Mariola Jonda

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Katowice
Bytom
Sosnowiec
Siemianowice Śląskie
Gliwice
Warszawa

Mariola Jonda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/522 opinie
Dla użytkownika Mariola Jonda

O mnie

Hiszpański praktycznie, ciekawie i na wesoło. Kuba, Kolumbia, Sand Andres, Providencja, Panama, Hiszpania (Sevilla, Mallorca, Barcelona, Granada). W tych miejscach spędziłam połowę swojego życia, studiując, pracując. Szybko nauczę Cię mówić po hiszpańsku, zaszczepię w Tobie pasję do podróży oraz kultury latynoamerykańskiej, a dla młodszych to wspaniała lekcja pełna ukrytych hiszpańskich skarbów.

Przygotowuję również do egzaminów DELE. Hiszpański również dla starszych!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Bardzo polecam P. Mariolę. Zaczęłam uczyć się hiszpańskiego od podstaw, i dzięki tym zajęcią bardzo szybko zaczęłam rozumieć i formułować proste zdania. Na lekcjach zawsze jest coś ciekawego, od początku duży nacisk Mariola kładzie na naukę komunikacji i konwersację. Myślę że nie ma lepszego sposobu na szybką naukę języka!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Szkoda, że nie ma oceny celującej bo na taką zasługuje Mariola! Zapisałam do Marioli moja córkę aby pomogła jej z hiszpańskim na poziomie podstawowym. Zaczęło się zupełnie niewinnie, a skończyło na tym, że sama wkręciłam się w ten język i teraz uczy nas obie :)! Mariola jest rewelacyjna, sumiennie wywiązuje się z umówionych zajęć! Potrafi zmobilizować i zachęcić do przyjemnej nauki! Chodzący wulkan energii! Cieszę się niezmiernie , że pewnego dnia stanęła na mojej drodze życia ! Szkoda tylko, że podczas zajęć czas tak szybko leci! A moja córka...mimo, że leniuch jest teraz najlepsza w klasie z hiszpańskiego :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Na pierwszą lekcję umówiłam się z pewnym dystansem ze względu na formę komunikacji tj. Skype - szybko jednak okazało się, że strach ma wielkie oczy. Jest to bardzo wygodna forma kontaktu, Mariola ma spore doświadczenie, potrafi wyczuć i świetnie dostosować się do potrzeb ucznia. Hiszpańskiego uczę się dla siebie a dzięki Marioli dzieje się to w przyjemny i energiczny sposób. Dużo mówimy i co ważne korygujemy na bieżąco, dzięki czemu nie utrwalam błędów w wymowie. Saludos!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Polecam zajęcia hiszpańskiego z Mariolą! Naukę języka zaczynałam od zera. Zawsze podobał mi się hiszpański, jest melodyjny i przyjazy dla ucha. Zajęcia z Mariolą sprawiły, że podoba mi się jeszcze bardziej. Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób. Od samego poczatku Mariola kładzie nacisk na mówienie, nie szkodzi, że zna się tylko kilkanaście słów :) Mariola podaje bardzo dużo praktycznych zwrotów/ słów, które co innego będą znaczyć w Hiszpanii a co innego w krajach latynoamerykańskich, przez co można sobie zaoszczędzić naprawdę sporych nieporozumień. Zawsze są zadawane zadania do przećwiczenia materiału w przeróżnej formie - od ćwiczeń poprzez słuchanie muzyki nawet aż do przyrządzenia lokalnego latynoamerykańskiego dania (przepis oczywiście podany po hiszpańsku). Mariola jest też bardzo elatyczna jeśli chodzi o terminy zajęć. Jeśli coś nagle mi wypadnie, nie ma najmniejszego problemu z przełożeniem. Poza tym to bardzo radosna, pozytywna i tryskająca energią osoba! Zajęcia z Mariolą są czystą przyjemnością. Gorąco polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Bardzo polecam!!! Nauka z Panią Mariolą jest bardzo sympatyczna i produktywna. Dodatkowo Pani Mariola jest bardzo elastyczna, nigdy nie ma problemu z dostosowaniem godzin korepetycji do swoich innych zajęć.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 października 2019

O tym, że nie będziemy współpracować poinformowała mnie Pani na ostatnią chwilę dopiero wtedy, gdy zainicjowałem kontakt. Zwyczajnie Pani o nie zapomniała. Z Pani winy straciłem cały miesiąc wrzesień, potem się okazało, że korepetytorzy maja juz pozajmowane miejsca. Ponadto poinformowała mnie Pani, że rezygnuje z korepetycji. Nie było mówy o żadnej propozycji zmiany dnia ani godziny. Trzeba było uczciwie napisać, że nie chce mnie Pani uczyć. Nie było by wtedy tematu.

Mariola Jonda

Nieuczciwe jest robienie g***** komuś w internecie za swoje niepowodzenie. Widzę że Pan ma problem ze znalezieniem korepetytora, których jest milion w sieci a problem ten zostaje uwieńczony w mojej osobie. Proponuje w życiu skupić się na osiąganiu celu w zamian za skupianiu się na porażce. NIEICZCIWIE mogłam po prostu Pana zablokować , lub napisać
" Proszę wybaczyć ale nie mogę " Jeśli stanowi to dalej dla Pana życiowy problem, Mogę Panu pomoc kogoś znalezc, gdyż mam takie kontakty. Jeszcze raz powtarzam, że nie zapomniałam. Doskonale Pan wiedział że nie będzie ze mną miesiąc kontaktu z uwagi na wyjazd do miejsca gdzie nie ma internetu. Zmiana miejsca i godziny nie wchodziła w grę gdyż miałam już innych uczniow na ten moment przygotowujących się do certyfikatów od długiego czasu. Serdecznie pozdrawiam. Proszę o kontakt na Skypie jeśli chciałby Pan abym kogoś poleciła.

avatar
barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2019

Pani Mariola jest rewelacyjna polecam! Pełna dynamiki, bardzo szybko działamy z materiałem. Jest mega punktualna i elastyczna. Zawsze gotowa nawet na What Up. Mega pozytywne i efektywne lekcje. Serdecznie polecam !

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 października 2019

Pani Mariola zgodziła się podjąć korepetycji informując, że dopiero od października gdyż cały wrzesien jest na urlopie. Na sam koniec września zainicjowałem kontakt, po czym zostałem poinformowany ze korepetycji nie będzie bo Pani podejmuje nowa prace. Odniosłem wrażenie, że Pani Mariola zapomniała o naszej umowie. Straciłem cały miesiąc czekając na lekcje które się nie odbyły. Postawa korepetytorki całkowicie nieprofesjonalna.

Mariola Jonda

Szanowny Panie Bartoszu. Rozumiem frustracje. O umowie nie zapomniałam jak sam Pan napisał POINFORMOWALAM Pana o zaszłej sytuacji i przeprosilam. Zajęcia w Pana godzinach dostępności nie były dla mnie mozliwe. Korepetycje to nie szkoła i takie zdarzenia maja miejsce Dla większości nauczycieli korepetycje są dodatkiem do podstawowej pracy która jest systemem pewnym. Przykro mi z powodu braku zrozumienia szczególnie gdy częściej od strony uczniów my nauczyciele BEZ ZAPOWIEDZI tracimy uczniów. Komentarza niestety wystawić nie mozemy. Życzę powodzenia.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Bardzo serdecznie polecam lekcje hiszpańskiego z Mariolą! Mariola jest przesympatyczną, ciągle uśmiechniętą osobą, lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Liczne ciekawostki pozwalają bliżej poznać kulturę latynoamerykańską, co jeszcze bardziej motywuje do nauki. Atmosfera na zajęciach jest bardzo luźna, zero stresu. Sposób nauczania dostosowany do poziomu ucznia. Polecam wszystkim tym, którzy chcą zacząć jak i kontynuować przygodę z nauką hiszpańskiego!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Najlepsza korepetytorka na świecie! Niezwykle ciepła atmosfera podczas lekcji, indywidualne podejście do ucznia, okazywane zrozumienie i wsparcie, cierpliwość, dobre słowo – tak właśnie wyglądają lekcje prowadzone przez Mariolę. Kiedyś hiszpański był dla mnie istną katastrofą (niezrozumiała gramatyka, dziwne słownictwo), a teraz… teraz jestem studentką filologii hiszpańskiej :D A to wszystko dzięki Marioli, która udowodniła mi, ile cudowności skrywa w sobie język i kultura hiszpańska oraz latynoska :) Lekcje są prowadzone z pomysłem, a nacisk położony jest przede wszystkim na praktyczne umiejętności językowe. Warto również podkreślić, że internetowa forma nauki, która na początku nie wydawała mi się zbyt dobrym pomysłem (lekcje były prowadzone przez program Skype), okazała się strzałem w dziesiątkę. To, co miało mi zostać wyjaśnione, zostało zrobione idealnie, a ja nie traciłam czasu na dojeżdżanie. Podsumowując, Mariola jest po prostu Mistrzynią :D

avatar
Bozena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Gorąco polecam lekcje z Mariola ! Dzieki niej przełamałam blokadę w mówieniu ... Mariola to wulkan pozytywnej energii .Ma mnostwo pomysłów .. podczas lekcji wplata ciekawostki lub pisenki hiszpańskie i latynoamerykańskie . Lekcje odbywaja się zawsze w bardzo przyjemnej atmosferze także wymaga od ucznia intensywności w nauce . Dzieki Marioli szybko rozwinęłam swoj hiszpański a także zyskałam świetna znajomość .

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Lekcje z Panią Mariola są rewelacyjne. Idealnie dopasowuje się do systemu nauki ucznia. Gorąco polecam ponieważ zajecia są ciekawe i urozmaicone. Nie ma nudy a przy tym nauka to jest czysta przyjemność.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Mariola to świetna korepetytorka, przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Zajęcia odbywają się w miłej acz zdyscyplinowanej atmosferze, materiał przekazywany jest w przystępny prosty sposób. Każde zagadnienie jest dokładnie omawiane aż do skutku. Od razu widać poprawę Gorąco polecam !

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

POLECAM! Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, Pani Mariola jest świetnym i sympatycznym nauczycielem.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2018

Mariola jest rewelacyjna!!!!!!!!!!
Lekcje są świetne.Połączenie nauki książkowej z luźną konserwacją powodują, że lekcja jest ciekawa i z wielką ochotą czekam na kolejną.
Nie ma sztywnego dystansu między uczniem a korepetytorem co daje bardzo dobre wyniki.
Przy Marioli nie stresuję się jak to powiedzieć ,
oj czy dobrze itd...
Czym więcej konwersacji na luzie tym większa swoboda mówienia.
Dziękuję!!!!!!!!!!!!!! :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2017

Jak mało kto potrafi zarazić nie tylko pasją do języka ale przede wszystkim natchnąć pozytywną energią i wiarą w to, że już od pierwszych godzin nauki warto jak najwięcej rozmawiać i próbować swoich sił w konwersacjach, nawet z rodowitymi Hiszpanami:) Zajęcia przebiegają w bardzo fajnej i miłej atmosferze, a elastyczność w wyborze terminów jest tylko dodatkowym plusem. Gorąco polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2016

Bardzo POLECAM! Uczę się hiszpańskiego od jakiegoś czasu, a dopiero gdy trafiłam do Marioli czuję, że mój poziom się podniósł i uzupełniłam wcześniejsze braki. Atmosfera miła, możliwość elastycznych godzin zajęć oraz duże nastawienie na konwersację. Kto chce się nauczyć porządnie hiszpańskiego to dobrze trafi :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Fajna dziewczyna z ciekawymi metodami nauczania, kładzie duży nacisk na rozmowę, nauka języka przez piosenki - jak dla mnie extra!, otwarta na sugestie. Polecam lekcje z Mariolą!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2016

Polecam, polecam, polecam! Wychowana na wenezuelskich telenowelach postanowilam zaczac uczyc sie jezyka hiszpanskiego, przewertowalam internet od A-Z i trafilam na Mariole! Od razu sie z nia skontaktowalam i dobrze zdobilam Od pierwszej lekcji uwielbiam to miejsce - przemila atmosfera, bezstresowa nauka - duży nacisk na konwersacje! (co pomaga przełamać bariery mówienia; językowe), staranie wytłumaczone formy gramatyczne! CUDO :) Mariola jest cudowną, ciepłą, zabawna osoba. Zdecydowałam się na korepetycje z dojazdem (45min) co świadczy już o bardzo dobrym poziomie nauczania a także o elastyczności i dobrej chęci nauczyciela, który bezproblemowo dostosował się do moich autobusów (hehe) -:) - Polecam kazdemu kto chce w naturalny sposob nauczyc sie tego pieknego jezyka! Pozdrawiam serdecznie! BESOS

avatar
aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

POLECAM! Uczymy się hiszpańskiego całą rodziną od 4 miesięcy. Potrafi dostosować naukę do dziecka i osoby dorosłej. Zajęcia prowadzi w bardzo ciekawy sposób, bez stresu, ale intensywnie. Pani Mariola jest bardzo elastyczna, wspólnie ustalamy godziny zajęć tak aby pasowały każdemu. Jest osobą bardzo pogodną i nie zdarzyło się żeby miała zły humor.

avatar
monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 stycznia 2016

Nie wypowiadam się o nauczaniu.
Kilkakrotnie kontaktowałam się z Panią Mariolą w sprawie umówienia się na lekcje.Pani stwierdziła ,że nie musi starać się być miła ,bo ma tylu chętnych bijących się o miejsce na jej lekcjach....
Pani Mariola robiła mi łaskę ,że ze mną rozmawia.
Może miała zły humor.

Mariola Jonda

Niestety tresc komentarza niezgodna z rzeczywistością. Pani Monika kontaktowała się ze mną pierwszy raz w celach informacyjnych. Na pytanie czy pasuje mi w czwartek o godzinie 8.00 odpowiedziałam " w ten czwartek wyjatkowo nie, ale może znajdziemy inny termin. Muszę teraz wyjść. Bardzo proszę Panią o maila z propozycją innego terminu na lekcję próbną. Prowadze na mailu bazę moich uczniów, zaraz wyślę smsem moj adres"
Odpwiedź Pani Moniki: " Dobrze, do usłyszenia"
Po czym po paru godzinach otrzymuje od Pani Moniki wiadomosc SMS (nie mail), ze jej pasuje w czwartek na 8.00 czy mozemy miec lekcje?" (tłumaczyłam podczas rozmowy, ze mi nie pasuje).
Po czym napisałam: "Czwartek wyjatkowo nie pasuje, jakis inny termin?"
Pani Monika: za tydzien w czwartek?
Mariola: Prosze o maila z ta propozycja (drugi raz)
Po czym otrzymuje telefon Pani Moniki:
Pani Mariolu, czy nie mogłaby mi Pani tutaj odpowiedziec, musi PANI WYCHODZIC DO KLIENTA, ja jestem w pracy teraz i po co mam pisać MAILA"
Wytłumaczyłam spokojnie, ze prowadze swojej baze w mailu i jezeli nie mogła Pani napisac z jakiegokolwiek powodu, czy to brak umiejetnosci to wystarczyło powiedziec, wtedy jakos bym podeszła inaczej. Powiedziałam tez ze NIE MUSZE WYCHODZIC DO KLIENTA, gdyz mam ich bardzo duzo, a zasady jako nauczyciel wprowadzam swoje. Pani Monika jak widac w powyzszym komentarzu zrozumiała WYCHODZENIE DO KLIENTA JAKO BYCIE MIŁYM. Tłumaczyłam Pani Monice spokojnie dlaczego tak a nie inaczej. Zdenerwowała się bardzo, ze jest w pracy i nie ma na takie cos czasu ( kazdy pracuje..... ) przerywając moja wypowiedź odłożyła słuchawke zdenerwowana. Probowałam sie z nia skontaktować po nieprzyjemnym komentarzu ale nIe raczyła odebrać. Napisałam smsa z prośbą o usunięcie komentarza i zastanowieniem się czy takie zachowanie jest fair? Podsumowaując: Chciała narzucić mi swoj sposób działania, nie uszanowała mojej prosby o maila, dzowniła o 7 rano z pretensjami, przerywała w rozmowie, rozłączyła rozmowe. TAKA HISTORIA :) Moi przyszli uczniowie.....? Bez problemu mozna sie ze mna umowic, nigdy nie mam złego humoru, pracuje nawet w niedziele. Wybór nalezy do Was :) Pozdrawiam

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2015

Polecam! Chodziłam do Marioli na korepetycje przed wyjazdem do Hiszpanii. Lekcje były prowadzone w sympatycznej atmosferze, kurs był intensywny i ciekawy. Godziny zajęć również można było bez problemu dostosować.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.