Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Opole (centrum +4)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2018

Pani Malwina jest niebywałą entuzjastką nie tylko języka angielskigo, ale również polskiego. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna, chociaż zawsze czułem "bacik" nad sobą i starałem się przychodzić przygotowany, by nie widzieć rozczarowania na jej twarzy. Duże tak!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Zajęcia u Malwiny to odskocznia od problemów dnia codziennego. Lekcje prowadzone sumiennie, z humorem i dużą czujnością! Trzeba się mieć na baczności, gdyż wychwyci najmniejszy błąd. Urozmaica lekcje czym się da – pokazuje angielskie bilety, mapy, monety. Korzysta z zasobów Youtuba i zawsze wynajduje coś pasującego idealnie w punkt, zgodne z tematem lekcji, słownictwem czy po prostu sytuacyjnego. Jest wyrozumiała i elastyczna, a przy tym niesamowicie skromna.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2016

Pani Malwina jest cierpliwą , empatyczną i rzetelna nauczycielką. Na spotkaniach z angielskim jest świetna atmosfera i duża doza wiedzy. Polecam każdemu kto chce dobrze się nauczyć języka obcego ;-)

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Pani Malwina to ciepła osoba, z dużym zasobem wiedzy i taką samą dozą cierpliwości. Zajęcia zawsze odbywają się w miłej atmosferze

avatar
Roland
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2013

Chodzę do Malwiny od roku. Lekcje prowadzone są w miłej, ale zarazem motywującej do nauki atmosferze. Rezultaty widać poprzez zaliczone egzaminy.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2013

Chodzę do Pani Malwiny od wielu miesięcy i jestem bardzo zadowolony z nauki. Zapewnia dobre i ciekawe materiały, zajęcia są prowadzone intensywnie i solidnie. Polecam w ciemno:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.