Magdalena Szefler

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław

Opis ogłoszenia

Doświadczona germanistka z profilem pedagogicznym, od 20 lat aktywna w zawodzie. Poziom A1 do C2. Przygotowanie do matury, nadrabianie zaległości szkolnych, rozwijanie sprawności mówienia i rozumienia. Pełna szafa materiałów i pomocy naukowych. Lubię uczyć, to dla mnie frajda i przygoda. Jestem kreatywna, wymyślam gry, układanki i włączam do nauki niemiecką muzykę i inne elementy współczesnej kultury. Dzieci, młodzież i dorośli, także z uwzględnieniem profilu zawodowego (marketing, chirurgia, budownictwo, architektura, farmacja, inżynieria sanitarna, prawo handlowe i inne). Zapraszam na zajęcia, u mnie lub na skype.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Dziękuję pani Magdo za pomoc w przygotowaniu Oskara do konkursu, bo mimo że działała Pani pod presją czasu, gdyż zbyt późno się do pani zgłosiłam, wszystko się udało. Jestem także bardzo wdzięczna za wskazówki co do dalszego toku nauki mojego dziecka. Bardzo doceniam i dziękuję.

Bardzo dobra nauczycielka z podejściem pedagoga.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Jak najbardziej pozytywna ocena. Magda była zawsze przygotowana do zajęć, dopasowywała materiał do poziomu, na którym byłem. Lekcje były urozmaicone i w 100% wcześniej przygotowane. Zasłyszany język potoczny zawsze potrafiła dobrze wytłumaczyć, nigdy nic jej nie zaskoczyło :) Magda jest cierpliwą i wyrozumiałą osobą, co niewątpliwie jest bardzo ważną cechą dla korepetytora. Naprawdę polecam osobą, które chcą osiągnąć szybkie efekty w krótkim czasie.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2018

Bardzo miła, kompetentna osoba z ogromną wiedzą. Świetnie podejście do ucznia. Bardzo dobrze przekazuje swoją wiedzę i potrafi mobilizować do samodzielnej pracy. Gorąco polecam!

Magdalena Szefler

Dzięki, miło wspominam nasze wspólne zajęcia. Wszystkiego dobrego!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2017

Profesjonalna lektorka, zajęcia są pomysłowe i urozmaicone, 10/10.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2017

Magda uczyła mnie j. niemieckiego przez kilka miesięcy. Osiągnęłyśmy zamierzony cel. Pomogła mi odświeżyć język, przypomnieć i utrwalić zdobytą do tej pory wiedzę, a także nauczyć się nowych zagadnień. W sposób profesjonalny ale również przede wszystkim " ludzki" potrafiła zainteresować mnie ( wielką przeciwniczę) językiem niemieckim! Gry ćwiczące pamięć, ciekawe zadania domowe, użyteczne słownictwo i gramatyka, przejrzysty sposób objaśniania reguł językowych. Nie wiem czego chcieć więcej :) bardzo polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Pani Magda przygotowywała mnie do matury . W krótkim czasie i bardzo przejrzyście wyjaśniła zawiłości niemieckiej gramatyki. Zajęcia były bardzo urozmaicone i przebiegały w miłej atmosferze - bez stresu mimo presji czasu; ) I oczywiście z bardzo dobrym efektem -matura zdana! Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Polecam z całą odpowiedzialnoscią- zajecia strarannie przygotowane i prowadzone z użyciem różnorodnych materiałów dydaktycznych- nie ma miejsca na nudę:) Pani Magda szybko odkryła moje słabe strony i zaproponowała spójny plan nauki,który póżniej konsekwentnie realizowała.Dostosowała też tematykę zajęc do moich potrzeb i zainteresowań-język niemiecki jest mi potrzebny w pracy zawodowej- Pani Magda to doświadczona i kompetentna lektorka-nauka z nią szybko przynosi efekty,

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Profesjonalna lektorka, zajęcia są pomysłowe i urozmaicone. Przerobiony materiał "wraca" co jakiś czas. Najpierw przypomnienie poprzedniej lekcji, potem nowy materiał i podsumowanie. Nie wiem kiedy mija te 90 min. Postępy można zauważyć już z lekcji na lekcję. Pani Magda jest osobą, która lubi to co robi, widać to po lekcjach, które sprawiają jej przyjemność! Jak dla mnie to lektor z pasją. Polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Bardzo konkretna osoba, na pierwszym spotkaniu określiłyśmy cel, plan i czas nauki. Potrzebowałam odświeżyć niemiecki ze szkoły i osiągnąć poziom B2. Pani Magda umiała dostrzec z czym sobie nie radzę i proponowała ciekawe sposoby nauki, które mi bardzo pomagały. Świetnie tłumaczyła zawiłości gramatyki. Na jej lekcjach najbardziej podobało mi się to, że lekcje były przemyślane, tzn. że z jednego zagadnienia wypływało następne, treści były ze sobą połączone, przez co lepiej zapamiętywałam materiał. Nie muszę dodawać, że mój cel został w terminie osiągnięty. Polecam zajęcia u pani Magdy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.