Maja Górniaczyk

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Komorniki
Mosina
Puszczykowo
Łęczyca
Wiry
Plewiska
Poznań (górczyn +2)
Luboń
Faktura VAT

O mnie

Ukończone studia wyższe magisterskie.(Uniwersytet Medyczny(licencjat),Uniwersytet Adama Mickiewicza(magister),Universidad de Jaen(Hiszpania)),a także wiele kursów i konferencji naukowych.Prowadzę mobilną szkołę językową, zatrudniam najlepiej wykwalifikowanych lektorów.Zajęcia prowadzone z dojazdem do ucznia bądź online.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.