Maksym Ofman
Dla użytkownika Maksym Ofman
Udzielam korepetycji
- 85 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 6
Pan Maksym uczy mojego syna od roku, jest znakomitym nauczycielem : cierpliwym,wyrozumiałym ,wytrwale realizującym założone cele. Syn w trakcie nauki zrobił duże postępy . Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni i liczymy na kontynuację współpracy 😊
Bardzo lubię lekcje z Maksymem , bardzo dobry nauczyciel. Dobrze prowadzi lekcje .
Maksym uczy mnie od ponad dwóch miesięcy . Dzięki lekcjom zyskałem większą pewność siebie w mówieniu po angielsku. Materiał nad którym pracujemy jest różnorodny: poznałem dużo nowych zwrotów, których mogę używać w codziennych konwersacjach po angielsku w pracy. W prosty sposób tłumaczy mi również gramatykę z którą dotychczas miałem problemy.
Polecam z całego serca. Nauka angielskiego z Maksymem to sama przyjemność. Zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób. Maks posługuje się angielskim jak językiem ojczystym, ale jednocześnie jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały w stosunku do moich pomyłek i braków w angielskim.
Polecam z czystym sumieniem. U mojego syna, klasa I liceum, wyraźna poprawa w ocenach. Profesjonalne podejście do ucznia i ogromna wiedza. Syn jest bardzo zadowolony, ja również.
Maksym uczy mnie już ponad 3 miesięce. Jestem bardzo zadowolona z naszej wspólnej nauki. Maksym bardzo fajnie zachowuje balans między praktyka konwersacyjna a ćwiczeniami ze słownictwa i gramatyki. Każda lekcja jest ciekawa i angazujaca. Z nim udało mi się w końcu przełamać barierę językowa, na lekcjach zawsze jest miła atmosfera.

Wyślij wiadomość