAE i CPE.
06.2017 - 06.2018
Angielski dla biznesu - Lingua Tracks
Przygotowywanie i prowadzenie zajęć w firmach (głównie ACCIO i CPM EXPERTUS) w Barcelonie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Bardzo profesjonalne podejscie. Pomimo, że niektórzy szczególnie na początku, mogą mieć problemy z mówieniem po angielsku, przy Asi nie jest to problem, ponieważ dopasowuje ona zajecia do poziomu ucznia i już po pierwszej lekcji, wie na co zwrócic uwage i jak poprowadzić kolejne spotkania. Wyłapuje ona także na bieżąco popełniane błędy w taki sposób, że łatwo po krotkim czasie sami sobie o nich przypominamy i ich niepotarzanie staje sie znacznie łatwiejsze. Polecam dla osób które chcą mieć pewność, że w końcu naprawdę się czegoś nauczą i to w miły oraz przystępny sposob.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Asia jest zaangażowanym nauczycielem. Zawsze przygotowana z ciekawymi pomysłami na lekcje. Stara się zrozumieć i dostosować do potrzeb osoby uczącej się. Polecam lekcje indywidualne z Asią osobom, którym angielski jest potrzebny w codziennym życiu i pracy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Asia jest cudowną osobą i bardzo dobrą nauczycielką.
Szybko rozpoznaje mocne i słabe strony ucznia i proponuje odpowiednią metodę. Zawsze jest przygotowana, w moim przypadku często lepiej ode mnie. Proponuje wiele materiałów lub godzi się na propozycje. W czasie samej lekcji zwraca uwagę zarówno na wymowę, jak i gramatykę. Właściwie nic nie umyka jej uwadze.
Na zajęciach zawsze jest sympatycznie, u nas było też sporo śmiechu.

Polecam każdemu, zawsze i z każdym problemem.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Kierując się wyborem korepetytowa sugerowałam się poniższymi opiniami i zgadzam się z nimi w 100%. Po kilku latach przerwy w nauce języka angielskiego ciężko było mi się przełamać. Pani Asia jest bardzo miłą i kompetentną osobą, zawsze przygotowaną do zajęć. Program indywidualnie dopasowuje do ucznia. Polecam każemu!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2016

Zdecydowałam się na lekcję z Asią po tym jak przeczytałam opinie zamieszczone poniżej. Z przyjemnością przyznaję, że wszystko co zostało napisane jest w 100% prawdą. Asia zawsze jest świetnie przygotowana do lekcji i prowadzi je w taki sposób, że mnóstwo się z nich zapamiętuje. Kiedy musiałam w krótkim czasie przygotować się na ważną dla mnie rozmowę po angielsku Asia pomogła mi tak bardzo, że po rozmowie aż byłam zdziwiona, że potrafię tak dobrze mówić po angielsku. Szkoda mi tylko, że nie prowadzi lekcji z niemieckiego bo szukam nauczyciela, a nie wiem czy komuś uda się dorównać Asi.

Skuteczna nauka w sympatycznej atmosferze!!!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Przed wystawieniem opinii przeczytałem te już zamieszczone i nie sposób się nie zgodzić. Prawdą jest, że Asia jest zawsze przygotowana, kompetentna, a na zajęcia przychodzi się z prawdziwą przyjemnością. Ważne jest też jednak, o ile nie najważniejsze, że na zajęciach bardzo łatwo się otworzyć i zacząć mówić albo zacząć próbować mówić :) Wtedy od razu wychodzą na jaw wszystkie błędy, a to najlepsza droga by w końcu zacząć robić postępy.
Polecam z czystym sumieniem, szkoda tylko że w ocenie nie można dać celujący!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2016

Super nauczycielka, bardzo dobre przygotowanie lekcji, lekcje prowadzone w sposób profesjonalny. Indywidualne podejście, lekcje przygotowane dla ucznia, nieszablonowe.
Polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Polecam Asię jako świetną korepetytorkę!
Zajęcia z nią prowadzone są w sposób żywy, Asia bardzo skupia się na tym co mówisz i potrafi Cię poprawić (wymowa, gramatyka,czas), dba także o częste powtórki materiału, co pozwala utrwalać wiedzę.
Sympatyczna atmosfera oraz nastawienie na poprawę największych mankamentów tworzą z Asi naprawdę świetnego nauczyciela.
Na zajęcia uczęszczaliśmy we dwie osoby i każdy z nas był zadowolony z przebiegu lekcji. Mocne 5!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2015

Pani Joanna potrafi bardzo skutecznie zmobilizować do nauki. Zawsze jest przygotowana do zajęć. Elastycznie dopasowuje program do potrzeb i możliwości ucznia, szanując to, że czasem człowiek ma słabszy dzień i nauka idzie trudniej. Z uwagą słucha wypowiedzi i poprawia zawsze, gdy jest to konieczne. Utrwala to właściwe formy gramatyczne, a uczeń ma pewność, że to, co mówi bądź pisze, podlega weryfikacji.
Pani Joanna Kładzie duży nacisk na konwersacje, co powoduje, że uczeń szybko przełamuje opory przed mówieniem. Dba o regularne powtórki materiału, aby uczeń go zapamiętał.
Polecam Panią Joannę jako profesjonalnego lektora oraz bardzo sympatyczną, przyjazną osobę.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Polecam wszystkim zajęcia z Panią Asią!
Pani Asia jest bardzo sympatyczną osobą, tryskającą pozytywną energią. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy i interesujący. Dzięki lekcjom z Panią Asią mój poziom angielskiego znacząco wzrósł, co ułatwiło mi w firmie kontakt z klientami zagranicznymi i przede wszystkim dodało pewności siebie.
Z czystym sercem mogę polecić zajęcia w szkole Malta osobom, którym zależy na szybkich wynikach nauki jak również sympatycznej atmosferze!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2015

Polecam zajęcia prowadzone przez lektor języka angielskiego Joannę Jarosławską.

Indywidualne podejście do potrzeb jak i wymogów stawianych przez klienta to z pewnością jedna z cech wyróżniających szkołę Malta.
Pani lektor jest osobą sumienną, zawsze przygotowaną do zajęć z kreatywnymi pomysłami na znalezienie najskuteczniejszej metody dopasowanej do ucznia.
Skuteczne metody weryfikacji zdobywanej wiedzy są bardzo dobrym środkiem do motywacji i systematycznej nauki.
Wiedza z zakresu języka specjalistycznego jest dodatkowym atutem lektorki Szkoły Malta.
Zajęcia prowadzone są w miłej bezstresowej atmosferze ale z naciskiem na osiąganie rezultatów. Jestem bardzo zadowolona z zajęć. A przebyłam nie małą drogę przez grono lektorów języka angielskiego.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2015

Od prawie roku jestem uczniem w szkole językowej "Malta Joanna Jarosławska".

Pani Asia dała się poznać jako sumienny i zawsze przygotowany do pracy nauczyciel. Lekcje prowadzone są w bezstresowy i ciekawy sposób. Sama wskazuje rzeczy wymagające poprawy i przygotowuje materiały, które pomagają w nadrobieniu braków. Postępy w nauce są sprawdzane podczas każdego z zajęć i bardzo lubię to podejście do weryfikacji wiedzy.

Jestem osobą na co dzień pracującą z osobami, dla których język angielski to język ojczysty. Miałem problemy z poprawną wymową i zrozumieniem tego, co inni do mnie mówią. Aktualnie inne osoby nie proszą mnie już o powtórzenie tego co powiedziałem ani ja nie muszę prosić o to innych.

Polecam zajęcia w tej szkole, jestem zadowolony z wykonanych przeze mnie postępów w nauce.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.