Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Lublin
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, mam na imię Joanna i pasjonuję się nauką języków obcych. Jestem magistrem Filologii Romańskiej i przez 5 lat poznawałam świat języków iberyjskich (język hiszpański i portugalski). Spędziłam ponad 5 miesięcy studiując w Portugalii język portugalski i hiszpański. Pracowałam jako lektor w szkole językowej. Od ponad dwóch lat udzielam lekcji prywatnych, mam również doświadczenie w pracy z dziećmi.

Możliwość lekcji indywidualnych na terenie Lublina lub lekcji prowadzonych przez Skype’a.

Serdecznie zapraszam do wspólnej pracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Szkoda, że nie ma tutaj możliwości wystawienia oceny celującej, bo taką wystawiłabym Joasi:)
Joasia jest osobą bardzo przyjazną, ciepłą, z dużym darem przekazywania wiedzy, potrafi świetnie zmotywować do nauki języka, w moim przypadku portugalskiego. Lekcje z nią to nie tylko słówka i gramatyka, to także kontakt z ciekawą, przemiłą osobą, pełną pasji, także pozalingwistycznych.
Jest bardzo sumienna, punktualna, zawsze przygotowana do lekcji, z ciekawymi pomysłami na ich prowadzenie.
Z przyjemnością czekam na kolejny wrzesień, kiedy będę mogła kontynuować naukę z Joasią. Szczerze polecam lekcje z moją ulubioną nauczycielką:)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Asia jest bardzo dobrą nauczycielką i pasjonatką języków obcych, jest sympatyczna, kreatywna, zawsze świetnie przygotowana, ma ułożoną strukturę lekcji, ma dużo ciekawych pomysłów, które wykorzystuje na lekcjach, potrafi zmotywować, jednocześnie prowadząc lekcję w miłej i bezstresowej atmosferze. Ma szeroką wiedzę, doświadczenie w nauczaniu, , lekcja to nie tylko nauka gramatyki, ale ciekawe dyskusje o innych krajach i ich kulturze - oczywiście po hiszpańsku.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Polecam zajęcia z Joanną każdemu kto chce się faktycznie czegoś nauczyć. Spotkania są zawsze bardzo starannie przygotowane, Joanna wymagająca ale cierpliwa, jest zawsze bardzo miło. Pełen profesjonalizm.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Zajęcia z Joanną na pewno nie są czasem straconym. Zawsze przygotowana, potrafi zmotywować do nauki, a wszystko to jest przeprowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze. Bez wahania polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.