Małgorzata Sierocka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Tarchomin/Nowodwory)

Opis ogłoszenia

Jestem dyplomowanym pedagogiem specjalnym i psychologiem. Skończyłam wiele szkoleń na temat terapii i edukacji dzieci, m. in. Terapię ręki i stopy, TUS oraz Move to learn.
Oferuję pomoc dzieciom ze szkół podstawowych oraz przedszkoli. Przeprowadzę zajęcia edukacyjne, rozwijające zdolności jak i wyrównawczo – kompensacyjne, a także przygotowujące dzieci przedszkolne do podjęcia nauki w szkole. Poprowadzę ćwiczenia rozwijające małą i dużą motorykę, funkcje poznawcze oraz terapię ręki. 
3 lata pracowałam jako nauczyciel wspomagający w przedszkolu. Obecnie, od 8 lat pracuje w szkole podstawowej, na poziomie edukacji wczesnoszkolnej, a także prowadzę zajęcia indywidualne. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2012
Akademia Pedagogiki Specjalnej
Magister
pedagogika specjalna
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
psychologia
Kursy i szkolenia
09.2017
Doradztwo zawodowe
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Korepetytorka dobrze przygotowana do zajęć, miła, cierpliwa, ale stanowcza, potrafi dotrzeć do dziecka. Ma doświadczenie też duże doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniami i różnymi trudnościami w nauce. Dzieci ją lubią. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.