Małgorzata Szostak

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem dyplomowanym edukacji wczesnoszkolnej – nauczanie dzieci w klasach I – III z wieloletnim stażem pracy. Posiadam kwalifikacje pedagoga specjalnego (oligofrenopedagog, tyflopedagog) czyli wspieram też w edukacji szkolnej dzieci posiadające orzeczenie ze względu na spektrum autyzmu, słabowidzące oraz  z niepełnosprawnością intelektualną. Prowadzę zajęcia, które dostosowane są do potrzeb i możliwości każdego dziecka. Stosuję nowoczesne metody i techniki pracy oraz różnorodne pomoce dydaktyczne,  w tym multimedialne programy.
Oferuję:
pomoc w nauce czytania, pisania, liczenia (pokonywanie trudności związanych z dysleksją, dysgrafią, dysortografią, dyskalkulią),

  • usprawnianie procesów poznawczych: percepcji wzrokowej, słuchowej, pamięci wzrokowej i słuchowej, rozumowania przestrzennego i logiczno – matematycznego, podniesienie sprawności manualnej, grafomotorycznej, koordynacji wzrokowo – ruchowej, umiejętności poprawnego pisania.
  • pomoc w zakresie radzenia sobie w sytuacjach trudnych i stresowych,
  • wsparcie w codziennej nauce, odrabianiu prac domowych, edukacji domowej  i wyrównawczej  (np. po dłuższej chorobie, nieobecności  w szkole itp.),zajęcia przygotowujące do podjęcia nauki w szkole.      Zapraszam do kontaktu 508275067. Przyjmuję zapisy dzieci na wrzesień.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.