Mateusz-doktorant

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Sieradz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć,
Mam na imię Mateusz i jestem absolwentem Uniwesytetu Warszawskiego. Mam 27 lat i bardzo uwielbiam się uczyć i dzielić wiedzą. Obecnie jestem w trakcie robienia doktoratu. Korepetycji udzielam od najmłodszych lat, będąc już w gimnazjum. Matematyka jest moją pasją, dzięki czemu udało mi się zostać finalistą olimpiady matematycznej. Udzielam korepetycji najmłodszym jak i tym, którzy potrzebują przygotować się do matury, w tym zakres rozszerzony. Dodatkowo udzielam korepetycji z chemii i języka Angielskiego. Zapraszam do współpracy. Mój numer 725837451

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Bardzo dobry korepetytor. Inteligentny, zorganizowany z ogromną wiedzą matematyczną. Matematyka to jego pasja. Polecam każdemu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.