Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Lublin
Warszawa
Faktura VAT
Język włoski60 - 120 / 60 min

Gosia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Aktualnie  brak miejsc na zajęcia indywidualne

------------------------------

Nazywam się Gosia i zapraszam Cię na skuteczne zajęcia online z najpiękniejszego języka świata. 

Zajęcia

Od ponad 7 lat uczę i z każdym rokiem utwierdzam się w przekonaniu, że to jest to jest to :) Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych i licealistów (przygotowuję do matury, 100% zdanych podstawowych i rozszerzonych matur). 

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie , najpierw chętnie posłucham o Twoich motywacjach, celu i potrzebach, a następnie zaproponuję odpowiedni system pracy. Jeśli już kiedyś się uczyłeś/aś na początku sprawdzę Twój poziom, żeby od razu ruszyć z najlepszego punktu.

Zazwyczaj na zajęciach korzystamy z wiodącego podręcznika (porządkuje to naukę), uzupełnianego materiałami autentycznymi (filmiki z Youtube, podcasty, blogi, piosenki…), bo uważam, że ważne jest od samych podstaw oswajanie się z żywym (często potocznym) językiem. 

Rozwijamy wszystkie sprawności językowe (słuchanie, mówienie, czytanie ze zrozumieniem, pisanie). W różnych proporcjach, w zależności od potrzeb. Jeśli zależy Ci na swobodnej komunikacji , wtedy magicznie robię tak, żebyś mówił/a przez min. 70% czasu zajęć.  Na lekcjach korzystamy z aplikacji/stron typu Quizlet czy Wordwall.

W Quizlecie robię dla Ciebie notatki po każdej lekcji , do których możesz wracać i powtarzać słówka.

Oferuję:
- zajęcia ogólne na każdym poziomie (A1-C1)
- zajęcia specjalistyczne /tematyczne odpowiadające Twojej specyficznej potrzebie (włoski kulinarny, medyczny, biznesowy, turystyczny (np. dla przewodników) etc.)
- zajęcia typowo konwersacyjne - od poziomu b1 (wyjaśnienie: na każdych innych zajęciach też dużo rozmawiamy, ale w tych chodzi o zerowy lub minimalny nacisk na gramatykę, bo zakładam, że na tym poziomie już znasz co trzeba i rozmawiamy na interesujące Cię lub zaproponowane przeze mnie tematy ;))
- pomoc w przygotowaniu do certyfikatów/egzaminów (w tym matury podstawowej i rozszerzonej)
- inne: Zostawiam pole dla Twojej potrzeby, z którą do tej pory mogłam nie mieć styczności i która nie przyszła mi do głowy :)

,,Repetitio est mater studiorum’‘, a więc robimy regularne powtórki , bo są skuteczne (tak działa nasz mózg).​ 

Naturalmente zadaję prace domowe. Uważąm, że praca samodzielna jest  mooolto importante  i przyspiesza proces nauki. Praca domowa to jakby wisienka na torcie, a nie kara :) Pracą domową jest często coś do obejrzenia/przesłuchania/przeczytania na kolejny raz i od tego zaczynamy nową lekcję. Czasem są to ćwiczenia utrwalające daną stukturę lub słownictwo. 

O mnie

Jestem cierpliwa, spokojna i konkretna. Mam poczucie humoru, lubię suchary i włoskie memy :)

- magister Filologię romańskiej  KUL (spec. pedagogiczna),
- studia na Università degli studi di Bergamo,
- praca w organizacji pozarządowej na Sycylii,
- opieka nad trzema słodkimi (zazwyczaj) dziewczynkami w Toskanii,
- sadzenie eko szafranu w Emilii Romagnii,
- gotowanie na wegetariańskim obozie w Puglii.
- Certificato di Conoscenza della Lingua Italiana Celi 4 (C1) wydany przez CVCL przy Università degli studi di Perugia (egzamin zdany w 2015 roku). 
- oprócz włoskiego znam biegle angielski, francuski i hiszpański (i odrobinę rumuński).

Włochy zjeździłam wzdłuż i wszerz (bardziej wzdłuż :)) i uważam je za swoją drugą ojczyznę i destinazione na emeryturę :)

Ukończyłam kurs nauczania języków online organizowany przez Annę Popławską i cały czas się dokształcam dydaktycznie i informatycznie. Sama uczę się hiszpańskiego online z cudowną nauczycielką, także znam też perspektywę ucznia ;) 

Jestem na  100% zaangażowana w lekcję i na to samo liczę z Twojej strony. 

Pracuję na  Zoomie lub skypie . Prowadzę działalnośc, wystawiam faktury ( tutto legale !). W razie pytań służę pomocą.  

Jeśli nie odbieram, prawdopodobnie prowadzę zajęcia, proszę wtedy o smsa. :)

Ci sentiamo!
A presto!
Gosia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Gosia
ul. Puchacza 1/ 6
20-323 Lublin
NIP: 5372535817

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2023

Poprzez stosowanie różnych metod i narzędzi (co wpływa na lepsze przyswajanie wiedzy i ogólną chęć uczenia się) Gosia, w sposób skuteczny, potrafi przekazywać wiedzę. Śmiało mogę powiedzieć, że jest bardzo dobra w tym co robi;)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2023

Włoski z Gosią jest zawsze bardzo ciekawy, nawet nie wiem kiedy ucieka nam czas! Gosia korzysta z różnych form nauki, przez co nigdy się nie nudzimy. Dodatkowo zna bardzo dużo różnych ciekawostek o kulturze włoskiej. Polecam z całego serca! : )

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Zajęcia z Gosia są zawsze przyjemnością. Lekcje prowadzone są w sposób bardzo interesujący, zawsze wspierane dodatkowymi materiałami z poza książki. Miła atmosfera która panuje na zajęciach tylko pomaga w nauce.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2023

Lekcje z Gosią to czysta przyjemność. Zawsze jest przygotowana, rzeczywiście dba o to, żeby rozwijać każdą umiejętność językową - słuchanie, pisanie, czytanie. Przesyła ciekawe, dodatkowe materiały. Polecam!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Jestem początkująca, uczę się od prawie pół roku i na każdych zajęciach mam dużą frajdę z lekcji :) . Zajęcia są różnorodne, na pewno nie nudne, pozwalają rozwijać umiejętności mówienia i słuchania, z równoczesnym poznawaniem nowego słownictwa i gramatyki. Słowem, polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2022

Polecam lekcje z Gosią, jestem jej uczennicą od ponad roku.
Przede wszystkim na zajęciach panuje miła, sprzyjająca nauce atmosfera, Lektorka przygotowuje liczne powtórki materiału, przysyła ciekawe, dodatkowe treści. Długo szukałam odpowiedniego nauczyciela języka włoskiego, a biorąc pod uwagę fakt, iż sama jestem nauczycielką:) , moje oczekiwania były bardzo sprecyzowane.
Szczerze polecam wszystkim zakończenie poszukiwań na tej właśnie stronie :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2022

Lekcje z Panią Małgosia są dla mnie ogromną przyjemnością. Zajęcia prowadzone są w ciekawej formie urozmaicane słuchankami, filmami duzy nacisk na mówienie w języku włoskim. Często powtarzamy słówka z wcześniejszych zajęć ale w różnych formach więc jest ciekawie a jednocześnie zapamiętuje na stałe poszczególne partie słownictwa. Dodatkowo Pani Małgosia zawsze stara się mi iść na rękę jesli potrzebuje np przełożyć zajęcia. Jest zawsze przygotowana do zajęć. Doskonale wie gdzie dokładnie skończyliśmy do czego np powrócić Niestety pamieta też o wszystkich pracach domowych:) Serdecznie polecam Dla mnie jeden z najlepszych nauczycieli języka obcego z jakim się uczyłam. Jednocześnie bardzo miła i ciekawa osoba z którą rozmowa jest przyjemnością.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Pani Małgosia bardzo ciekawie prowadzi zajęcia, rozmawiamy o kulturze, wydarzeniach ,oprócz tego zawsze trochę gramatyki i znajdujemy temat do rozmowy - oczywiście po włosku!

avatar
antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2022

Miła atmosfera, elastyczność zajęć w zależności od potrzeb i zainteresowań ucznia, ciekawe materiały. Szczerze polecam.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2022

Jeżeli szukasz, naprawdę dobrego nauczyciela języka włoskiego to idealnie trafiłeś. Małgosia to profesjonalistka w całym znaczeniu tego słowa. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Jak mało kto, potrafi w przejrzysty sposób wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia gramatyczne. Ucząc się z Małgosią po prostu zdobywasz wiedzę. Lekcje mijają w bardzo szybkim tempie, a wiedza pozostaje w głowie. Materiały są dobierane w taki sposób, aby zajęcia były interesujące, a poziom odpowiedni. Na tych zajęciach czujesz się tak, jakbyś był we Włoszech. Jeżeli chcesz przełamać barierę mówienia, chcesz mówić pewniej, podszkolić gramatykę, przejść na wyższy poziom to nauka z Małgosią będzie idealnym rozwiązaniem.
Szczerze polecam.

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Pani Gosia jest naprawdę świetna w tym co robi! :) Widać, ze bardzo się angażuje w każde zajęcia, daje się wykazać uczniom i oczywiście poprawia błędy. Atmosfera na zajęciach jest naprawdę bezstresowa i przyjemna, chwilami również bywa bardzo zabawnie :)
Uczę się z Panią Gosią już od ponad roku i mogę ją polecić całym sercem :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2022

Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie i w wyjątkowo przyjemnej atmosferze. Małgosia potrafi dostosować lekcję do potrzeb uczącego się i prowadzi je w sposób bardzo urozmaicony, wykorzystując różne metody i nowoczesne narzędzia pracy. Wszystkie materiały są przez nią porządkowane i przechowywane w formie online, co bardzo ułatwia samodzielną pracę w domu. Na każdych zajęciach widać pasję i zaangażowanie Małgosi - często nawet po skończonych zajęciach wysyła dodatkowe materiały, filmiki, piosenki. Jestem bardzo zadowolona z lekcji oraz z efektów naszej wspólnej pracy.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Ciekawe zajęcia, bezstresowa atmosfera, pogoda ducha i uśmiech p. Małgosi sprawiają, że nauka języka jest dużą przyjemnością. Różnorodność zadań domowych powoduje, ze faktycznie chce się je zrobić :-). Zwykle przy nauce nowego języka pojawiają się u mnie opory w mówieniu-podczas tych cotygodniowych spotkań zupełnie ich nie odczuwam...

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Małgosią. Uczymy się razem od prawie dwóch lat. Lekcje są prowadzone bardzo ciekawie. Małgosia jest zawsze przygotowana, inspiruje mnie i motywuje. Bardzo podoba mi się również podejście do zadań domowych. Są nie tylko bardzo dobrze dopasowane do przerabianego materiału ale również różnorodne (filmiki, piosenki, krzyżówki etc.). Na koniec, to, co chyba najważniejsze: Małgosia jest bardzo miłą, kulturalną osobą, z którą spotkania to czysta przyjemność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.