Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Podczas indywidulanych zajęć*] skutecznie pomagam przełamać barierę w mówieniu po angielsku tak by dana osoba mogła lepiej komunikować się po angielsku w pracy oraz w życiu codziennym.

Zajęcia są prowadzone w ciekawy i kreatywny sposób. Moje hasło przewodnie to English4work - zajęcia powinny przynosić konretne korzyści i rezultaty.

Każde jedne zajęcia to jeden biznesowy problem do rozwiązania.
Dzięki temu podczas zajęć nie ma tak zwanego lania wody.

Wychodzę z założenia, że najlepiej jest gdy min. 85% zajęć stanowią same konwersacje. Około 10% - najważniejsze zagadnienia gramatyczne. W rezultacie student/studentka ma większą motywację do samych zajęć.

Po moich zajęciach dany uczestnik/uczestniczka potrafi lepiej komunikować się po angielsku podczas rozmowy o pracę czy negocjacji biznesowych. Nabyta wiedza jest wiedzą praktyczną.
Dzięki temu dana osoba jest w stanie wykorzystać zdobytą wiedzę w pracy.

Mam sporo doświadczenia praktycznego. Ukończyłam amerykańską uczelnię z tytułem magistra. Oprócz tego pracowałam także w jednej z irandzkich korporacji. Pracowałam także w polskiej firmie. Dzięki temu zdobyłam sporo doświadczenia w zakresie Business English, którym dzielę się dziś ze swoimi studentami.

Zapraszam na zajęcia, Magda tel: 734 088 437

Więcej informacji na mój temat znajdziecie na mojej stronie interentowej.

Mój kanał na You Tube: English4work with Mags. 

#angielskibiznesowy
#angielskikonwersacje
#english4workwithmags
#english4work
#english4business
#english4companies
#jakprzełamaćbarierywmówieniupoangielsku
#angielskipraktyczny
#angielskiużytkowy
#angielskilektorzdoświadczeniem

[*Ważna informacja: Nie konkuruję ceną, ponieważ w pierwszej kolejności zależy mi na tym, by osoba, którą uczę zdobyła jak najwyższe kompetencje z zakresu języka angielskiego i aby nauczyła się dobrze mówić po angielsku. Ważniejsza jest dla mnie jakość i efektywnie przeprowadzone zajęcia, a nie niska cena, która w ostateczności nie służy nikomu: ani studentowi (lektor, który ma 10 studentów dziennie nie pracuje efektywnie, bo po nocach przygotowuje się do zajęć!!!) ani lektorowi (gdy zajęcia są w bardzo niskiej cenie lektor nie może poświęcić wystarczająco dużo czasu, by zaplanować i przygotować ciekawe zajęcia. Nie ma także środków na to, by zakupić materiały, które pomogą w stworzeniu dobrych zajęć). Gdy cena jest niska nie jest także możliwe prowadzenie zajęć z formalno-administracyjnego punktu wiedzenia. Sam ZUS to około 2000 tys zł. Wynajem ok 2500 tys zł, ogarnięta księgowość, która nie wynosi 250 zł a ok 500 zł brutto + … inne koszty…. Tak, wiem w Polsce tematy związane z finansami to temat taboo, ale myślę, że warto go w końcu zacząć poruszać. Jeśli dobrnąłeś/dobrnęłaś do tego momentu to gratuluję i dziękuję za uwagę. Pozdrawiam serdecznie. Magdalena

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2002 - 06.2006
Academy of Management
Magister
International Economic Relations - studia o profilu ekonomiczno - prawniczym
10.2005 - 10.2008
Clark University (American University)
Magister
Business Studies - Strategic Management, Public Relations, Human Resources, Cross-Cultural Communication
Kursy i szkolenia
06.2007
Certificate in Advanced English
Doświadczenie
10.2005 - aktualnie
Praca w szkołach zajmujących się nauką języka angielskiego
- przygotowywanie materiałów edukacyjnych do zajęć (planów lekcji oraz warsztatów) - prowadzenie zajęć: a) z języka angielskiego ogólnego; b) z języka angielskiego biznesowego, c) z języka angielskiego z zakresu turystyki; d) z języka angielskiego z elementami angielskiego medycznego Celem wszystkich zajęć jest nacisk na komunikację i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim na co dzień: w pracy i/ lub podczas wakacji Dodatkowo prowadzę także zajęcia dotyczące pomocy przy rozmowie kwalifikacyjnej. Dzięki temu, że pracowałam w dziale Human Resources (czyli w dziale kadr) dla jednej z irlandzkich firm jestem w stanie skutecznie pomóc danej osobie przy przygotowaniu się do tzw. job interview po angielsku.
10.2007 - 08.2008
Praca w irlandzkiej korporacji
Prac w międzynarodowym środowisku, która polegała głownie na rekrutowaniu nowych pracowników do różnych działów, np. IT, Accounting czy Customer Service.
10.2008 - aktualnie
Travel agencies - biura podróży
Praca pilota-rezydenta to praca w międzynarodowym środowisku. Praca ta związana jest z faktem, iż języka angielskiego używa się na co dzień, w każdej sytuacji życiowej. Dlatego mój język angielski to język użytkowy, a nie język książkowy......, często archaiczny....*** Moje główne obowiązki jako pilota wycieczek/rezydenta to: a) nadzorowanie wszelkich administracyjnych kwestii odnoszących się do wylotu oraz przylotu polskich turystów do kraju X, b) pomoc turytom przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z pobytem w obcym kraju - np. przy zagubionym paszporcie; pomoc w przypadku zachorowania, itp. c) odpowiedzialność za odpowiednie przeprowadzenie wycieczek fakultatywnych; d) nadzorowanie poziomu usług świadczonych dla polskich turystów - sprawdzanie czy te usługi są na odpowiednim poziomie (np. usługi transportowe, usługi hotelarskie, itd.)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Magda to profesjonalna, zaangażowana i wymagająca nauczycielka. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Lekcje prowadzone są różnorodnie i ciekawie, na bieżąco dostosowywane do potrzeb ucznia. Do Magdy zgłosiłam się z myślą o zmianie pracy. Dzięki jej doświadczeniu udało mi się napisać profesjonalne CV w języku angielskim i przygotować do rozmowy o pracę. Magda pokazała mi jak przejść przez proces rekrutacyjny w języku angielskim, jak zaprezentować swoje kwalifikacje zawodowe żeby wyróżnić się na tle innych kandydatów oraz jak umiejętnie poradzić sobie z trudnymi pytaniami podczas rozmowy o pracę. Polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Zdecydowanie najlepsza :) Magda, zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć, tworzy własne, ciekawe materiały na zajęcia. Tematy lekcji bardzo interesujące, nie tylko biznesowe, ale również dotyczące bieżącej sytuacji politycznej, społecznej w kraju i na świecie czy lifestylowe. A przy tym perfekcyjny angielski:)
Dla mnie największym atutem było regularne powracanie do ważnych słówek czy wyrażeń, co zdecydowanie wpływało na zapamiętywanie :)
Polecam! :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Najlepsza! Naprawdę szczerze polecam Panią Magdę. Zdecydowanie najlepiej przygotowana do zajęć. Nie prowadzi nudnych zajęć z podręczników, skupia się na poprawnym mówieniu. Zwraca uwagę na szczegóły i swoje zajęcia dostosowuje do każdego z osobna. Ja miałam okazję poznać Panią Magdę gdy zaczęłam nową pracę w branży modowej. Ogromnym plusem jest fakt, że Pani Magda (poza oczywiście doskonałym angielskim biznesowym) ma bardzo szeroką wiedzę na każdy temat, dlatego potrafi porozmawiać o wszystkim. Poza tematami związanymi z biznesowym angielskim mogłyśmy dużo czasu poświęcić na rozmowę o modzie, tekstyliach, grafice i sprzęcie komputerowym. Sprawiło to, że czułam się nie tylko pewniej w rozmowie z obcokrajowcami, ale przede wszystkim dużo łatwiej było mi odnaleźć się w pracy. Nauka z panią Magda to naprawdę przyjemna, skuteczna i przynosząca rezultaty sprawa. Nawet fakt, że są to wymagające zajęcia nie odstrasza, a tylko motywuje takich leniuszków jak ja :).
Jeszcze raz polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą, to wymagająca osoba więc na efekty nie trzeba czekać długo. Dzięki tym zajęciom wreszcie wiem kiedy użyć jakiego czasu. Nikt do tej pory mi tego tak prosto nie wyjaśnił. Na zajęciach nie uczy się tylko języka, ale też sposobów na efektywną naukę. Dzięki temu postępy są zauważalne bardzo szybko, a o to właśnie chodzi. Warto !

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Jeśli ktoś z Was chce przygotować się efektywnie do egzaminu czy konwersacji biznesowych i efektownie korzystać z języka angielskiego, to polecam tą Panią Lektor. Jest ona zawsze przygotowana do zajęć i uśmiechnięta, ale również wymagająca. Zajęcia bezpośrednie czy zdalne, to zależy wyłącznie od Ciebie. Ponadto, godziny zajęć są dostosowane do planu dnia, dzięki czemu nie traci się cennego czasu na czekanie. Po prostu zachęcam do kontaktu z tą Panią Lektor, a sami się przekonacie, że warto!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2018

Panią Magdę znalazłam na stronie z korepetycjami. Potrzebowałam w dość krótkim czasie przygotować się do egzaminu B2 na Politechnice Łódzkiej ponieważ do tej pory wszystkie próbne egzaminy kończyły się porażką. Chodziłam do Pani Magdy przez ok 3 miesiące- pierwszy miesiąc raz w tygodniu następne dwa po dwa razy. Dzięki tym zajęciom udało mi się pozytywnie zdać egzamin i to za pierwszym prawdziwym podejściem (poza rzecz jasna próbnymi, o których wspominałam wcześniej).
Pani Magda zawsze była przygotowana na zajęciach, miała mnóstwo przydatnych materiałów i sprawiła, że przestałam się bać odezwać tylko zaczęłam próbować. Mobilizowała do nauki i pokazała jak efektywnie uczyć się z fiszek. Na zajęciach panowała przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2017

Do Pani Magdy trafiłem z polecenia. Miałem problemy z zaliczeniem egzaminu z języka angielskiego na Politechnice Łódzkiej na poziomie B2 – ustny i pisemny. Już myślałem, że moja sytuacja jest beznadziejna i nigdy nie uda mi się zaliczyć tego egzaminu. Pewnego dnia dowiedziałem się, że moja koleżanka, która również miała problemy z tym egzaminem po zajęciach z Panią Magdą zaliczyła go bez problemu. Postanowiłem, że może i ja spróbuje. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja. Pani Magda to bardzo dobra lektorka. Ma doskonałe metody nauczania. Każde zajęcia są przygotowane od A-Z. Nie ma tutaj przypadku. Widać jej duże doświadczenie oraz zaangażowanie w swoją pracę. Wszystkim, którzy chcą podszkolić swój angielski oraz przygotować się do różnego rodzaju egzaminów z języka angielskiego serdecznie polecam Panią Magdę. Dzięki jej metodom i systematycznej pracy udało mi się osiągnąć mój cel – zdałem egzamin pisemny i ustny w pierwszych terminach :) Polecam wszystkim, którzy cenią sobie miłą atmosferę na zajęciach oraz pełen profesjonalizm :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Polecam zajęcia z Panią Magdą. Co prawda byłam na zajęciach tylko kilka razy - przed rozmową kwalifikacyjną. Zajęcia spełniały moje oczekiwania - nacisk na mówienie. Widać, że jest to osoba, która angielskim "żyje", świetnie przygotowana na każde zajęcia, udostępnia materiały do nauki. Zajęcia super !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2016

Pani Magda jest wymagająca, warto dostosować się do wskazówek i sumiennie przygotowywać się do zajęć, ponieważ później widać tego efekty. Dzięki tym zajęciom zdałam egzamin na poziomie B2 pisemny i ustny. Na każdych zajęciach jest dużo materiałów, które pomagają w nauce. Polecam.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Wszystkim, którzy szukają oddanego swojej pracy i wymagającego nauczyciela szczerze polecam Magdę :) W ciągu 10-ciu miesięcy przygotowała mnie do egzaminu na studiach na poziomie B2 (zaczynałam zupełnie od podstaw) oraz do sprawnej komunikacji w języku angielskim. Magda była zawsze sumiennie przygotowana do zajęć, z mnóstwem pomocy naukowych. Zdecydowanie mogę zgodzić się z tym, że po jej zajęciach "przełamywane" są bariery językowe. Magda uczy komunikować się w języku angielskim nawet przy ograniczonym słownictwie. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2013

Z Magdą uczę się od kilku miesięcy. Jest moją kolejną i wyczekaną lektorką ponieważ w ostatnim czasie szukałam nauczyciela, który umie uczyć, ma podejście i przede wszystkim robi to z pasją. taka właśnie jest Magda co widać w moim postępie no i dzięki niej(bo właśnie szukam pracy)super sobie radzę na rozmowach kwalifikacyjnych po angielsku. Jestem na średnim poziomie a w rozmowach chyba wychodzę na lepszą. Przyznaję że nie miałam dużo czasu na naukę poza zajęciami ale zawsze dużo wynosiłam z zajęć. Jest to dla mnie największy wyznacznik dobrego lektora a jestem bardzo wymagającym uczniem. Magda również wymaga i zachęca do pracy ale robi to z wyczuciem i wymagania dopasowuje do ucznia. Jest sumienna i zawsze przygotowana. Warto spróbować bo naprawdę dziewczyna przewyższa wielu lektorów.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2013

Uczęszczałam do Magdy przez pewien czas w celu przygotowania do egzaminu CAE. Niestety z powodów osobistych musiałam zrezygnować z zajęć . Uważam jednak, że Magda jest bardzo dobrym nauczyielem, profesjonalnie podchodzi do zajęć i jest zawsze doskonale przygotowana do zajęć. Ja jestem również wymagającą uczennicą i stwierdzam uczciwie, że Magda mnie nie zawiodła. Polecam!!!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2013

Polecam zajecia z Magda. Jest nauczycielem bardzo wymagającym, dzięki czemu szybko widać postępy w nauce. Zajecia sa zawsze ciekawe i różnorodne- dostosowane do predyspozycji i zainteresowań. Magda jest zawsze perfekcyjnie przygotowana (materiały, konwersacje, gry, prace domowe), dzieki czemu godzina z nią to jak 3 gdzie indziej. Polecam - jeden z najlepszych nauczycieli jakiego spotkałam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2013

Serdecznie polecam zajęcia z Magdą !. Miałam około 2/3 miesiące do przygotowania się do egzaminu B2 , gdzie mój poziom znajomości angielskiego był na prawdę słaby... Byłam święcie przekonana, że nie uda mi się zaliczyć egzaminu oraz że będę na 100 % pisać poprawka we wrześniu. Jednak dzięki zajęciom, dostosowanych do mojego poziomu a równocześnie do poziomu egzaminu, ZDAŁAM pisemny na 4 A ustny na 5, gdzie nawet mój wykładowca był zaskoczony moimi umiejętnościami, ponieważ tak jak wcześniej napisałam nie byłam orłem z angielskiego :). Rzeczywiście Magda jest wymagająca, jednakże warto dostosować się do jej zasad , wskazówek ( które są na prawde cenne i dzięki nim łatwiej się można wielu rzeczy nauczyć :) ) i sumiennie przygotowywać się do zajęć, ponieważ później widać tego rezultaty !! :). Jeszcze raz na prawdę polecam! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2013

Zdecydowanie polecam lekcję z Panią Magdą. Nauka języka zawsze szła mi opornie, jednak przy pomocy Pani Magdy udało mi się w kilka miesięcy przygotować do egzaminu na studiach na poziomie B2+. Dużo wymaga, ale sama również jest doskonale przygotowana na każde zajęcia. Dostosowuje czas, poziom i szybkość nauki do indywidualnych potrzeb ucznia. Lekcje odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze. Pomimo wielu lat nauki dopiero po zajęciach z Panią Magdą zaczęłam używać języka w praktyce, bez stresu i krępowania się. Szczerze polecam i z chęcią sama powrócę jak tylko znajdę trochę wolnego czasu.;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2013

Serdecznie polecam zajecia z Panią Magdą. To najlepszy nauczyciel języka angielskiego z jakim mialam do czynienia. Wymaga wiele od swoich uczniów, ale również od siebie. Na każdych zajeciach byla solidnie przygotowana. Dla mnie duże znaczenie miało indywidualne podejscie Pani Magdy w doborze materiałów na zajęcie, dzięki czemu zawsze poruszałyśmy tematy, które mnie interesowały i były mi niezbedne w praktyce. Pani Magda przygotowuje świetne zajęcia,jest bardzo pracowita i potrafi zmotywować. Zajęcia z Pania magda to: ciekawe konwersacje , różnorodne zadania , dużo słówek, systematyczne powtórki mobilizujące do nauki. Ponadto uczeń ma zapewnione wszystkie materiały, więc nie ma konieczności kupowania drogich książek. Polecam:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2013

Zdecydowanie Pani Magda to najlepsza lektorka jaką udalo mi się znaleźć w Łodzi , mam porównanie poniewaz inne osoby kompletnie nie miały podejścia , i wszystko było chaotyczne . Natomiast u p.Magdy jest pełna organizacja ,zadne slowo , reguła nie jest w stanie umknąć a gramatyka świetnie sie przyswaja jej metodami , mowisz nie tak abys został zrozumiany ale przede wszystkim poprawnie gramatycznie , wszystko jest zanotowane a te świetne kserowki to dla mnie rzecz święta , towarzyszą mi cały czas . Przechodząc do meritum ja zdawałam mature z jezyka niemieckiego , kiedy na studiach pojawił sie ang i trafiłam do grupy średniozawaansowanej byłam zmuszona rozpocząc prywatne lekcje , gdyz semestr konczyl sie egzaminem na poziomie B2 . Zdecydowałam sie na p.Magde , kilka miesiecy solidnej nauki i cel osiągnięty , az sama nie wierzylam ze to się uda . Pani Magda to nie nauczyciel ktory podchodzi obojetnie , tutaj działa to w dwie strony wymaga od nas ale przede wszystkim od samej siebie .Jest niesamowicie zorganizowana . Jesli chodzi o to ze wymaga zwolnien lekarskich jest to super pomysł bo w jezyku chodzi o systematycznosc , ona tego przestrzega . Niedługo mam zamiar wrócic na zajecia , zapłaciłabym kazde pieniadze , a jak sie przeniose do innego miasta z przyjemnością bd przyjeżdzac na zajecia:) pozdrawiam

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2013

Uważam, że Magda jest profesjonalistką w dosłownym tego słowa znaczeniu. Mam dwoje dzieci w tym jedno na wózku inwalidzkim i nigdy nie usłyszałam, że przepadają pieniądze lub , że jestem "niewygodna". Magda bardzo solidnie i indywidualnie przygotowuje się do zajęć. Jesli komuś coś wypada lub choroba i odpowiednio wcześniej zawiadomi ją , to nie ma problemu. Wystawia rachunki odprowadza podatek i bardzo poważnie podchodzi do osób które uczy. Szkoda , że osoby które chcą jej zaszkodzić piszą takie brednie. Mam nadzieję, że same zostaną tak potrktowane w swojej pracy aby przekonały się , że kij ma dwa końce. Bardzo Magdę polecam. Ma podejście do dzieci i do dorosłych oraz cierpilowość "Anioła" czego brakuje osobą które przychodzą i marnują jej drogocenny czas. Pozdrawim osoby rozczarowane aby bardziej obiektywnie spojżały na siebie i swój stosunek "przedmiotowy" na innych.
Aaa , to , że Magda przyjmuje tylko kobiety , to spoko, nie straciła orientacji . Jest właściwą osobą na właściwym miejscu.
Polecam Magdę z czystm sumieniem!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2012

Dzięki Magdzie zdałam w grudniu 2011 r. egzamin CAE. Na przygotowanie miałam mało czasu, ale dałam radę. Magda pomogła mi przede wszystkim w mówieniu i pisaniu. Czasem miałam już dosyć, ale Magda była nieugięta;-). Jej wiara we mnie spowodowała, że nie chciałam jej zawieść i na egzaminie dałam z siebie wszystko.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2012

Polecam! Polecam i jeszcze raz POLECAM! "trafiłam" na ofertę Magdy całkowicie przypadkowo szukając w internecie! teraz muszę stwierdzić, że to niesamowite szczęście! Super Człowiek! Super Nauczyciel! konkretna, wymaga zarówno od ucznia jak i od siebie samej, zapewnia genialną atmosferę na zajęciach z wyjątkowo smaczną Kawą:):):)! Magda ma receptę na to jak pogodzić fajną zabawę z konstruktywną nauką! Gorąco Polecam ! ! !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2010

Magda ma wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego. Posiada bardzo dobre wykształcenie akademickie, jak i dużą wiedzę praktyczną. Zajmuje się również tłumaczeniami. Ma bardzo dużą wiedzę, którą potrafi dzielić się ze swoimi uczniami. Gorąco polecam zajęcia z nią!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2010

Magda to świetna nauczycielka! Jest cierpliwa, zawsze dobrze przygotowana do zajęć, wymaga od ucznia, ale od siebie też . Dla niej najważniejsze jest to, żeby biegle posługiwać się językiem angielskim w mowie, ale gramatyki też potrafi nauczyć. Dzięki tym lekcjom nabrałam pewności siebie w posługiwaniu się tym językiem. Naprawdę polecam każdemu, żeby kiedyś spotkał takiego nauczyciela (ja sama polecałam Magdę swoim znajomym, którzy również byli zadowoleni z jej zajęć). I z czystym sumieniem mogę podpisać się pod wcześniejszymi wpisami!

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2010

Magda jest nauczycielem z powołania, bardzo się cieszę, że mnie uczyła angielskiego.Dostosowała rytm nauki do ucznia.Nie jestem pierwszej młodości, a wiadomości przyswajałam błyskawicznie.Uważam,że każdy kto przyjdzie na lekcje do Magdy, nie będzie chciał pójść do kogoś innego.Nacisk kładzie na konwersacje, gramatykę, pisownię,jest bardzo ale to bardzo cierpliwa,aż do bólu.Lubi gdy uczeń traktuje ją poważnie i przychodzi z odrobionymi lekcjami.Sama jest bardzo zorganizowana, zdyscyplinowana, mimo to ma wielkie serce do wszystkiego co robi.
Serdecznie polecam!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2010

Polecam bez zastrzeżeń:) Zajęcia z Magdą wspominam bardzo miło, przede wszystkim są ciekawe i dostosowane do potrzeb ucznia, a Magda jest zawsze solidnie przygotowana do zajęć. Dzięki za wspólną naukę:)

avatar
Katarzyna Skomiał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2010

Kilka lat temu, jezyka angielskiego uczyla mnie pani Magda. Jest solidna w tym co robi, zawsze przygotowana do lekcji i tego samego oczekuje od ucznia. Mobilizuje do nauki i wymaga. Standardem jest to ze trzeba miec odrobiona prace domowa, a jak nie to czeba ja robic przy niej. To samo ze slowkami, zawsze odpytuje z poprzednich lekcji. Moim zdaniem to mobilizuje do nauki. Pani Magda jest dobra w tym co robi. Dzieki niej zdalam mature z ang i dostalam sie na studia. Powinno byc wiecej takich ludzi jak ona, z powolaniem do uczenia innych. Goraco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.