Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
70 zł / 60 min
Aktywność: ponad 2 miesiące temu

Opis ogłoszenia

Dzień dobry Państwu,jestem studentką na jednej z najlepszych uczelni technicznych w Europie. Chętnie udzielę korepetycji z matematyki, fizyki, angielskiego. Mam wieloletnie doświadczenie, podchodzę indywidualnie do każdego ucznia/ uczennicy i uczę z pasją. Nauczanie przedmiotów ścisłych jest dla mnie dużą przyjemnością, którą  dzielę się z uczniem/uczennicą !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.

Wykształcenie
09.2020 - 06.2022
XXX LO im.Jana Śniadeckiego w Warszawie
Matematyka-fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2026

Chciałbym z całego serca polecić panią Maję jako korepetytorkę z matematyki i fizyki. To niezwykle zaangażowana, cierpliwa i kompetentna osoba, która potrafi w przystępny sposób wyjaśnić nawet najtrudniejsze zagadnienia.
Dzięki jej wsparciu mój syn nie tylko znacząco poprawił swoje wyniki w nauce, ale także nabrał pewności siebie i zaczął podchodzić do tych przedmiotów z większym zainteresowaniem. Pani Maja ma świetne podejście do uczniów, potrafi zmotywować, dostosować tempo pracy i wytłumaczyć materiał na różne sposoby, aż stanie się on w pełni zrozumiały. Podziwiam za cierpliwość.

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2025

Pani Maja to świetna korepetytorka, która ma bardzo dobry kontakt z uczniem, indywidualne podejście do ucznia, i która używa wielu ciekawych narzędzi i metod pracy. Polecam ☺️

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2025

Pani Maja rzetelnie przygotowana do zajęć, w zrozumiały sposób przekazuje wiedzę, widać po ocenach w szkole. Korepetytorka jest bardzo elastyczna, zawsze znalazła czas dla mojego syna. Bardzo polecam! Jesteśmy zadowoleni

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2025

W naszej opinii jako rodziców jak i zdaniem córki Pani Maja to rzetelna osoba, która sumiennie podchodzi do swojej pracy. Jako dydaktyk wykazuje się cierpliwością, precyzją w tłumaczeniu poleceń,a także komunikatywnością. Dodatkowym atutem Pani Mai jest elstyczność oraz umiejętność słuchania.
Na podstawie prawie dwuletniej współpracy wnioskujemy, że pomoc w sukcesywnym zdobywaniu wiedzy przez dziecko przekłada się na jego poczucie skuteczności i wartości. Dziękujemy Pani Maju. Rodzice Laury

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2024

Polecam korepetycje u Pani Mai. Fizyka była przez poprzednie lata moja piętą achillesową, lecz dzięki pomocy P.Mai w stosunkowo krótkim czasie udało nam się to zmienić. P.Maja bardzo dobrze tłumaczy trudne zagadnienia związane z danym tematem, w prosty i przystępny sposób, tak aby wszystko było jasne i klarowne. Zajęcia przebywają w bardzo miłej atmosferze, sprzyjającej nauce, jak i zaczynają się one punktualnie. P.Maja jest bardzo wyrozumiała i cierpliwą osobą, co również sprzyja w nauce. Bardzo polecam P.Maję. Pełen profesjonalizm!!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2024

Polecam korepetycje u p. Mai, moja córka dzięki niej zaczęła rozumieć fizykę, a nawet ją polubiła (a raczej ma umysł humanistyczny). Dzięki p. Mai nie boi się lekcji w szkole średniej, chętnie się zgłasza do odpowiedzi. Pani Maja w kilka miesięcy nadrobiła z nią znaczne zaległości z szkoły podstawowej. Warto dodać, że korepetytorka jest sumienna i bardzo poważnie podchodzi do nauczania. Nie przekłada zajęć, jest rzetelna i obowiązkowa. Z całą pewnością będziemy kontynuować współpracę nie tylko dzięki osiągniętym efektom, ale też za atmosferę prowadzonych zajęć.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2024

Polecam korepetycje u Pani Mai. Zajęcia są prowadzone bezstresowej atmosferze. Pani jest świetnie przygotowana do zajęć i dzięki zajęciom w bardzo szybkim czasie u syna nastąpiła poprawa ocen. Polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Pani Maja uczy mnie fizyki od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony z jej pomocy oraz lekcji. Tłumaczy materiał w sposób szczegółowy i zrozumiały, co sprawia, że nawet trudne zagadnienia stają się proste. Dzięki niej moje oceny znacznie się poprawiły, a ja czuję się pewniej w swoich umiejętnościach. Jest również niezwykle miłą i życzliwą osobą. Jej optymizm i pozytywne podejście sprawiają, że nauka przebiega w przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie polecam Panią Maję każdemu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

To niesamowita i najlepsza korepetytorka ! Zawsze profesjonalnie tłumaczy dany temat czy zagadnienie a do tego w jasny i zrozumiały sposób. Pani Maja to przemiła osoba z bardzo dużą wiedzą. Na zajęciach panuje miła atmosfera co sprzyja dobrej nauce. Moje oceny bardzo się poprawiły i dostałem się do wymarzonej szkoły. Cieszę się niesamowicie że miałem okazję mieć korepetycje z Panią Mają.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Moja córka była bardzo zadowolona z korepetycjiBardzo elastyczne godziny zajęć. .Serdecznie polecam.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2024

Bardzo polecam korepetycje u Pani Mai. Zajęcia są prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani Maja jest świetnie przygotowana do zajęć i dzięki zajęciom w bardzo szybkim czasie u mojej córki nastąpiła poprawa ocen. Szczerze polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2024

Pani Maja to osoba o bardzo dobrej organizacji pracy i dużym zainteresowaniu uczniem.Do pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i dużą sumiennością.
Kompetencje komunikacyjne pozwalają na nawiązanie dobrego kontaktu z dzieckiem,co stanowi fundament współpracy. Chętnie i cierpliwie wyjaśnia zagadnienia oraz stara się jak najlepiej przekazać posiadaną wiedzę.Jestesmy bardzo zadowoleni i wdzięczni za poświęcony czas i pomoc w zdobywaniu wiedzy przez nasze dziecko.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2024

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Maję, moja córka jest bardzo zadowolona z lekcji matematyki i fizyki. Pani Maja bardzo indywidualnie podchodzi do potrzeb ucznia, córka jest na profilu matematyczno -fizycznym w LO i z pomocą Pani Mai bez problemu pokonuje meandry tych trudnych przedmiotów.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2024

Z całego serca polecam Panią Maję. Moja córka była nią zachwycona. A najważniejsze że od razu było widać efekty pracy Pani Mai w szkole. Sumienna, punktualna, bardzo dobrze przygotowana do zajęć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.