Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

W tej chwili zapraszam na zajęcia wakacyjne (możliwość szybkiego podniesienia umiejętności przy intensywnym kursie)

Jestem doświadczoną lektorką języka hiszpańskiego, doktorem nauk humanistycznych z zakresu językoznawstwa, akredytowanym egzaminatorem DELE B1/B2/C1/C2, trenerem nauczycieli, autorką artykułów, między innymi w języku hiszpańskim i ogromną pasjonatką kultury krajów hispanojęzycznych. Studiowałam i pracowałam jako nauczyciel w Hiszpanii i w Polsce. W tej chwili prowadzę własną szkołę i całkowicie poświęcam się nauczaniu. Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania, często na poziomie C1/2. 

Zapraszam też na mój nowy projekt Kurs Hybryda . Jest to połączenie pracy własnej z lekcjami indywidualnymi, które bardzo dobrze sprawdza się szczególnie dla osób, które mają poziom powyżej B1. Zapytaj, wyślę Ci szczegółowy opis kursu.

Organizuję kursy języka hiszpańskiego dla firm najwyższej jakości- grupowe i indywidualne.
Jeśli masz wątpliwości- napisz lub poczytaj na stronie internetowej, opowiem Ci o mojej metodzie.
Zapewniam wszelkie materiały, pracujesz nad każdą kompetencją językową. Każdy prowadzony przeze mnie kurs jest inny, dopasowany do potrzeb i umiejętności uczniów. Obserwuję postępy uczniów i spędzam dużo czasu na przemyśleniu i dobraniu odpowiedniej metody i materiałów. 
Rzadko udaje mi się odebrać telefon, w takim wypadku proszę o sms lub e-mail! Skontaktuję się. Zawsze odpowiem na mail/sms, nie oddzwaniam na nieznane numery. 
 
W tej chwili możliwe jedynie zajęcia na Skype.

Wystawiam faktury.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Polecam w 100%, przygotowywałam się z Gosią do DELE C2, certyfikatu do którego inni korepetytorzy bali się mnie przygotować, a żadne szkółki językowe nie prowadzą kursów z tego poziomu. C2 zdane za pierwszym podejściem! Gosia jest cierpliwa, ale wymagająca, poświęca mnóstwo uwagi uczniom, nie tylko podczas zajęć - otrzymuję dużo dodatkowych materiałów, zadań domowych, Gosia cierpliwie sprawdza moje wypracowania i wypociny, co więcej nie boję się już używać języka, i z niecierpliwością czekam na cotygodniowe zajęcia ;)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Gosia to najlepszy korepetytor z jakim miałam okazje się uczyć. Zawsze przygotowana do zajęć, cierpliwa i wyrozumiała. Nie traci wiary w ucznia, ciągle zachęca do dalszej nauki, nawet jeśli ktoś dysponuje ograniczonym czasem. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2015

Niestety troche potrwało zanim znalazłam Gosię :) Męczyłam się na kursach tak pięknego przecież języka hiszpańskiego z na pół zamkniętymi oczami gryząc ołówek nad kolejnym z rzędu pasjonującym ćwiczeniem z podręcznika. Nagle okazało się, że wcale nie jest tak ciężko wstać o 6 rano w sobotę na zajęcia przez Skype, a mail z nowymi materiałymi wywołuje niespotykany wcześniej i wręcz niepokojący odruch uśmiechu i zaciekawienia :) 40zł to tylko dowód niezwykłej skromności Małgosi. Jej wiedza, umiejętności, pasja, wkład, cierpliwość jest warta o wiele więcej. Ja po 10 miesiącach bezboleśnie skoczyłam z poziomu 0 na B2, przygotowuje się do certyfikatu z języka biznesowego, a podczas wizyt w Hiszpanii jestem swobodnym uczestnikiem rozmów, a nie tylko egzotycznym okazem z Polski z wodą w ustach i strachem w oczach :) GORĄCO POLECAM!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2014

Gosia jest wspaniałym nauczycielem. Zawsze świetnie przygotwana do zajęć. Dysponuje różnorodnymi materiałami, kładzie bardzo duży nacisk na konwersacje. Doskonale rozumie potrzeby ucznia. Jest osobą przesymatyczną, zajecia zawsze przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2014

Jestem bardzo wymagająca w doborze nauczycieli, a Gosia i tak przerosła wszelkie moje oczekiwania. Jest super zorganizowana, zawsze idealnie przygotowana, dostępna pod mailem gotowa odpowiedzieć na każde pytanie. Zajęcia są bardzo dobrze przemyślana i skoncentrowane na tym z czym uczeń ma największy problem. Ogromnym plusem jest, że zadania są sprawdzane poza lekcją, więc nie marnuje się na to czasu w trakcie. Gosia jest nieustępliwa w prowadzeniu lekcji cały czas posługując się hiszpańskim przez co bardzo szybko uczy się mówienia i przełamuje barierę językową. Znam bardzo dobrze włoski i próbowałam wiele razy zacząć naukę hiszpańskiego, myślałam, że nie ma szans się nauczyć go tak, żeby mi się nie mieszał z włoskim. Dzięki Gosi odzyskałam nadzieję, że to możliwe. Gorąco polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2014

Na hiszpański chodzę do Pani Małgosi od maja zeszłego roku, zaczynałam od całkowitych podstaw, bardzo dużo się nauczyłam od tego czasu, dzięki niej pokochałam ten język. Zajęcia prowadzone są po hiszpańsku, co niezwykle pomaga w nauce języka. Atmosfera jest niezwykle przyjazdna a zajęcia bezstresowe. Z Panią Małgosią nauka hiszpańskiego to sama przyjemność :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2014

Jak miałam spotkać się z Gosią to myślałam, że to będzie spotkanie jednorazowe, bo chciałam tylko sprawdzić mój poziom znajomości języka - ile jeszcze pamiętam. Pierwsze zajęcia tak mi się spodobały, że zdecydowałam się na regularne uczęszczanie. Ja uczę się angielskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Nie jest to łatwe połączyć te dwa ostatnie języki w nauce jednocześnie, jednak za nic w świecie nie oddam moich zajęć z Małgosią. Zajęcia są bardzo ciekawe i różnorodne. Jej techniki nauki są mocno skupione na osobie uczącej się. Jest ona wzorem nauczycielstwa!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolona z jakości zajęć języka angielskiego prowadzonych przez Gosię. Lekcje są zróznicowane, nastaione na konwersacje, róznorodne, Gosia przygotowuje wiele materiałów, które pomagają w szybki sposób przyswoić wiedzę. Na zajęciach panuje swobodna atmosfera sprzyjająca nauce.
Gosia w umiejętny sposób sprawdza postępy w nauce, zadaje prace domowe, motywuje do dalszej nauki.
Jesli chcesz w szybki sposób zauwazyć postępy w nauce języka angielskiego polecam Gosię:)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2014

Uczę się języka angielskiego u Gosi już ponad rok, zajęcia są różnorodne, precyzyjnie przygotowane, NIGDY NUDNE. Widzę postępy, a przede wszystkim chęć do nauki, która nie przestaje trwać. Polecam każdemu, kto naprawdę chce miło i bezstresowo nauczyć się języka !!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2014

Uczę się z Gosią j.hiszpańskiego od 4 lat. Dzięki jej pasji i ogromnej wiedzy każde zajęcia to nowa porcja informacji o Hiszpanii, Ameryce Południowej jak i oczywiście o języku. To Gosia pomogła mi przygotować się do egzaminu DELE.
Wielką zaletą zajęć jest ich różnorodność, wykorzystuje ona wszystkie możliwe sposoby nauczania co sprawia, że zajęcia przebiegają w swietnej atmosferze oraz motywują do dalszej nauki. Szczerze polecam, to profecjonalny nauczyciel, który z wielkim zamiłowaniem zaraża swoją pasją:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2014

Równiez ocena bardzo dobra wystawiona na podstawie kilkumiesięcznej współpracy. Lekcje dostosowane do moich potrzeb (pierwsze zajęcia były poświęcone rozeznaniu poziomu znajomości języka i ustaleniu co będziemy robić - mnie zależało w szczególności na dużej ilości konwersacji), materiały premyślane i zróżnicowane, zajęcia prowadzone w języku hiszpańskim - za to duży plus! Sporo pracy domowej, ale to motywuje do codziennej nauki:) Podsumowując - polecam.

avatar
nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2014

ocena bardzo dobra, bo niestety nie ma oceny celującej. Pani Gosia pracuje ze mną już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Dużo się już nauczyłam, a atmosfera podczas zajęć jest fantastyczna. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Gosią.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.