Blue Guitar Studio

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć !

Nazywam się Maciej Ziętek i zapraszam Cię do świata gitary. Prowadzę indywidualne lekcje gry na gitarze elektrycznej, akustycznej oraz klasycznej dla początkujących i zaawansowanych.

Swoją przygodę z gitarą rozpocząłem 17 lat temu. Jestem zwycięzcą prestiżowego Festiwalu Solo Życia 2016. Zagrałem dziesiątki koncertów w całej Polsce m.in. z autorskim projektem, gościnnie z Mietkiem Jureckim, The Crows oraz Cover Dale. Na co dzień prowadzę Blue Guitar Studio oraz jestem nauczycielem w szkole muzycznej.

Zapraszam na stronę na facebooku oraz kanał youtube !  Wystarczy wpisać w wyszukiwarce moje imię i nazwisko.

Dlaczego ja a nie inny nauczyciel ?
Odpowiedź jest prosta. U mnie nauczysz się grać i wierz mi, że nie będę Cię zmuszał do nauki nudnych i nieużytecznych rzeczy. Gramy Twoje ulubione kawałki, a nie moje :) Ja jestem tylko Twoim przewodnikiem, który poprowadzi Cię właściwą drogą.

Każdego ucznia traktuję indywidualnie, a ścieżkę rozwoju gitarowego wybieramy wspólnie.

Ograniczenia wiekowe nie istnieją. Jeśli myślisz, że mając 40 lat już za późno na naukę to jesteś w dużym błędzie. Najmłodszy z moich uczniów miał 5 lat, a najstarszy mógłby być jego pradziadkiem ;)

Gwarantuję szybkie osiągnięcie pozytywnych efektów oraz przyjemną atmosferę podczas lekcji.  

Jeden z moich uczniów, mimo młodego wieku nagrywa już na youtube. Wystarczy wpisać Maciej MATYNIO Trocki :)

Jeśli nie wiesz jaką kupić gitarę, to mów śmiało - pomogę. Jako pasjonat wiem w co warto zainwestować, a czego lepiej unikać. 

Lekcje odbywają się w Blue Guitar Studio na ul. Weteranów 10/1

Pozdrawiam serdecznie :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Blue Guitar Studio
Weteranów 10/1
20-400 Lublin
NIP: 9591827930

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

+rep Najlepszy przewodnik w świecie gitary na jakiego można trafić. Pasjonat i wirtuoz. Uczęszczam na jego lekcje od nie pamiętam jak dawna i jestem bardzo zadowolony. Gdy rozpoczynałem naukę już od jakiegoś czasu grałem, palce były szybkie ok, ale miałem duże problemy z utrzymaniem tempa i rytmu. Dzięki Maciejowi moje problemy zaczęły zanikać, a ponad to wyniósł moją technikę gry przynajmniej 2 levele w górę ( jak nie więcej ) i podszkolił z teorii, a wszystko to przy rewelacyjnej atmosferze podczas lekcji i piosenkach, które lubię i często sam wybieram, lecz przy jednoczesnej kontroli czego mi aktualnie trzeba i jaki utwór na ten moment pozwoli mi się najlepiej rozwinąć.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Na lekcje giatry do pana Maćka uczęszczam już prawie dwa lata. Z tygodnia na tydzień widać ogromy postęp. Nauczyciel dostosowuje sie pod ucznia i jego preferencje muzycze, ale także sugeruje inne style, aby rozwinąć w nim umiejętność grana różnych gatunków muzycznych, wieloma, technikami. Na zajęciach panuje miła i luźna atmosfera dzięki, której uczeń czuje się swobodnie. Można z nim porozmawiać na różne tematy takie jak sprzęt gitarowy, nagrywanie gitary czy ogólnie kształcenie muzyczne. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że pan Maciek bedzie cie chciał poprostu nauczyć dobrze grać na gitarze, a nie będzie wymagał nauki tysiąca zagadnień z teorii muzyki, których osoba początkująca czy średnio zaawansowana nie będzie w stanie wykożystać.
Gorąco Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Szczerze polecam! Na Maćka trafiłam dzięki pozytywnym opiniom w sieci, przekonałam się że są jak najbardziej prawdziwe. Cierpliwy, wychodzi naprzeciw prośbom uczniów jeśli chodzi o repertuar, a jednocześnie zachęca do spróbowania czegoś nowego. W moim przypadku z sukcesem zrealizował niełatwą rzecz - nauczył grać (całkiem nieźle, pochlebiam sobie:) osobę dorosłą, nie mającą żadnej wiedzy z zakresu teorii muzyki. Doskonały nauczyciel.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Jeśli szukasz najlepszego nauczyciela gitary to jedynym i najlepszym kandydatem jest Maciek.Dlaczego? To bardzo proste jest to człowiek który wykazuje się ogromną cierpliwością w stosunku do ucznia a także nie nauczy cię nudnych schematów lecz pokaże ci jak w prosty i ciekawy sposób zagrać twoje ulubione numery. Dodatkowo lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze i wcale nie przypominają tych nudnych i monotonnych ze szkoły, ponieważ na każdej lekcji poruszane są nowe zagadnienia. Swoją przygodę z grą na gitarze rozpoczęłam u Maćka około 4 lata temu i nie żałuję mimo iż początki bywały trudne to dzieki niemu poznałam co to znaczy grać z pasją.
Polecam w 100 %

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Do Maćka zacząłem uczęszczać kilka lat temu, kiedy moje umiejętności grania na gitarze akustycznej były dosyć niskich lotów i nie wiedziałem jak to poprawić. Dzięki niemu moja dalsza nauka poszła w dobrym kierunku a efekty były widoczne z tygodnia na tydzień. Poprawiła się moja technika i zacząłem grać rzeczy, których wcześniej w ogóle bym się nie podjął. Maciek potrafi zmotywować do pracy i dalszego rozwoju. Zawsze też posłuży radą co do sprzętu, czy to samych gitar czy też akcesoriów. Szczerze polecam.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Do Maćka trafiłam po raz pierwszy 5 lat temu, wtedy obudził we mnie zamiłowanie do gitary. Różne zadania życiowe sprawiły jednak, że na jakiś czas oddaliłam się od tego. Jednak możliwość obserwowania jego rozwoju i pasji do gitary oraz muzyki w ogóle podtrzymywały we mnie potrzebę powrotu. I tak od stycznia 2020 znów uczęszczam na lekcję do Maćka. Niezwykle cenne na tych spotkaniach są dla mnie wiedza i doświadczenie, które mam szczęście od niego czerpać. Ale nie tylko, Maciek bacznie obserwuje to co dzieje się ze mną jako uczennicą. Jest uważny na moje kryzysy, które chyba są nieuniknione w tej niezwykłej podróży. Adekwatnie chwali i motywuje. Kiedy jestem w dobrej kondycji podnosi poprzeczkę, kiedy zaś mam gorszy dzień, pomaga odnaleźć nadzieję. Polecam :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Super nauczyciel! Lekcje w luznej przyjemnej atmosferze, dostosowane do moich potrzeb ;) Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Kilka lat temu Maciek uczył mnie gry na gitarze. Jest wspaniałym nauczycielem, z profesjonalnym podejściem i niezwykłymi umiejętnościami. Dla mnie jest geniuszem gitary z fantastycznym gustem muzycznym =)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Świetny nauczyciel, cierpliwy, podchodzi do ucznia indywidualnie, potrafi zmotywować. Lekcje są dobrze zbalansowane pomiędzy nauką teorii a graniem swoich ulubionych kawałków. Każda lekcja z panem Maćkiem jest interesująca. Jako osoba, która brała lekcje nauki gry na gitarze u pana Maćka przez wiele lat, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że znalezienie lepszego nauczyciela byłoby nie lada wyzwaniem. Dlatego każdemu aspirującemu gitarzyście polecam właśnie Maćka Ziętka!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Łącznie uczyłem się z Maćkiem gry na instrumencie przez ok. 3 lata. Powiem szczerze, że nie żałuję ani minuty i ani złotówki wydanej na korepetycje. Maciek udowodnił niejednokrotnie, że jest człowiekiem pełnym cierpliwości z niesamowicie szeroką wiedzą i talentem pedagogicznym. Lekcje są wprost niezapomniane a każdą bez wyjątku wspominał będę bardzo ciepło. Nie spodziewałem się, że nawet taki antytalent jak ja będzie kiedykolwiek grał płynnie na gitarze. Jeżeli kiedykolwiek będę polecał kogokolwiek jako nauczyciela gry na gitarze to będzie to na pewno Maciek. Dziękuję za cały poświęcony mi czas.

Jeżeli czytasz te opinię i zastanawiasz się czy skorzystać z usług Maćka powiem wprost - nie marnuj czasu na wahanie się i wybierz tego człowieka. Nie można trafic lepiej.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Chodziłem na lekcje przez wiele lat i po mojej przeprowadzce z miasta bardzo tęsknie za lekcjami gitary u Pana Maćka, polecam serdecznie !

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Maciek jest bardzo cierpliwym i wyrozumiałym nauczycielem. Gdy przychodzą wątpliwości- motywuje do nauki. Atmosfera na zajęciach jest bardzo twórcza. Polecam go z całego serca, dzieki niemu, pomimo wieku, nie tracę nadzei na zostanie kolejną Jennifer Batten.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Lekcje z Maćkiem są pełne profesjonalizmu i przyjemne za razem. Przekazuje on wiedzę w sposób usystematyzowany, odpowiedni do aktualnego poziomu, tak, aby w efekcie końcowym każdy dodany element składał się w możliwą do zrozumienia całość. Osobiście bardzo cenię w nim ogromną cierpliwość i nieprzeceniony spokój, które w połączeniu z odpowiednimi dopingującymi słowami ratują z nawet największej demotywacji. Lekcje zawierają zarówno elementy teoretyczne jak i praktyczne, a ćwiczone utwory są dobrane pod gust ucznia, także z jego propozycji. Efekty pracy widać i czuć a podejście Maćka jest bardzo indywidualne. Nauczyciel i muzyk z powołania.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Bardzo dobry nauczyciel gitary, dostosowuje lekcje pod ucznia i jego zainteresowania muzyczne i umiejętności. Potrafi doradzić i przekazać dużo wiedzy.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Do Pana Macka trafiliśmy po przygodzie ze szkołą Rock Music School w Lublinie. W szkole po prostu nie było przysłowiowej chemii pomiędzy uczniem a nauczycielem, więc przyszedł czas na zmiany. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, iż był to strzał w dziesiątkę. Pan Maciej jest bardzo ciepłą osobą, profesjonalną (po lekcji otrzymujesz tabulaturę oraz podkład muzyczny na maila), lekcje prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze, repertuar dobierany do poziomu ucznia z jego akceptacją. Z twarzy mojego syna po zakończeniu lekcji nie schodzi uśmiech, co świadczy o dobrej zabawie. Rezultaty nauki można zobaczyć na YOUTUBE wpisując Maciej Matynio Trocki. Maciek ma 10 lat i z radością czeka na kolejną lekcję z Panem Maćkiem. Nauczyciel z powołania, godny polecenia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Maciek to wspaniały nauczyciel. Do lekcji podchodzi z uśmiechem i dobrym humorem. Jest wymagający, aczkolwiek wyrozumiały. Dla niego nie istnieje słowo "nie" "nie potrafię"... Jest Pasjonatem, Profesjonalistą, Perfekcjonistą. Serdecznie polecam!

avatar
Adriana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Maciek to zarówno świetny gitarzysta jak też zdolny nauczyciel. Nie jestem specjalnie muzykalna ale odkąd uczę się pod okiem Maćka robię widoczne dla siebie i innych postępy. Ma słuch absolutny i dar motywowania do coraz cięższej pracy;p
Zdecydowanie nie zamieniłabym na żadnego innego nauczyciela! Polecam wszystkim niezdecydowanym pomimo tego że pewnie będzie trudniej umówić się na lekcję;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Polecam Maćka, nauka z nim to sama przyjemność

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.