Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe30 - 50 / 60 min

Małgosia

Opis ogłoszenia

Oferuję pomoc w nauce języka angielskiego, w nauce czytania/pisania, odrabianiu zadań domowych, nadrobieniu zaległości, tłumaczeniu niezrozumiałych treści. Poprowadzę również ćwiczenia w formie gier i zabaw dla dzieci z dysleksją, problemami logopedycznymi. Za każdym razem sumiennie przygotowuję się do zajęć, staram się aby miały atrakcyjną formę i przebiegały w świetnej atmosferze :)
Jestem absolwentką pedagogicznych studiów magisterskich na UAM w Poznaniu (spec. edukacja elementarna i terapia pedagogiczna). Posiadam uprawnienia do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym oraz do prowadzenia zajęć z terapii dla dzieci z trudnościami w uczeniu się (również w gimnazjum).
SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.