Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka45 - 50 / 60 min

Konrad

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Matura 2021 za nami, zapraszam na korepetycje przygotowawcze do matury w roku 2022!

Wielu nauczycieli informatyki w szkołach średnich nie zna materiału rozszerzonego, a nawet każą się uczyć samodzielnie od zera. Jako niedawny maturzysta wiem, jak trzeba się uczyć, aby tę maturę zdać na wysoki wynik. Chętnie pomogę takiej osobie, która chce się dobrze przygotować do matury rozszerzonej z informatyki lub ją poprawić. Uczę algorytmiki, programowania w C++ lub C#, excela, accessa i SQLa na poziomie matury rozszerzonej. Osobiście, dzięki temu wynikowi dostałem się na informatykę na każdą uczelnię, na którą składałem papiery. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Oferuję naukę online lub stacjonarnie (u ucznia) w Warszawie.

Zapraszam do kontaktu mailowego!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Dobrze poprowadzone korepetycje przygotowujące do matury z informatyki. Potrafi dobrze i zrozumiale wytłumaczyć materiał. Jestem z zajęć bardzo zadowolony. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.