Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Tarnowskie Góry
Bytom
Miasteczko Śląskie
Orzech
Zbrosławice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 80 / 45 min

Michalina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Wyjazd do pracy , kłopoty w szkole , a może chęć podniesienia kompetencji ? Każdy powód , by nauczyć się języka jest dobry !!! Niemiecki poprzez zabawę , konwersacje , przygotowanie do egzaminów bądź wyjazdów służbowych. Zajęcia indywidualne bądź małe grupy - Ty decydujesz.

Od lat uczę zarówno małe dzieci (od 4rż) jak również dorosłych, a o jakości świadczą pozytywne opinie moich Uczniów i ich Rodziców. Zapraszam do bezstresowej, ale skutecznej przygody z nauką języka niemieckiego!

Zajęcia odbywają się w moim gabinecie w Tarnowskich Górach lub online

Cena lekcji uzależniona jest od ilości Uczniów w niej uczestniczących

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2021

Korepetytorka naprawdę godna polecenia. Dzięki jej pomocy wyszlifowałem język i uzyskałem dobrą pracę z j.niemieckim. Szczerze polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Gdyby wszyscy nauczyciele mieli takie podejście do uczniów jak Pani Michalina, to dzieci nie miałyby chyba żadnych problemów z przyswajaniem wiedzy. Pełen profesjonalizm i pomysł na nauczanie. Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Niemiecki z Panią Michaliną to doskonały wybór. Niewielu nauczycieli tak starannie przygotowuje się do zajęć, jak ona. Pani Michalina emanuje ciepłem i serdecznością, co sprawia, że atmosfera na lekcjach języka niemieckiego jest wyjątkowa. Wybierając korepetytora/lektora , warto zdecydować się na lekcje z panią Michaliną , gwarantujące profesjonalne przygotowanie oraz dużo konwersacji w języku niemieckim (!) . Cieszę się, że są wokół tak pozytywni nauczyciele, jak Pani Michalina. Serdecznie polecam!

avatar
Mama Mai
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Do Pani Michaliny trafiliśmy z córką, bardzo dobrą uczennicą gimnazjum, która jednakże pomimo ambicji, chęci i prywatnych lekcji z języka niemieckiego miała słabą trójkę. Po pierwszych zajęciach nowa korepetytorka zapewniła nas, że nie ma powodów do zmartwień, bo szybko tą sytuację poprawi. Tak też się stało. Po kilku miesiącach na świadectwie przy języku niemieckim widniała ocena bardzo dobra.
Fakty mówią same za siebie. Ambicja i chęci ucznia to jedno, ale często niewystarczające. To umiejętności, profesjonalizm, metody pracy a także sumienność, życzliwość, ciepło, pomoc w każdej sytuacji (również poprzez email, czy nawet w dni wolne od pracy) i wiara w ucznia Pani Michaliny sprawiły, że dziecko zaczęło odnosić sukcesy. Dziękujemy.

avatar
Lucjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2017

Kolejny raz korzystam z zajęć prowadzonych przez Panią Michalinę.
Zamieszkuje jak i pracuję w Niemczech- jak tylko przyjeżdżam w odwiedziny do rodziny to intensywnie korzystam z korepetycji. Sprachtrainingi są na bardzo wysokim poziomie i pozwalają mi doskonalić gramatykę jak i płynność w porozumiewaniu się za granica. Materiały przygotowane na korepetycje są obszerne i trafiają w temat - Ich bin sehr zufrieden.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2016

Najlepsza nauczycielka niemieckiego jaką do tej pory spotkałam. Super podejście do dzieci, cierpliwość, pomysłowość i umiejętność dzielenia się wiedzą. Polecam z czystym sercem!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Pani Michalina jest bardzo dobrą i skuteczną nauczycielką języka niemieckiego. Ma rewelacyjne podejście do ucznia. Lekcje z nią to sama przyjemność. W jasny i przystępny sposób potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe elementy gramatyki języka niemieckiego. Skutecznie potrafi nakłonić do rozmów po niemiecku. Dzięki lekcjom z panią Michaliną przestała odczuwać barierę językową. Bez problemu porozumiewam się z rodowitymi Niemcami.
Szczerze polecam.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2015

Pani Michalina pomagała mi w liceum w przygotowaniu do matury rozszerzonej. Teraz pomaga mi na studiach (studiuję germanistykę). Oceniam ją bardzo dobrze, rzetelna, potrafi wytłumaczyć, miła, sumienna i wymagająca. Zawsze przygotowana do zajęć. Polecam gorąco

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Polecam Panią Michalinę - jest bardzo dobrą i cierpliwą lektorką.
Posiada bardzo dużą wiedzę którą potrafi SUPER przekazać.
Lekcje odbywają się w świetnej atmosferze, jeśli ktoś jest zainteresowana nauką a nie miała jeszcze styczności z językiem niemiecki (jak ja) GORĄCO POLECAM :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.