Mateusz-doktorant

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Sieradz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć,
Mam na imię Mateusz i jestem absolwentem Uniwesytetu Warszawskiego. Mam 27 lat i bardzo uwielbiam się uczyć i dzielić wiedzą. Obecnie jestem w trakcie robienia doktoratu. Korepetycji udzielam od najmłodszych lat, będąc już w gimnazjum. Matematyka jest moją pasją, dzięki czemu udało mi się zostać finalistą olimpiady matematycznej. Udzielam korepetycji najmłodszym jak i tym, którzy potrzebują przygotować się do matury, w tym zakres rozszerzony. Dodatkowo udzielam korepetycji z chemii i języka Angielskiego. Zapraszam do współpracy. Mój numer 725837451

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Bardzo dobry korepetytor. Inteligentny, zorganizowany z ogromną wiedzą matematyczną. Matematyka to jego pasja. Polecam każdemu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.