Małgorzata Zuber

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków (Elsnera)

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje śpiewu do mojego studia wokalnego mieszczącego się przy ulicy Elsnera w Krakowie oraz lekcje online.

Parę słów o mnie:
Jestem absolwentką wokalistyki na Wydziale Jazzu w Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej w Nysie. Certyfikowanym trenerem wokalnym techniki MIX w międzynarodowym stowarzyszeniu IVTOM (International Voice Teacher of Mix). 

Wykładam w Krakowskiej Szkole Jazzu, prowadzę również autorskie studio wokalne. Jestem nauczycielką klasy śpiewu rozrywkowego w Państwowej Szkole Muzycznej I Stopnia w Świątnikach Górnych. Pracowałam również w prywatnych szkołach muzycznych, gdzie zdobyłam bogate doświadczenie pedagogiczne. Uczestniczyłam w prestiżowych warsztatów New York Jazz Masters. 

W 2016 roku zostałam podwójną laureatką Międzynarodowego Krokus Jazz Festiwal zdobywając z zespołem II miejsce oraz otrzymując nagrodę specjalną. W tym samym roku zajęłam I miejsce na Blue Note Poznań Competition. Wraz ze swoim kwintetem i kwartetem występowałam na wielu festiwalach m. in.: Letnim Festiwalu Jazzowym w Piwnicy pod Baranami, na Bielskiej Zadymce Jazzowej, RCK Pro Jazz, Kromer Biecz Festiwal, „Jeunesse Musicale” w Jaworznie, a także w ramach cyklu koncertów „Młodzi Mistrzowie” w Blue Note Poznań i  „Twarze Krakowskiego Jazzu” w Radiu Kraków. W 2012 roku wzięłam udział w nagraniu płyty Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna „eMBand”. Pobierałam nauki u muzyków takich jak Judy Niemack, Gregory Hutchinson, Dean Kealin, Rocio Guitard, Justyna Motylska, Danuta Sendecka, Dominika Płonka, Paulina Kujawska. Współpracowałam z  muzykami takimi jak: Wojciech Karolak, Krzesimir Dębski, Adam Czerwiński.

Uczenie śpiewu to moja pasja, od 2008 roku regularnie zgłębiam wiedzę na temat głosu uczestnicząc konferencjach naukowych i szkoleniach organizowanych przez m.in. IVTOM czy Stowarzyszenie Wokalistów MIX. Pamiętam o tym, że problemy z głosem często zaczynają się w innym miejscu niż krtań, dlatego preferuję holistyczne podejście do śpiewania. Pasjonuje mnie rehabilitowanie głosów z problemami.

Na lekcjach poza nauką dobrej emisji głosu będziemy pracować nad budowaniem repertuaru, interpretowaniem utworów, dykcją.

Przygotowuję kandydatów do egzaminów wstępnych na uczelnie muzyczne.
Wśród moich uczniów znajdują się uczestnicy i laureaci telewizyjnych talent show.

Cena zajęć:
45 minut - 80 zł
60 minut - 100 zł 
90 minut - 150 zł

Zapraszam Serdecznie :)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Jazz i muzyka estradowa - wokalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
06.2016
Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne
08.2016
New York Jazz Masters
09.2017
Logopedia dla nauczycieli śpiewu
12.2018
International Voice Teacher of Mix
03.2020
DoctorVox Voice THERAPY TECHNIQUE
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Świetna współpraca. Lekcje efektywne i ciekawie prowadzone. Gosia posiada ogromną wiedzę muzyczną i techniczną. Zaangażowanie nauczyciela 100 %, więc i moja mobilizacja do pracy wzrosła. Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Wspaniała nauczycielka, zna się na rzeczy, ma fajne, podejście do ucznia i przemiłe usposobienie!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2017

Gosia jest super nauczycieleml, widzę szybki progres :) Polecam całym sercem!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.