Mike Hernandez

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Poznań

Mike Hernandez

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Mike Hernandez

O mnie

I’m Miguel Angel but the ppl call me Mike as well, I born and raise in Mexico City, I’m a guy who left my career in Actuarial Science to become a world traveler. Since then, I’ve traveled to over 52 countries and have knocked some big adventures off my bucket list. I’m currently living in Poland with my polish wife and I learn polish… :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2007 - 06.2011
Universidad Nacional Autónoma de México
Magister inżynier
Ciudad de México
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2015 - 02.2021
Lingua Pro
07.2015 - aktualnie
Spanish Lessons

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Miguel jest świetnym nauczycielem języka hiszpańskiego, potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia, ciekawie prowadzi zajęcia. Efekty zauważalne są dosyć szybko, zajęcia są prowadzone w 100% po hiszpańsku. Polecam zajęcia z Miguelem każdemu!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Bardzo efektywne lekcje z nativem! Ćwiczyliśmy wspólnie konwersacje oraz słownictwo. Przez kilka miesięcy zrobiłem większy postęp niż przez ponad rok z poprzednim nauczycielem. Było mi bardzo ciężko mówić swobodnie w języku hiszpańskim, a Miguel pomógł mi właśnie w konwersacjach i teraz już nie mam żadnych oporów. Polecam każdemu kto chce zacząć mówić.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Polecam lekcje z Miguelem! Naukę rozpoczęłam metodą direct method bo zależało mi, żeby podszkolić mój hiszpański właśnie w mówieniu i przełamaniu strachu. Lekcje były ciekawe, było dużo mówienia i nawet przed moją podróżą do Ameryki Południowej przećwiczyliśmy wszystko o turystyce. Miguel jest prawdziwym pasjonatem tego co robi, potrafi zachęcić mnie do dyskusji i dużo słucha dzięki czemu mogę dużo mówić i ćwiczyć w praktyce. Oprócz podszkolenia się z języka hiszpańskiego zyskałam dużo pewności siebie i na spotkaniach czuję się swobodnie, potrafię już sama zrobić interesujące prezentacje.

Miguel jesteś stworzony do nauczania! Dziękuję za pomoc w nauce tego wspaniałego języka!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2019

Mike jest bardzo zaangażowany w zajęcia, chociaż były to lekcje przez skypa, to nie było żadnego problemu. Powtórzyliśmy materiał do egzaminu DELE. Dzięki Mike za pomoc i polecam jego lekcje.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 grudnia 2019

Od kilku tygodni uczę się z Miguelem języka hiszpańskiego. Sama jestem lektorem, więc wiem, jak oceniać pracę lektora. Powiem szczerze, że bardzo rzadko zdarzało mi się pracować z kimś tak profesjonalnym, pełnym pasji do języka i kultury. Miguel jest ZAWSZE przygotowany, dostaję cały stos ćwiczeń, linki do materiałów online czy podcastów, wszelkie informacje, o jakie tylko poproszę. Jeśli mam z czymś problem, Miguel sam opracowuje dodatkowe zadania dla mnie, żebym mogła lepiej zrozumieć dane zagadnienie. ZAWSZE przed lekcją dostaję od niego gotowe materiały, dokładnie i cierpliwie tłumaczy wszelkie zagadnienia gramatyczne, zachęca do mówienia i zadawania pytań. Konkretny, miły, skuteczny, zawsze na czas i zawsze z energią i pasją do działania, jak i motywowania. Zdecydowanie mój ulubiony lektor :-)

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2019

Mike jest świetnym nauczycielem języka hiszpańskiego. Dzięki niemu udało mi się bardzo dobrze władać językiem hiszpańskim. Polecam jego w 100%

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2019

W pełni rekomenduję! Mike nauczył mnie praktycznego posługiwania się językiem hiszpańskim. Główny nacisk kładliśmy na prawidłową wymowę. Zajęcia odbywały się przez internet.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.