Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Wrocław
Katowice
Gdańsk
Warszawa
Poznań
Anatomia120 / 60 min

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z anatomii. Kierunek lekarski (medycyna), kierunek lekarsko-dentystyczny (stomatologia), pielęgniarstwo, położnictwo, dietetyka, kosmetologia, ratownictwo medyczne i kierunki pokrewne.Oferuję zarówno zajęcia w formie długotrwałej współpracy, jak i jednorazowej lub krótkoterminowej pomocy z zadaniem, projektem czy przed kolokwium/ zaliczeniem/egzaminem. Zajęcia prowadzę za pomocą aplikacji Google Meet-jedyne czego potrzebujesz, żeby dołączyć bycie zalogowanym na koncie Google.Preferowana forma kontaktu to e-mail lub SMS.Nie zawsze mam możliwość odebrać telefon, natomiast staram się zawsze oddzwaniać. Jestem lekarzem, a korepetycje z anatomii prowadzę od kilku lat. Oferuję dodatkowe materiały, które w skrócie zawierają najistotniejsze zagadnienia. Dzielenie się wiedzą i możliwość pomocy sprawiają mi ogromną przyjemność, więc chętnie rozwieję wszystkie wątpliwości pojawiające się podczas nauki. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Śląski uniwersytet medyczny
Magister
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2022

Polecam korepetycje z panią Małgorzatą. Każdy temat zawsze jest wytłumaczony w dokładny sposób. Przerobiliśmy bardzo dużo zadań maturalnych z naciskiem na pisanie pod klucz, co pozwoliło mi dostać się na wymarzone studia.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2022

Świetnie prowadzone lekcje. Materiał jest realizowany zrozumiale. Wszystko bardzo dobrze wyjaśnione. Bardzo polecam!

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2022

Bardzo polecam korepetytora. Moja córka jest zadowolona z zajęć. Efekty widać w postaci lepszych ocen w szkole.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2022

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, z których korzystam od kilku miesięcy. Super podejście do ucznia, polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2022

Bardzo polecam Panią Małgorzatę ,która jest bardzo cierpliwym i dokładnym nauczvcielem

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2022

Do Pani Gosi trafiłam rok temu z polecenia koleżanki. Mogę serdecznie polecić kurs do matury rozszerzonej z biologii-uzyskałam wynik 82 procent! Moje lekcje były prowadzone stacjonarnie i online (ta forma zajęć bardzo mi odpowiadała). Świetne przygotowanie do matury!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.