Jadwiga Małecka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z języka francuskiego od podstaw, na poziomie podstawowym, oraz średniozaawansowanym.

Posiadam bardzo dobry kontakt z dziećmi, oraz wieloletnie doświadczenie pracy z nimi jak i również z młodzieżą. Jestem otwartą i radosną osobą, więc mogę zapewnić, że moje zajęcia na pewno nie będą nudne ;)

Pomogę w nadrabianiu materiału szkolnego, odrabianiu zadań domowych, oraz przygotuję do kartkówek i sprawdzianów. Nauczę języka również od podstaw ( zapewniam solidą bazę fonetyczną i gramatyczną). 

Jestem asolwentką liceum dwujęzycznego z językiem francuskim. Posiadam certyfikat matury dwujęzycznej z Ambasady Francuskiej , która składała się z cześci pisemnej oraz ustnej, oraz cetyfikat międzynarodowego egzaminu DELF na poziomie B2. W trakcie mojej edukacji oprócz podstawowych lekcji z języka uczyłam się również innych przedmiotów po francusku takich jak matematyka, chemia, fizyka, biologia.

Zachęcam do kontaktu i pytań.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2020

Wspaniała, energiczna, zaangażowana, dobrze zorganizowana, cierpliwa. Ciekawie opowiada, potrafi zainteresować językiem francuskim i nauczyć go każdego. Bardzo polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.