Maciej Ziętek

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 / 60 min

Maciej Ziętek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam Cię :)

Udzielam indywidualnych lekcji gry na gitarze elektrycznej, klasycznej oraz akustycznej dla początkujących i zaawansowanych.

Swoją przygodę z gitarą rozpocząłem 15 lat temu. Jestem zwycięzcą prestiżowego Festiwalu Solo Życia 2016. Zagrałem dziesiątki koncertów w całej Polsce m.in. z autorskim projektem, gościnnie z Mietkiem Jureckim, The Crows oraz Cover Dale. Na co dzień jestem nauczycielem w szkole muzycznej.

Zapraszam na mój kanał youtube ! Wystarczy wpisać w wyszukiwarce moje imię i nazwisko.

Dlaczego ja a nie inny nauczyciel ?
Odpowiedź jest prosta. U mnie nauczysz się grać i wierz mi, że nie będę Cię zmuszał do nauki nudnych i nieużytecznych rzeczy. Ponadto u mnie dominuje zasada, że TY tu rządzisz a nie ja ! Gramy Twoje ulubione kawałki, a nie moje :) Ja jestem tylko Twoim przewodnikiem, który poprowadzi Cię właściwą drogą.

Razem z uczniem dążę do osiągnięcia konkretnego celu, jaki wspólnie wybierzemy. Czy będzie to szybkie granie w rockowym zespole, czy przygrywanie przy ognisku - nauczysz się co najmniej tyle, ile chcesz.

Gwarantuję szybkie osiągnięcie pozytywnych efektów oraz przyjemną atmosferę podczas lekcji. Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia. Ograniczenia wiekowe nie istnieją. Najmłodszy z moich uczniów miał 6 lat, a najstarszy mógłby być jego pradziadkiem :)

Jeden z moich uczniów, mimo młodego wieku nagrywa już na youtube. Wystarczy wpisać Maciej MATYNIO Trocki :)

Ponadto oferuję pomoc w wyborze sprzętu muzycznego oraz podzielę się wiedzą, którą zdobyłem przez wiele lat praktyki gitarzysty.

Lekcje odbywają się w moim Studio na ul. Weteranów.

Pozdrawiam
Maciek

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Lekcje z Maćkiem są pełne profesjonalizmu i przyjemne za razem. Przekazuje on wiedzę w sposób usystematyzowany, odpowiedni do aktualnego poziomu, tak, aby w efekcie końcowym każdy dodany element składał się w możliwą do zrozumienia całość. Osobiście bardzo cenię w nim ogromną cierpliwość i nieprzeceniony spokój, które w połączeniu z odpowiednimi dopingującymi słowami ratują z nawet największej demotywacji. Lekcje zawierają zarówno elementy teoretyczne jak i praktyczne, a ćwiczone utwory są dobrane pod gust ucznia, także z jego propozycji. Efekty pracy widać i czuć a podejście Maćka jest bardzo indywidualne. Nauczyciel i muzyk z powołania.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Bardzo dobry nauczyciel gitary, dostosowuje lekcje pod ucznia i jego zainteresowania muzyczne i umiejętności. Potrafi doradzić i przekazać dużo wiedzy.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Do Pana Macka trafiliśmy po przygodzie ze szkołą Rock Music School w Lublinie. W szkole po prostu nie było przysłowiowej chemii pomiędzy uczniem a nauczycielem, więc przyszedł czas na zmiany. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, iż był to strzał w dziesiątkę. Pan Maciej jest bardzo ciepłą osobą, profesjonalną (po lekcji otrzymujesz tabulaturę oraz podkład muzyczny na maila), lekcje prowadzone są w miłej i sympatycznej atmosferze, repertuar dobierany do poziomu ucznia z jego akceptacją. Z twarzy mojego syna po zakończeniu lekcji nie schodzi uśmiech, co świadczy o dobrej zabawie. Rezultaty nauki można zobaczyć na YOUTUBE wpisując Maciej Matynio Trocki. Maciek ma 10 lat i z radością czeka na kolejną lekcję z Panem Maćkiem. Nauczyciel z powołania, godny polecenia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Maciek to wspaniały nauczyciel. Do lekcji podchodzi z uśmiechem i dobrym humorem. Jest wymagający, aczkolwiek wyrozumiały. Dla niego nie istnieje słowo "nie" "nie potrafię"... Jest Pasjonatem, Profesjonalistą, Perfekcjonistą. Serdecznie polecam!

avatar
Adriana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Maciek to zarówno świetny gitarzysta jak też zdolny nauczyciel. Nie jestem specjalnie muzykalna ale odkąd uczę się pod okiem Maćka robię widoczne dla siebie i innych postępy. Ma słuch absolutny i dar motywowania do coraz cięższej pracy;p
Zdecydowanie nie zamieniłabym na żadnego innego nauczyciela! Polecam wszystkim niezdecydowanym pomimo tego że pewnie będzie trudniej umówić się na lekcję;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2018

Polecam Maćka, nauka z nim to sama przyjemność

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.