Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Częstochowa
Kłobuck
Miedźno
Muzyka50 / 60 min

Małgorzata

Opis ogłoszenia

Witam, 
Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Muzykologia, które ukończyłam na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam również dyplom ukończenia szkoły muzycznej II stopnia w klasie Fortepianu. Podczas studiów zdobyłam również uprawnienia pedagogiczne do pracy z dziećmi i młodzieżą. 
Udzielę lekcji gry na pianinie osobom, które rozpoczęły już naukę w szkole muzycznej, jak i tym, które chcą uczyć się gry na pianinie dla własnych potrzeb.
Dodatkowo służę pomocą w nauce przedmiotów takich jak historia muzyki, teoria muzyki, zasady muzyki i inne.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.