Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Radom (Ustronie)

Opis ogłoszenia

korepetycje, przygotowanie do egzaminów, nadrabianie zaległości, trening mówienia, przygotowanie do wyjazdu. Nauczycielka z ponad dwudziestoletnim stażem, z uprawnieniami egzaminatora maturalnego, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, lekcje dla uczniów szkół średnich i podstawowych. Dojazd do ucznia również poza Radom. Cena do uzgodnienia, od 70zł/60min. Radom, 512 12 88 69

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.