Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Elbląg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 80 / 55 min

Małgorzata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Udzielę prywatnych lekcji z języka angielskiego. Oferuję lekcje standardowe, przygotowanie do różnego rodzaju egzaminów, konwersacje. Gwarantuję profesjonalizm i rzetelność. Jestem dosyć wymagająca, zadaję prace domowe, odpytuję i robię regularnie sprawdziany, co jest niezwykle ważne ucząc młodzież, ale sprawdza się również u dorosłych :) Przez wiele lat wypracowałam własne i skuteczne metody nauczania, ale oczywiście, żeby odnieść sukces to potrzebna jest współpraca dwóch osób.

Przygotowuję do egzaminów: 
- ósmoklasisty
- matura
- FCE, CAE
- STANAG poziom 1,2,3 (dysponuję dużą bazą testów, przeprowadziłam kilka kursów w jednostkach wojskowych w Elblągu (w tym Dowództwo Wielonarodowej Dywizji Północny Wschód) i Braniewie

Lekcje w godzinach rannych, do południa, popołudniowych i wieczornych.
Lekcje odbywają się u mnie w domu ze względu na to, że mam pod ręką wszystkie potrzebne materiały i sprzęt. Nie wykluczam jednak możliwości dojazdu do klienta.
Zapraszam do kontaktu również firmy. Jest możliwość wystawienia rachunku.

Udzielam lekcji również przez Skype.

Cena uzależniona jest od rodzaju lekcji i wieku ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2009
Uniwersytet Gdański
Licencjat
filologia angielska
10.2009 - 07.2011
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2019

Serdecznie polecam zajęcia z panią Małgosią. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze. Gramatyka jest świetnie tłumaczona w zrozumiały sposób , nakładany duży nacisk na mówienie w języku angielskim , co jest najważniejsze w użytkowaniu języka. Chodzę na zajęcia ponad rok i przygotowuję się do matury , na zajęciach realizujemy wszystkie zagadnienia , które bedą na tym egzaminie .Jestem bardzo zadowolona z rezultatów , jakie przyniosły mi zajęcia. Szkoda , że nie dowiedziałam się o tych lekcjach szybciej .
Polecam i pozdrawiam :)

Małgorzata

Cieszę się, że mamy jeszcze kilka miesięcy wspólnej pracy przed sobą :) Twoje zaangażowanie podczas zajęć jest ogromne, co przekłada się na Twoje postępy. Oby tak dalej!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Pani Małgosia jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Przygotowała mnie bardzo dobrze do egzaminów gimnazjalnych oraz do matury. Ma również bardzo dobre metody nauczania i daje ogromną motywacje do nauki. Właśnie dzięki Pani Małgosi świetnie przyswoiłam język angielski i jestem zadowolona z moich osiągnięć:)

Małgorzata

Współpraca z Tobą to była czysta przyjemność. Życzę powodzenia w dostaniu się na studia. Trzymam kciuki za całą maturę! :) :) :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2018

Pani Małgosia uczyła mnie w jednej z elbląskich firm. Namiary otrzymałam od znajomego, który uczęszczał na lekcje do Pani Małgosi. Gorąco polecam naukę z tą nauczycielką. Po wcześniejszych doświadczeniach z innymi lektorami, muszę powiedzieć, że sposób nauczania naprawdę działa. No i oczywiście sama osoba nauczyciela jest wyjątkowa. Wysoka kultura osobista, bogata wiedza i pozytywne nastawienie do ludzi. Super!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Mój syn uczęszczał na lekcje do Pani Małgosi 6 lat. Przez ten czas bardzo dobrze opanował język i bez problemu zdał maturę a po niej zdobył certyfikat FCE. Podczas naszych wakacji to on jest naszym przewodnikiem. Pani Małgosia to osoba bardzo konkretna, ma jasne zasady współpracy. Zawsze była ze mną w kontakcie, wiedziałam na bieżąco jakie postępy robi syn oraz czy w ogóle jest przygotowany na lekcję. Szczerze polecam naukę u Pani Małgosi, bo potrafi zmotywować ucznia i mój syn chętnie chodził na dodatkowe lekcje angielskiego.

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Szczerze polecam panią Małgosię! Ma świetne podejście i potrafi pozbyć się wszystkich blokad. Żałuję, że tak późno dowiedziałam się o tak sympatycznej korepetytorce. Za kilka dni mam maturę i jestem pewna, że doskonale sobie poradzę dzięki pani Małgosi.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Przygotowałam sie z Panią Małgosia do matury. Gdy przyszłam pierwszy raz na zajecia leżała u mnie gramatyka jak i rozmowy ustne po 8 miesiącach zajęć podchodzę do matury na spokojnie bo wiem że sobie poradzę. Gorąco polecam;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Uczęszczałam do Pani Małgosi 5 lat na indywidualne lekcje języka angielskiego. Nie umiałam go zbyt dobrze, a kursy w szkołach językowych niewiele mi dawały. Dzięki Pani Małgosi poprawiłam się w języku angielskim ustnym i pisemnym, ale także nabyłam sporo pewności siebie w rozmówkach z obcokrajowcami. W tym roku zdawałam maturę, nie tylko z podstawy języka, ale także i z rozszerzenia. Bez większego problemu zdałam maturę ustną i pisemną, a wynik z matury rozszerzonej z języka angielskiego był dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Gdyby nie Pani Małgosia nigdy nie pomyślałabym o rozszerzeniu. Podejście korepetytora do uczniów zachęca do nauki, atmosfera jest wspaniała. A sama korepetytorka wspomaga uczniów w dążeniu do celu i zawsze wytłumaczy nieścisłości. Szczerze polecam, dorosłym jak i tym młodszym!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Witam, uczęszczałam do Pani Małgosi na zajecie i jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie miałam żadnego problemu w zdaniu egzaminu. Profesjonalne nauczanie. Przemiła osoba i bardzo cierpliwa, ale co najważniejsze jest wymagająca (dla mnie to ogromny plus) i potrafi motywować. Gorąco polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Witam, do Pani Małgosi uczęszczałam przez ok. 4 lata I nie spotkałam jeszcze nauczyciela, który tak dobrze potrafił nauczać w tak miłej atmosferze. Pani wyciągnęła mnie z wiedzowego dołka. Przed rozpoczęciem korepetycji angielski był moją zmorą, a dzięki lekcjom zdecydowałam się nawet na maturę na poziomie rozszerzonym z tego przedmiotu i sam angielski stał się dla mnie przyjemnością. Pani Małgosia jest przemiłą, konkretną i bardzo cierpliwą osobą. To rzetelny nauczyciel, dla którego praca z uczniami to pasja. W skuteczny sposób potrafi przekazać wiedzę. Zero stresu, dużo kompetencji i uśmiechu. Szczerze polecam!!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Pani Małgorzata uczyła mnie w 2012 roku w jednej z elbląskich jednostek wojskowych języka angielskiego na poziomie pierwszym. To osoba o bogatym słownictwie i ogromnej wiedzy z zakresu gramatyki. Rzetelna, pracowita i konsekwentna. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.