Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczyciel, lektorem i trenerem języka hiszpańskiego z ukończoną filologią hiszpańską ze specjalizacją nauczycielską. Posiadam dzięki temu pełne przygotowanie pedagogiczne, co pozwala mi lepiej rozumieć i odpowiadać potrzebom uczniów. Zwłaszcza interesuję się kulturą krajów Ameryki Łacińskiej, a w szczególności Peru, które również poznałam z bliska (spędziłam tam trochę czasu) i na żywo poznałam kulturę, życie codzienne oraz język rodowitych mieszkańców.

Podczas lekcji możemy skupić się tylko na hiszpańskim europejskim lub tylko na hiszpańskim amerykańskim lub na obu. Wybór należy do Ciebie. :)

Posiadam sześcioletnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji indywidualnych oraz dwuletnie w nauczaniu grupowym (szkoła podstawowa oraz przedszkola). Odbyłam praktykę metodyczną w jedynej w Bydgoszczy szkole z międzynarodowym systemem edukacji. Obecnie uczę w szkole i przedszkolach oraz prowadzę kursy coachingowe dla firm i osób indywidualnych (jeśli chcesz wiedzieć na czym to polega, pytaj śmiało!) Dla dorosłych kursantów przygotowuję plan edukacyjny, dzięki czemu uczeń już na samym początku wie czego będziemy się uczyć.

Mogę zaoferować:
*nauczanie języka hiszpańskiego od podstaw (zarówno dla dorosłych, którzy chcieliby zacząć uczyć się języka, ale również dla dzieci -gt; dla najmłodszych na zasadzie różnorodnych zabaw i zapoznawania się z językiem)
*pomoc w odrabianiu zadania domowego, nadrobienia zaległości, przygotowania do sprawdzianów dla uczniów języka hiszpańskiego, którzy nie radzą sobie ze szkolnym materiałem lub chcieliby mieć lepsze wyniki w nauce
*rozwinięcie materiału szkolnego dla uczniów bardziej zdolnych , w tym możliwość przygotowania do różnych konkursów językowych
*jeśli już uczyłeś się języka, ale przerwałeś, możemy zacząć naukę od poziomu średniozaawansowanego
*kurs przygotowujący do matury

Lekcji udzielam w domu ucznia lub online. Na terenie Bydgoszczy nie pobieram dodatkowej opłaty za dojazdy. Cena 50 zł/60min. Zajęcia online: 45 zł/60min. Dla maluchów mogę również zaproponować lekcje o długości 30 min. Zapraszam do kontaktu, najlepiej telefonicznego!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.