Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Toruń
Historia20 / 60 min

Paweł Malec

Opis ogłoszenia

Historia sprawia Ci problemy? Chętnie Ci pomogę. Jestem magistrem historii z przygotowaniem pedagogicznym, oprócz tego skończyłem germanistykę.

Cierpliwie, rzeczowo i ciekawie wytłumaczę wszelkie historyczne niejasności. Pomogę poznać na pozór tylko zawiłe mechanizmy naszych dziejów, a oprócz tego opowiem o zdarzeniach czy osobach, których próżno szukać w szkolnych podręcznikach.

Oferuję pomoc w przygotowaniu do matury, (ćwiczenia, praca z tekstami źródłowymi, mapami i statystykami), a także wsparcie przy pisaniu prac domowych czy semestralnych.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.