Justyna Tomaszewska

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Gdańsk
Banino

Justyna Tomaszewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Justyna Tomaszewska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Uniwersytet Gdański i Gdański Uniwersytet Medyczny
Licencjat
Logopedia
10.2018 - 06.2020
Uniwersytet Gdański i Gdański Uniwersytet Medyczny
Magister
Neurologopedia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2016 - 12.2018
Fundacja Wspierania Rozwoju "Ja Też"
09.2017 - 10.2017
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 1
09.2017 - 12.2017
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 7
01.2018 - 03.2018
Centrum Zdrowia Dziecka "Pegaz"
03.2018 - 05.2018
Zespół Szkół Energetycznych
01.2020 - 03.2020
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żukowie
09.2020 - aktualnie
Szkoła Podstawowa nr 69

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Artur Brzeski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2020

Jestem ubiegłorocznym maturzystą i szczęśliwym studentem PG. Justyna omówiła ze mną w wszystkie lektury potrzebne do matury w taki sposób, że nie musiałbym ich czytać xd. Po zajęciach z Justyną miałem wrażenie, że przez chwilę lubię język polski. Dodatkowo dziewczyna miła i ładna, więc przyjemnie się uczyło, a to też jest bardzo ważne. Pozdrawiam i polecam.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę logopedyczną i pedagogiczną nad naszą córką. Pani Justyna to bardzo życzliwa, ciepła osoba, która trafiła do wrażliwego dziecka i bardzo szybko rozwinęła jego umiejętności językowe. Zawsze dokładnie wszystko tłumaczyła. Kompetentnie przeprowadzała badania. Dzięki temu wiedzieliśmy więcej i byliśmy spokojniejsi, a to dla nas również miało szczególną wartość.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Pani Justyna jest osobą pracowitą i sumienną, a przede wszystkim kompetentną. Logopeda i nauczyciel godny polecenia. Cena adekwatna do jakości prowadzonej terapii :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Pani Justyna jest bardzo kompetentna. Jako logopeda młodszego syna wypracowała z nim wymowę głoski r, w czym wcześniejsi logopedzi nie potrafili pomóc jako, że trudność była skomplikowana. Pani Justyna konsultowała się nawet w naszej sprawie z profesorami UG, jesteśmy jej bardzo wdzięczni za pomoc. Starszemu nastoletniemu synowi pomaga w nauce języka polskiego. Specjalnie dla niego przygotowuje materiały zgodne z jego zainteresowaniami. Zdecydowanie polecam Panią Justynę :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Świetna osoba, bardzo przyjazna, naprawdę fajnie się z nią pracowało :) Jako nauczycielka bardzo sumienna i odpowiedzialna, w pół roku była w stanie przerobić ze mną wszystkie tematy od początku 1 liceum i nauczyła mnie jak zdać mature ustną tak, że zdałam ją na 90% a bałam się jej nabardziej z całej matury :) A same lekcje będe wspominać bardzo dobrze :D

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Bardzo dziękuję za przygotowanie mnie do poprawki matury. Zdałam z bardzo zadowalającym wynikiem. W dwa miesiące nauczyłam się pisać wypracowanie maturalne, czego nie dalam rady nauczyć się w szkole. Oprócz wiedzy pani Justyna przekazała mi dużo motywacji i wiary we własne możliwości. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i szczerze polecam.

avatar
mama dyslektyka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2014

Sumienna, odpowiedzialna, bardzo zaangażowana w swoją pracę dziewczyna. Nauczyciel z powołania. Zapewnia dużo materiałów. Cierpliwa i przemiła. Ma idealne podejście do mojego syna. Posiada ogromną wiedzę na temat dysleksji, dysortografii - wie jak pomóc mojemu synkowi. Zdecydowanie polecam !!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2014

Bardzo fajna współpraca, czysto, cierpliwie i rzetelnie tłumaczy :)
POLECAM!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.