Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Kalisz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Chemia30 / 60 min

Maja

Opis ogłoszenia

Maturzystka udzieli korepetycji z chemii. Jestem na profilu biologiczno-chemicznym. Maturę piszę z rozszerzonej chemii oraz biologii. Posiadam 2 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, a jeszcze wcześniej przez 2 lata byłam wolontariuszką i pomagałam dzieciom w odrabianiu lekcji oraz tłumaczeniu. Jasno i rzetelnie tłumaczę na wiele sposobów. Wytłumaczę wszelkie reakcje, obliczenia jak i teorię, tak aby chemia stała się przyjemna. Proszę zadzwonić albo pisać na e-maila bądź SMS. Na pewno się odezwę. Pozdrawiam

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.