Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Kraków
Wadowice
Kalwaria Zebrzydowska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Małgorzata

Opis ogłoszenia

Jesteś uczniem liceum bądź technikum i chcesz dobrze przygotować się do matury z matematyki? Próbujesz poprawić swoje oceny? A może masz zaległości w nauce lub napotkałeś problem z jakimś zagadnieniem i chciałbyś, aby ktoś pomógł Ci zrozumieć trudny temat? 

DOBRZE TRAFIŁEŚ!
Ze mną z łatwością przyswoisz wymagający materiał. Udzielam korepetycji od kilku lat. Pracowałam z uczniami szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i techników.  Zawsze dostosowuję się do poziomu ucznia, tłumaczę trudne zagadnienia zaczynając od najprostszych przykładów, tak by uczeń nie tylko nauczył się rozwiązać konkretne zadanie, ale by dobrze je zrozumiał. 

Nie tak dawno sama zdawałam maturę rozszerzoną z matematyki, jestem więc na bieżąco ze wszystkimi wymaganiami tego egzaminu.

Jeśli jest taka potrzeba, przygotowuję dla ucznia dodatkowe, niestandardowe zadania, skupiające się na tym, z czym ma największe problemy. Gwarantuję przyjazną atmosferę i satysfakcję.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.