Ostatnia aktywność:
23 dni temu
Online
Łęczna
Opole Lubelskie
Łuków
Radzyń Podlaski
Lubartów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 - 90 / 60 min

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam do skorzystania z korepetycji dostosowanych do Twoich potrzeb edukacyjnych! Oferuję wsparcie w nauce na różnych poziomach nauczania. Dzięki doświadczeniu w udzielaniu korepetycji, potrafię dostosować metodę nauczania do Twojego tempa i stylu przyswajania wiedzy.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do egzaminów, czy chcesz zrozumieć konkretne zagadnienia, chętnie Cię wesprę. Moje korepetycje skupiają się nie tylko na przekazywaniu informacji, ale także na rozwijaniu umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.

Spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, gdzie możemy wspólnie pracować nad Twoim rozwojem edukacyjnym. Jeśli masz pytania lub chcesz umówić się na korepetycje, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 602 468 111 . Cieszę się na możliwość współpracy i pomoc w osiągnięciu Twoich celów edukacyjnych!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2024

Cudowna nauczycielka, polecam każdemu! Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć nawet najtrudniejsze tematy.

Agata

Dziękuję bardzo

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.