Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Katowice
Zabrze
Ruda Śląska
Bytom
Chorzów

O mnie

Nauczycielka języka polskiego w szkole podstawowej

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2019

Pani Małgorzata udziela korepetycji mojemu synowi. Lekcje mają charakter przygotowawczy do egzaminów. Dla mnie najlepszą rekomendacją jest zadowolenie dziecka, poprawa efektów w szkole i znaczne pogłębienie jego wiedzy. Dodatkowo należy podkreślić duże zaangażowanie Pani Małgoraty.

avatar
Kararzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2019

Pani Małgorzata uczy mojego syna od 2 lat. Jest bardzo dobrym nauczycielem, zawsze przygotowana i profesjonalna. Jestem bardzo zadowolona z wyników w szkole. Syn poprawił oceny. Dziękuję bardzo jako nama za pomoc..

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2016

Pani Małgorzata pracuje z naszym synem już drugi rok, pomagając mu w nauce języka polskiego. Jego umiejętności czytania i pisania znacznie się przez ten czas poprawiły, za co jesteśmy wdzięczni.
Pani Małgorzata jest bardzo profesjonalna w swojej pracy, zawsze dobrze przygotowana do zajęć, można liczyć na obiektywną ocenę pracy ucznia z jej strony. Przy tym sympatyczna i uśmiechnięta z fajnym podejściem, dzięki czemu zjednała sobie sympatię naszego syna. Polecam!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Polecamy Panią Małgorzatę. Korepetycje prowadzi w sposób profesjonalny . Jest miła i sympatyczna, uczeń czuje się swobodnie i komfortowo.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Bardzo dobra korepetytorka. Lekcje zawsze odbywały się w ustalonym przez obie strony czasie. Szybko nawiązała kontakt z naszą córką i pomogła przede wszystkim w nauce pisania rozprawek ( na czym nam najbardziej zależało). Rzetelna, punktualna, zawsze uśmiechnięta. Gorąco polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 września 2015

Korepetytorka jest bardzo mało elastyczna w umawianiu się na zajęcia. W tygodniu najpóźniej pasuje jej tylko godzina 15, inna godzina to dla niej, cytuję, "stanowczo za późno", a w weekend korepetycji nie udziela. Poza tym okazuje się, czego w ogłoszeniu nie ma, że interesują ją tylko zajęcia dwugodzinne... Mimo wszystko chciałam umówić się, miała się zorientować, jaki dzień jej pasuje, czekałam, ale więcej się nie odezwała.

Małgorzata

Szanowna Pani,
Co do pracy w weekendy, oczywiście w ogłoszeniu jest zaznaczone, że w te dni korepetycji nie udzielam. Godzina została zaproponowana taka ze względu na dużą ilość innych uczniów, którzy zgłosili się wcześniej i co za tym idzie- mieli pierwszeństwo w doborze odpowiedniego dnia i pory lekcji. Jeśli chodzi o zajęcia dwugodzinne- bardzo przepraszam, ale przygotowanie kogoś do matury z języka polskiego w krótszym czasie nie jest możliwe (piszę to oczywiście mając na swoim koncie już pewne doświadczenie) i ja jako korepetytorka nie wzięłabym na siebie odpowiedzialności za pracę w takiej formie.
Z wyrazami szacunku, Małgorzata

avatar
Grazyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Profesjonalistka w każdym calu.Rzetelna, uczciwa,zaangażowana w pracę z uczniem. Dzięki Pani Malgorzacie mój syn zdał egzamin maturalny (poprawka) z języka polskiego. Gorąco polecam !!!

avatar
Elwira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2015

Jesteśmy bardzo zadowoleni z korepetycji z języka polskiego. Pani Małgorzata zawsze jest świetnie przygotowana, bardzo dobrze umie zmotywować, jest miła, sympatyczna, cierpliwa i niezwykle skuteczna. Oby więcej było takich korepetytorów. Gorąco polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Cudowna korepetytorka, dzięki Tobie zdałam poprawkę z polskiego :D
GORĄCO POLECAM !

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2014

Swietna i skuteczna pomoc dla mojej córki Cierpliwość, rzetelność i pasja to atuty Pani Małgorzaty

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.