Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Częstochowa
Malarstwo i rysunek50 - 70 / 60 min

Małgorzata

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na lekcje rysunku, malarstwa i projektowania graficznego.
Zajęcia odbywają się w prywatnym atelier w centrum miasta (2 min od Galerii Jurajskiej).

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 06.2002
Akademia im. Jana Długosza
Magister
MALARSTWO
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2002 - aktualnie
AUTORSKIE WARSZTATY ARTYSTYCZNE
Plastyk z wieloletnim doświadczeniem. Zdobyte przeze mnie umiejętności pozwalają efektywnie i kreatywnie realizować cele edukacyjne jako nauczyciel plastyki: przedmiotów praktycznych (grafika komputerowa, technologia reklamy, malarstwo, rysunek) i teoretycznych (historia sztuki). Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam prowadząc wielkokrotnie autorskie warsztaty plastyczne. Za każdym razem cechowały je indywidualne podejście nie tylko do tematu, ale przede wszystkim do uczestników.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.