Małgorzata Kotlińska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Łódź (Bałuty +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wsparcie psychologiczne i pedagogiczne dla Ucznia mającego trudności w popandemicznej rzeczywistości , praca nad wzmacnianiem poczucia wartości Dziecka, nauka procesu uczenia się, profesjonalna pomoc w nauczaniu języka polskiego ,doskonalenie sztuki czytania i słuchania ze zrozumieniem, oswajanie lęku przed głośnym wyrażaniem swojego zdania - prowadzi doświadczona nauczycielka, pedagog z wieloletnim stażem pracy w edukacji , także w pracy z dziećmi neuroróżnorodnymi.
DOCENIAM, NIE OCENIAM!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1977 - 09.1982
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia Polska ze specjalnością pedagogiczną
Kursy i szkolenia
.
KURSY: 1. Induwidualizacja procesu nauczania języka polskiego;2.Kurs na moderatora procesu nauczania języka polskiego;3.Kurs na konsultanta edukacji języka ojczystego dla nauczycieli;4.Kurs na kierownika i organizatra wypoczynku dla dzieci i młodzieży
Doświadczenie
09.1977 - 09.2014
Doświadczony nauczyciel-pedagog

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2023

Pani Kotlińska to pedagog przez duże "P". Nauczycielka z prawdziwą pasją i empatią do ucznia. Moja córka została świetnie przygotowana do egzaminu ośmioklasisty, a co najważniejsze, lubiła chodzić na te lekcje. Z całego serca polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2022

Doświadczona nauczycielka, ale łapie świetny kontakt z młodzieżą. Na bieżąco z wytycznymi do egzaminów, przygotowuje kompleksowo i starannie. Pani Małgorzata ma w sobie bardzo dużo energii i pierwszy raz syn nie marudzi, że ma chodzić na korki. Uczy się tam nie tylko polskiego, ale też wiedzy o kulturze, historii. Zaczął chętniej czytać i nawet z nami więcej rozmawia o różnych rzeczach. Bardzo polecam tą Panią.

avatar
Mama uczennicy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2021

Nauczycielka z prawdziwego zdarzenia. Świetnie zmotywowała moją córkę do nauki. Szanuje dzieci i traktuje je poważnie. Ma ogromną cierpliwość. Potrafi tak tłumaczyć, że dziecko zaczyna się samo potem interesować na przykład historią albo wiedzą o kulturze. Polecam bardzo.

avatar
Carol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Pani Małgorzata Kotlińska to bardzo ciepła, życzliwa i doświadczona kobieta , ale przede wszystkim nauczyciel z pasją i powołaniem.

Małgorzata Kotlińska

Witam! Bardzo dziękuję za opinię. Serdecznie pozdrawiam, Małgorzata Kotlińska.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.