Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Puławy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka50 / 45 min

Maja

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Przygotowuje do sprawdzianów, pomagam w odrabianiu prac domowych, porządkuję dotychczasową wiedzę. Na korepetycjach przedstawiam materiał w zrozumiały sposób, ukazując praktyczne zastosowanie zgłębianego materiału. Pozwala to w łatwy i przyjemny sposób zapamiętać trudne zagadnienia z fizyki. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji zarówno z fizyki jak i matematyki, na poziomie szkoły podstawowej (gimnazjum) i liceum. W razie potrzeby lekcje odbywają się u ucznia. Serdecznie zapraszam do wspólnej nauki :)
Bliższe informacje pod numerem telefonu:668-093-338

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 18:00
Wtorek16:00 - 18:00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2010
Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
Magister
Fizyka Uzupełniająca
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.