Marta Pawłowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na  kurs rysunku architektonicznego przygotowujący do egzaminu na studia wyższe. Zdajesz na architekturę? A może chcesz po prostu podszlifować swoje umiejętności? Zapisz się i przekonaj jak wiele możesz zyskać dzięki skutecznemu szkoleniu.

Nasz kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla przyszłych maturzystów i wszystkich tych, dla których umiejętność rysunku architektonicznego może być niezwykle istotna. Zapraszamy jednak również tych, którzy chcą zainwestować w swoje umiejętności lub, po prostu, chcą nauczyć się rysować. Pod okiem naszego instruktora poznasz tajniki perspektywy, kompozycji, rysowania z natury, studium postaci oraz wiele innych.

Wspólnie przerobimy tematy oficjalnych egzaminów na architekturę, oraz spróbujemy sił podczas próbnego egzaminu. Po naszym kursie nic cię nie zaskoczy!Zgłoś się do nas! Ilość miejsc ograniczona!

Cena kursu obejmuje cotygodniowe zajęcia w 3 godzinnych blokach (terminy dostosowane do uczestników) . Najczęściej praktykowana jest sobota w godzinach 9-12 , 12-15 , 15-18
Cena za miesiąc zajęć to 190zł.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 16:00
Wtorek08:00 - 16:00
Środa08:00 - 16:00
Czwartek08:00 - 16:00
Piątek08:00 - 16:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Politechnika Lubelska
Magister inżynier
Architektura i Urbanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.