Małgorzata Piotrowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Szczecin (Niebuszewo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na lekcje języka francuskiego i rosyjskiego. Jestem lektorką z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dorosłych, dzieci, kadry kierowniczej firm. Pracowałam z maturzystami oraz studentami pragnącymi po roku nauki wyjechać na studia w ramach programu europejskiego Eures. Z sukcesem!

Od pierwszych chwil stawiam na komunikację w języku obcym i skuteczność.Do wglądu referencje od firm i osób prywatnych zadowolonych ze współpracy i polecających moje usługi.Wspomogę również uczniów rosyjskojęzycznych z trudnościami szkolnymi.
Możliwość indywidualnego dopasowania oferty w zakresie ceny oraz godzin zajęć. 

Referencje:
Wysoko oceniam zarówno wiedzę i swobodę językową jak i umiejętności metodyczne pani magister. Jest ona osobą kreatywną, która przekazuje pasję i miłość do nauczanych języków swoim uczniom. Bara. Ośrodek Języków Obcych

Dała się poznać jako sumienny i godny polecenia wykładowca o nowatorskim podejściu oraz doskonałym przygotowaniu metodycznym i merytorycznym. W czasie trwania współpracy zawsze należycie wywiązywała się z powierzonych jej zadań.Oświata Ewin

Pani Małgorzata przygotowywała mnie do rocznego wyjazdu na Erasmusa do Francji. To nauczyciel z pasją i świetnym podejściem. Lekcje są zawsze ciekawe, urozmaicone różnymi materiałami i dostosowane do potrzeb ucznia. Karolina
Zawsze punktualna i dobrze przygotowana, prowadziła lekcje w ciekawy i urozmaicony sposób. Karolina 

Zajęcia oferowane przez panią Małgorzatę są idealnym rozwiązaniem dla najmłodszych dzieci rozpoczynających swoją naukę języka francuskiego, jak i dla osób, które oczekują dalszego pogłębiania słownictwa i gramatyki. Lektorka doskonale przygotowuje zarówno do egzaminów dyplomowych, jak i do swobodnego posługiwania się językiem w mowie i piśmie. Aleksandra

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 11.1993
Uniwersytet Szczeciński
Magister
Filologia Rosyjska / Nauczycielskie Kolegium Języka Francuskiego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Chciałabym bardzo polecić zajęcia języka francuskiego u P. Małgosi. Każde zajęcia są bardzo ciekawe oraz starannie przygotowane. P. Małgosia jest wymagająca, ale też bardzo cierpliwa, miła i życzliwa. W zajęciach bardzo podoba mi się, że od pierwszej chwili są prowadzone w języku francuskim, dzięki czemu szybciej zapamiętuję oraz wykorzystuję poznane słownictwo, jak i konstrukcje. Nawet gramatyka na tych zajęciach nie jest straszna :-)
P. Małgosia doskonale tłumaczy, jest nauczycielem z prawdziwym powołaniem oraz pasją, którą zaraża swoich uczniów. Zajęcia te są czystą przyjemnością :-)

Małgorzata Piotrowska

Dziękuję za zaufanie, bardzo owocną współpracę oraz referencje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.