Maciej Ziętek

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 60 min

Maciej Ziętek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam Cię :)

Udzielam indywidualnych lekcji gry na gitarze elektrycznej, klasycznej oraz akustycznej dla początkujących i zaawansowanych.

Swoją przygodę z gitarą rozpocząłem 15 lat temu. Jestem zwycięzcą prestiżowego Festiwalu Solo Życia 2016. Zagrałem dziesiątki koncertów w całej Polsce m.in. z autorskim projektem, gościnnie z Mietkiem Jureckim, The Crows oraz Cover Dale.

Zapraszam na mój kanał youtube ! Wystarczy wpisać w wyszukiwarce moje imię i nazwisko.

Dlaczego ja a nie inny nauczyciel ?
Odpowiedź jest prosta. U mnie nauczysz się grać i wierz mi, że nie będę Cię zmuszał do nauki nudnych i nieużytecznych rzeczy. Ponadto u mnie dominuje zasada, że TY tu rządzisz a nie ja ! Gramy Twoje ulubione kawałki, a nie moje :) Ja jestem tylko Twoim przewodnikiem, który poprowadzi Cię właściwą drogą.

Razem z uczniem dążę do osiągnięcia konkretnego celu, jaki wspólnie wybierzemy. Czy będzie to szybkie granie w rockowym zespole, czy przygrywanie przy ognisku - nauczysz się co najmniej tyle, ile chcesz.

Gwarantuję szybkie osiągnięcie pozytywnych efektów oraz przyjemną atmosferę podczas lekcji. Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia. Ograniczenia wiekowe nie istnieją. Najmłodszy z moich uczniów miał 6 lat, a najstarszy mógłby być jego pradziadkiem :)

Jeden z moich uczniów, mimo młodego wieku nagrywa już na youtube. Wystarczy wpisać Maciej MATYNIO Trocki :)

Ponadto oferuję pomoc w wyborze sprzętu muzycznego oraz podzielę się wiedzą, którą zdobyłem przez wiele lat praktyki gitarzysty.

Lekcje odbywają się w moim studio na ul. Weteranów.

Pozdrawiam
Maciek

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 21:00
Wtorek12:00 - 21:00
Środa12:00 - 21:00
Czwartek12:00 - 21:00
Piątek12:00 - 21:00
Sobota12:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Lekcje z Maćkiem są pełne profesjonalizmu i przyjemne za razem. Przekazuje on wiedzę w sposób usystematyzowany, odpowiedni do aktualnego poziomu, tak, aby w efekcie końcowym każdy dodany element składał się w możliwą do zrozumienia całość. Osobiście bardzo cenię w nim ogromną cierpliwość i nieprzeceniony spokój, które w połączeniu z odpowiednimi dopingującymi słowami ratują z nawet największej demotywacji. Lekcje zawierają zarówno elementy teoretyczne jak i praktyczne, a ćwiczone utwory są dobrane pod gust ucznia, także z jego propozycji. Efekty pracy widać i czuć a podejście Maćka jest bardzo indywidualne. Nauczyciel i muzyk z powołania.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Bardzo dobry nauczyciel gitary, dostosowuje lekcje pod ucznia i jego zainteresowania muzyczne i umiejętności. Potrafi doradzić i przekazać dużo wiedzy.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Do Pana Macka trafiliśmy po przygodzie ze szkołą Rock Music School w Lublinie. W szkole po prostu nie było przysłowiowej chemii pomiędzy uczniem a nauczycielem, więc przyszedł czas na zmiany. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, iż był to strzał w dziesiątkę. Pan Maciej jest bardzo ciepłą osobą, profesjonalną (po lekcji otrzymujesz tabulaturę oraz podkład muzyczny na maila), lekcje prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze, repertuar dobierany do poziomu ucznia z jego akceptacją. Z twarzy mojego syna po zakończeniu lekcji nie schodzi uśmiech, co świadczy o dobrej zabawie. Rezultaty nauki można zobaczyć na YOUTUBE wpisując Maciej Matynio Trocki. Maciek ma 10 lat i z radością czeka na kolejną lekcję z Panem Maćkiem. Nauczyciel z powołania, godny polecenia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Maciek to wspaniały nauczyciel. Do lekcji podchodzi z uśmiechem i dobrym humorem. Jest wymagający, aczkolwiek wyrozumiały. Dla niego nie istnieje słowo "nie" "nie potrafię"... Jest Pasjonatem, Profesjonalistą, Perfekcjonistą. Serdecznie polecam!

avatar
Adriana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Maciek to zarówno świetny gitarzysta jak też zdolny nauczyciel. Nie jestem specjalnie muzykalna ale odkąd uczę się pod okiem Maćka robię widoczne dla siebie i innych postępy. Ma słuch absolutny i dar motywowania do coraz cięższej pracy;p
Zdecydowanie nie zamieniłabym na żadnego innego nauczyciela! Polecam wszystkim niezdecydowanym pomimo tego że pewnie będzie trudniej umówić się na lekcję;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Polecam Maćka, nauka z nim to sama przyjemność

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.